Sayfa 303/359 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Son 10 yıllık Dolar bazlı grafik görünümü paylaşacak olan var mı? Özelikle zirve olarak kaç doları görmüş,tekrar dolar zirvesini görebilir mi?
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.Tamamen şahsi fikrim olup alım veya satım önermemektedir

2.  Alıntı Originally Posted by ekin Yazıyı Oku
    Son 10 yıllık Dolar bazlı grafik görünümü paylaşacak olan var mı? Özelikle zirve olarak kaç doları görmüş,tekrar dolar zirvesini görebilir mi?
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.Tamamen şahsi fikrim olup alım veya satım önermemektedir
    Dolar bazlı ne olur bilmiyorum ama;
    burva gibi takası dağınık görünse de, onun gibi malın toplandığını biliyorum.

Hareket başlarsa 2011 zirvesini tl olarak geçeceğini düşünüyorum en azından.

Patron haber ile destek verirse yolumuz uzun.

Yeni girilen alttaki sektör haberleri gelmeli artık.

Enerji sektörü; Andritz(Avusturya), Enerjisa ve limak ile yapılan işler.

Savunma sanayi; Tank paleti, namlu dümeni, istikamet tekerleri vs.

Artık sadece; sabit-seyyar taş kırıcılar, gemi dümenleri, çimento fabrikası, vana, çelik boru yapan bir firma yok karşımızda...!!!!!

Son günlerdeki yabancı alışları da; yurt dışı yeni iş ilişkisi mi, yabancı ortak mı, yoksa şirket satış haberi mi? Bakalım altından ne çıkacak?

Geçen yıl gibi 3. Çeyrek kara geçerse, bence geçmeli, mayıs ayında başlanan 17 milyon tl lik düzce çimento fabrikası yapımımdan pozitif blanço bekliyorum. 4-5 milyon kar hareketi başlatır bence ytd.

Saygılar, bol kazançlar.

3. Sayın Boraa44; ilğiniz için teşekkür ederim çok güzel aydınlatıcı bir bilgilendirme yapmışsınız emeğinize sağlık,tereddütlerim vardı Salı günü nasip olursa bir miktar daha alırım.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.Tamamen şahsi fikrim olup alım veya satım önermemektedir.

bu kadar sözden sonra yarın bir tavan yakışır ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    bu kadar sözden sonra yarın bir tavan yakışır ytd..
    Bu savaş ortamında tavan beklentimiz yok
    Suriye de işler karışıyor....!!!!
    3.50 altına salmazsa bu ortamda İyiyiz

6. ...

7. 3.50 de tutunduk

8. USD Haftalık grafik

Sayfa 303/359 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız