Sayfa 241/359 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Cusan -37.64 fk ile 0.88 pd/dd... Tuclk ise -10.35 fk ile 0.66 pd/dd yavrusu Burva ise 7.96 f/k ile 1.96 pd/dd degerindedir. Burce cusan gibi 0.88 pd/dd bir fiyatlama yapsa bile su ansa 3.70 lerde olması gerekiyor. Burvaya kiyas 0.98 den bir fiyatlama yapsa fiyat 4 lerin üzerine gidiyor. Diyeceğim burce ucuz mu kalmış sektöründe

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 22 F/K ile 0.71 pd /dd yavrusu burva 2 oldu. Burce 1 e getirmesi için pd/dd yi 3.70 lere gelmesi gerekiyor fiyatı

3. kurnaz spek yukarı zıplayacak olsa buralardan mal vermez.var yine bir domuzluğu.

kafama göre dön dünya

***BURCE* *BAGFS*** BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***BURCE******BAGFS*** BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [BAGFS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yönetim kurulumuzun 14.11.2018 tarihli toplantısında alınan karar gereği
    Şirketimiz ile Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. (BAGFAŞ) arasında akdedilen 18.04.2014 ve 18.12.2014 tarihli sözleşmeler nedeniyle iş sahibi BAGFAŞ aleyhine, sözleşmelerin tasfiyesi, tasfiye kesin hesabı, bakiye hak ediş alacağı, fiyat farkı alacağı, ek maliyet farkı alacağı, munzam zarar alacağı ve manevi tazminat alacaklarından oluşan taleplerin başlangıç aşamasında 2.000.000,00-TL (203.500,00-TL'si manevi tazminat olmak üzere) olacak şekilde kısmen HMK 107 kapsamında belirsiz alacak davasına konusu edilmesine sözleşmelerdeki münhasır yetki şartları nedeniyle davaların Erdek Asliye Hukuk Mahmesinde (Ticaret Mahkemesi sıfatı ile) açılmasına karar verilmiş ve bugün itibari ile dava ikame edilmiştir
    Konu ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/719858

BIST

(14/11/2018 - 16:22:23)

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    ***BURCE* *BAGFS*** BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***BURCE******BAGFS*** BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [BAGFS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yönetim kurulumuzun 14.11.2018 tarihli toplantısında alınan karar gereği
    Şirketimiz ile Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. (BAGFAŞ) arasında akdedilen 18.04.2014 ve 18.12.2014 tarihli sözleşmeler nedeniyle iş sahibi BAGFAŞ aleyhine, sözleşmelerin tasfiyesi, tasfiye kesin hesabı, bakiye hak ediş alacağı, fiyat farkı alacağı, ek maliyet farkı alacağı, munzam zarar alacağı ve manevi tazminat alacaklarından oluşan taleplerin başlangıç aşamasında 2.000.000,00-TL (203.500,00-TL'si manevi tazminat olmak üzere) olacak şekilde kısmen HMK 107 kapsamında belirsiz alacak davasına konusu edilmesine sözleşmelerdeki münhasır yetki şartları nedeniyle davaların Erdek Asliye Hukuk Mahmesinde (Ticaret Mahkemesi sıfatı ile) açılmasına karar verilmiş ve bugün itibari ile dava ikame edilmiştir
    Konu ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/719858

BIST

(14/11/2018 - 16:22:23)
    Faruk Gencer den(bağdaş ı keoperatifken hisseleri toplayıp sahip olan şimdiki patron) de para kopartabildinya burce.. Tamam olmuşun sen.. Yeni favorimsin..
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. 4 yildir neden beklemis dava acmayi acaba??

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Faruk Gencer den(bağdaş ı keoperatifken hisseleri toplayıp sahip olan şimdiki patron) de para kopartabildinya burce.. Tamam olmuşun sen.. Yeni favorimsin..
    Bol kazançlar
    dostum, burce kaptırdığı bir parayı geri alabilmek için dava açmış olmuyor mu? ben mi yanlış yorumladım bu haberi yoksa?

8.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    dostum, burce kaptırdığı bir parayı geri alabilmek için dava açmış olmuyor mu? ben mi yanlış yorumladım bu haberi yoksa?
    Hee tamam şimdi oldu dostum..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 241/359 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •