Special Days Image
Sayfa 228/359 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Daha ne kadar gider teknik olarak öngörünüz nedir Bilal bey

2.  Alıntı Originally Posted by Ky1979 Yazıyı Oku
    Daha ne kadar gider teknik olarak öngörünüz nedir Bilal bey
    bana göre işlem yapmayın asla ben grafikte hedefimi ve stoplasımı yazdım kendi grafiğinize göre ilem yapın
    ÖNEMLİ NOT: PAYLAŞIMLAR VARSAYIMLARA DAYALI ANALİZLERDİR.TEKNİK PİYASAYA KOŞULLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR BU NEDENLE ÇALIŞMALARI BAZ ALARAK İŞLEM YAPMAK RİSK İÇERMEKTEDİR.YATIRIM TAVSİYESİ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLMEMELİDİR.

3. #burce 3.70-3.80 gel gel güzelim gel.300 Bin daha açık var halen a1 marbaş alnus finans açıkçıya benziyor.Kaçta kapanacaksınız oğlum 4.50-5 demi 7 demi )
    Bana göre alıp satmayın açıkçıyla makara yapıyorum burdada kağıttada yatırım tavsiyesi değildir heppsi kendi düşüncemm )
    ÖNEMLİ NOT: PAYLAŞIMLAR VARSAYIMLARA DAYALI ANALİZLERDİR.TEKNİK PİYASAYA KOŞULLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR BU NEDENLE ÇALIŞMALARI BAZ ALARAK İŞLEM YAPMAK RİSK İÇERMEKTEDİR.YATIRIM TAVSİYESİ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLMEMELİDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by gfbalex Yazıyı Oku
    Pasta ve kafeme mümkün mü acaba
    Ekran başında değildim yeni gördüm, kademe ve alan satana göre işlem yamak bence Mantıklı DEĞİL...

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. #burce Yarın 3.70-3.80 Arası tekrar denenebilir.Açıkçılar bu aralıkta saldırıyor spek ağa 4 üzerine atıp yakıyor.Stoplasa riayet can simididir hayat kurtarır...YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. Ooo bakıyorum coşmuş topic. Sabredenler kazanıyor demek.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. 100 de 5 in uzerinde 2. Bir ortagimiz olmus hayirli olsun

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cehaletimi mazur görün ama bu Murat Aydın kim acaba, bilen bir arkadaşımız kısa bir özet geçerbilirse makbule geçer
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 228/359 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •