Sayfa 242/359 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Bilançoda gözüken 810 bin TL Şüpheli Ticari alacak görünüyor, bu açılan dava bu parayı almak için açılmış herhalde hatta para tam bir rakam olsun diye içine manevi tazminat eklemişler tüzel bir kişilik ödenmeyen borcu yüzünden nasıl bir manevi hasar görür aklım almıyor, hukukçu bir katılımcı konuyu aydınlatsa makbule geçer

Bu sonuça şuradan vardım, grubun Ticari Alacaları 30-365 gün vadelidir yazmışlar, bu olayda eski olduğuna göre şüpheli alacaklara çoktan kayıt edilmiştir herhalde (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Bilançoda gözüken 810 bin TL Şüpheli Ticari alacak görünüyor, bu açılan dava bu parayı almak için açılmış herhalde hatta para tam bir rakam olsun diye içine manevi tazminat eklemişler tüzel bir kişilik ödenmeyen borcu yüzünden nasıl bir manevi hasar görür aklım almıyor, hukukçu bir katılımcı konuyu aydınlatsa makbule geçer

Bu sonuça şuradan vardım, grubun Ticari Alacaları 30-365 gün vadelidir yazmışlar, bu olayda eski olduğuna göre şüpheli alacaklara çoktan kayıt edilmiştir herhalde (:
    sn. lutfu001, maalesef şirketin açıklaması aydınlatıcı olmaktan uzak. çok net bilgi verebilirlerdi. yönetim böyle tercih etmiş... bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    sn. lutfu001, maalesef şirketin açıklaması aydınlatıcı olmaktan uzak. çok net bilgi verebilirlerdi. yönetim böyle tercih etmiş... bol kazançlar
    Evet Sn. Paradox maalesef açıklama yetersiz, bende o yüzden kendi çapımda bir açıklama getirmeye çalıştım, hissedeki eski/tecrübeli dostların bilgisi olabilir diye düşünmüştüm açıkcası, bu dava işi benim için ne olumlu ne de olumsuz bir durum değil, hakkımızda hayırlısı diyelim

Sizede bol kazançlar dilerim.
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Evet Sn. Paradox maalesef açıklama yetersiz, bende o yüzden kendi çapımda bir açıklama getirmeye çalıştım, hissedeki eski/tecrübeli dostların bilgisi olabilir diye düşünmüştüm açıkcası, bu dava işi benim için ne olumlu ne de olumsuz bir durum değil, hakkımızda hayırlısı diyelim

Sizede bol kazançlar dilerim.
    2018 de mali tablolarında gözle görülür toparlanma var, her çeyrek üstüne koyarak gidiyor ancak hala içime sinmeyen bazı şeyler olduğu için 2019 ilk çeyrek bilançosunu görene kadar ihtiyatlı iyimser tavrımı korumaya devam edeceğim. Bu arada hisse fiyatı ne olur onu bilemem bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    2018 de mali tablolarında gözle görülür toparlanma var, her çeyrek üstüne koyarak gidiyor ancak hala içime sinmeyen bazı şeyler olduğu için 2019 ilk çeyrek bilançosunu görene kadar ihtiyatlı iyimser tavrımı korumaya devam edeceğim. Bu arada hisse fiyatı ne olur onu bilemem bol kazançlar
    Dostum 5,60 telaffuz edeceğim... Sen hariç kimse inanmayacak.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum 5,60 telaffuz edeceğim... Sen hariç kimse inanmayacak.
    Saygılar
    hayırlısı ne ise o olsun dostum. bu tahtanın seveni çok

7. Hocam ben inat dedim 11 lerden aldım 7 lerde yine uçacak kaçacak bekle hisse 4 lerde burdan yine uçacak kaçacak baktık 2.60 Lara kadar sonra yillarca bekle burdan da yine uçacak kacacaktan bıktım sattım adese den kurtardım demiştim hatırlarsanız invest yatirim var sitesini takip ediyorum orda da bazen sallayan var ama güzel yorumlar ve teknik yorumlayanlar var şahsi düşüncem ki bence beklemeyin ben bile zararı kurtardıktan sonra ve kar ettikten sonra bura bu fabrika bu hisse keşke o 5 yada 6 olsa hayallerde kalıyor sadece

8.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Hocam ben inat dedim 11 lerden aldım 7 lerde yine uçacak kaçacak bekle hisse 4 lerde burdan yine uçacak kaçacak baktık 2.60 Lara kadar sonra yillarca bekle burdan da yine uçacak kacacaktan bıktım sattım adese den kurtardım demiştim hatırlarsanız invest yatirim var sitesini takip ediyorum orda da bazen sallayan var ama güzel yorumlar ve teknik yorumlayanlar var şahsi düşüncem ki bence beklemeyin ben bile zararı kurtardıktan sonra ve kar ettikten sonra bura bu fabrika bu hisse keşke o 5 yada 6 olsa hayallerde kalıyor sadece
    Tebrikler kazancınız bol ve daim olsun, vaktiniz olduğunda Adese’nin fiyatı 1.7 ve 2.2 arasında gidip geldiğinde yazılanları okumanızı tavsiye ederim,

Burce özelinde yazılacak özel bir durum yok, varsa ben bilmiyorum, ama şuan görünen köy kılavuz istemez durumu iyi, benim için ederi var, o yüzden pozisyonumu koruyorum

Sayfa 242/359 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •