Sayfa 333/359 İlkİlk ... 233283323331332333334335343 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    hâlâ istediğini alamadı galiba şahsen ben beklemeye devam ediyorum aylardır yazmaya bile gerek duymadım burva yi geçene kadar devam ister 3 e düşüp geçsin ister 20 ye al sat tavsiye değildir bu seviyelerden anca spek oynar bizimkisi artık seyretmek.ytd.
    Sayin Burcee, ayni goruste olmakla birlikte, birakin burva yi gecmeyi, ikiye katlamasi gerek aslinda. Her ikisine de aylik bakinca her sey ortada... Ama zamanini patron bilir.

2. aynen sadece bu hisseye bel bağlamadık bekleriz önemli değil iyi de kardayız sabır da var bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Bu hisse durup,duruyor,uyutuyor,birden saman alevi gibi canlanıyor,bir öncekinde 6-7 bandında hareket ederdi,peşi 7-8,şimdide 8-9,her yükselişte bir basamak atlıyor,bakalım 9 basamağı yapacakmı !!!

4.  Alıntı Originally Posted by miranda Yazıyı Oku
    Sayin Burcee, ayni goruste olmakla birlikte, birakin burva yi gecmeyi, ikiye katlamasi gerek aslinda. Her ikisine de aylik bakinca her sey ortada... Ama zamanini patron bilir.
    2011 de burva'nın zirvesi burce'nin zirvesine göre yaklaşık 3,5"i kadar mış, burva daha sonra uzun yıllar ortalaması 1.5 lerde iken Burce de ortalama 5,5 gibi, yakın zamanda ise burva 25 civarını görür iken şimdilerde 18/22 arasında gidip geliyor. Hemen hemen tüm hisseler eski zirvelerini geçmiş, acaba Burce de zirvesini geçer mi ? diye düşünmekten insan kendini alamıyor. YATIRIM TAVSİYE DEĞİLDİR. SADECE ŞAHSİ FİKRİM OLUP ALIM SATIM ÖNERİLMEMEKTEDİR.

5. bir gün hep aynı hareket yapıyor diyecez ama bizi şaşırtacak o günler inşallah yakındır ytd.tabi ky elinde kalirsa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu hisse durup,duruyor,uyutuyor,birden saman alevi gibi canlanıyor,bir öncekinde 6-7 bandında hareket ederdi,peşi 7-8,şimdide 8-9,her yükselişte bir basamak atlıyor,bakalım 9 basamağı yapacakmı !!!
    Bugünde öyle oldu,çaktırmadan 8.77 oldu,ben ise 8.50 postaladım gittim ne olur olmaz diye,çünkü dansöz gibi kıvırtan bir hisse.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    bir gün hep aynı hareket yapıyor diyecez ama bizi şaşırtacak o günler inşallah yakındır ytd.tabi ky elinde kalirsa
    Zaten şaşırtıyor,8'e dayayıp 9'a yaklaştırıyorlar birden,valla böyle iyi gidiyor,8 al,8.50-9 arası postala,ortalama oynaklık 50 puan,50 puan demek bir hissede süper olay demek...ytd.

8. iyi kazançlar fakat bir yer yaparsa o zaman çook geç olur ben burva yi sattım hayatımın hatasını yaptım.milyonda bir olacak iş hayırlısı.

Sayfa 333/359 İlkİlk ... 233283323331332333334335343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •