Sayfa 293/359 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    bu hafta 4.3x li rakamlara değip, 4,1x li rakamlarda kapatır diye düşünüyorum, eğer samimiyse bu da ne demekse

kesinlikle al sat tut yat tasiyesi değildir...
    hem gördüğü seviyeyi hem de kapattığı seviyeyi doğru tahmin edememişim
    ama suç bende değil demek ki hissenin sahipleri samimi değilmiş

neyse sonuç bugün sert oldu ama bu hisse birşeylere gebe gibi !!!!!!!!
    iyi kötü bilemem, çok tepişiyo.....aman altında kalmayın!!!! (al sat demiyorum, kavga sert oluyo diyommm)

kesinlikle al sat tut ya tavsiyesi değildir....

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hissede 2 grup çatıştı. Açıkci yakaladığını zanneden grup tahtayı sürdü. Açıkcilarda kapanınca hareketin başladığı yere doğru dönüş başladı. 3 lira civarına kadar düşüş devam eder . Pazartesi salidan sonra tahtada hareket kalmaz.
    Aynen hissede iki grup çatıştı açıkcı çok zorda kaldı olan her zamanki gibi ky oluyor onlar bir şekilde kendilerini yırtıyor yada zararı başka kağıtlar dan çıkartıyor. Ama ky basit hareketleri serbest emir vermeleri falan hisseyi yıktı geçti. Muhtamel açıklar tam kapanmadı ama bu hareket iyi olmadı gibi veya tam tersi iyi oldu brüt geldi. Millet panik yapmazsa burdan yönü yukarı olabilir elinde olanlar malına sahip çıksın zaten zarar büyükse malı vermenin anlamı yok 2 grup yine pazartesi malı takip edecek diye düşünüyorum inşallah ky büyük yara almamıştır herkese bol kazanc

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. buralar dolmuş eskiler yazmadığına göre pusuda yatıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ekin Yazıyı Oku
    Bakarsınız belki de tersi olur? Yine belki de hisseyi değil de şirketi elde etmek için burada çok büyük bir başlangıç olabilir. ky.nın 100,200 ,1000 veya 5000 v s lotuna bakmaz zira 42 milyon lot işlem yapıldı birgün önce. Bugün ise 3.65 e kadar aşağıya verdiği lot 4.40 dan sonrası toplam 1 milyon Lot etmiyor.2011 deki dolar kuruna göre zirve fiyatını şimdiki dolara eşitlemek isterse 77 TL gibi hayal gibi uçuk bir rakam çıkıyor karşımıza 77 TL geçin belki 30 veya 40 lı rakamlara da getirebilirler kim bilebilir di ki nigbas 0.55 den 10 TL geleceğini fakat geldi.ha keza Sasa da ortada .kaldı ki bunun sermaye çok düşük.Herkese önce sağlık sıhhat ve esenlikler olsun.Benim ki sadece beyin fırtınası, şu fiyat olacak veya olmayacak diye birşey demek haddimiz değil dir. Belki de sıfıra yakın maliyet ile boş bir hareket yaptılar. Az bir lot ile bekleyelim bakalım ne olacak. Adam al_sat yapacaktır ki al_satcılardan kazanıp maliyeti düşürüp hisseyi yukarı taşısın.Yatırım tavsiyesi değildir .Sadece beyin fırtınası
    Kardeşim hissede 42milyon lot hareketin sebebi var dusunsene abi toplam takasi 4.5 milyon olan bir hisseden bahsediyoruz. Yani toplam takas ayni gun 5 kere el degistirmis. hisse asansör gibi harekete geçince spekülatif hareket eden teknikci günlükcu oyuncular harekete geçti o gün sırf ben 1 milyonluk al sat yaptim hissede. Gun sonunda elimde 1 lot bile yoktu. Yanı o gün kumar oynadık kazandık kaybedebilirdikte. Bu arada dostum esas sana cevap verme amacım yukarıda hayalini kurduğun hisse fiyatıdır. 77 tl felan. Bir hisse tepeden %90 düşmüşse batiktir. Dolar bazli bakabilirsin.Aman diyim dikkatli olun yatırım bizim borsada sasa petkim tüpraş egeen hektas eregli aselsan şişe trakyacam vs. Gibi gerçeği ve hikayesi olan hisselere yapılır. Biz gunlukcuyuz hareket nerde biz ordayız. Ana paramız altin döviz ve yukardaki saydığımız hisselerde. Bunun gibi hisselerde hareket olursa 50 _100 bin bin lira ile al sat yapariz Belki 3 ay belki 4 ay sonra yine uğrarız. Birileri operasyon yaparsa. Kendinize iyi bakın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    buralar dolmuş eskiler yazmadığına göre pusuda yatıyor.
    Eee bekliyoruz kardeşim, ne yapalım.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    Genelde böyle olur geçişler, taşıyanlara bıraktırır, yeni el atanlar süründürür, satıp bırakanlar yukarıdan alır.
    Bu oyunun kuralı budur.
    Zamanı geldi. İnanmayanlar satabilir.
    Tabii şimdi kimse inanmayacak, iki ay sonra 4 civarına geldiğinde inanacak.
    Bu ikinci kuraldır.
    Bol kazançlar
    elçiye zeval olmaz, dostum kalav bu gönderisini öne almamı istemiş, kim ne çıkarım yaparsa yapsın.

selamlar dostum. özür dilerim gelen mesaja bakmamıştım şimdi gördüm.

bunu cuma günü öne almamı istemiş
    Son düzenleme : kitapci34; 20-07-2019 saat: 19:30.

7. yukarıdakini söylemeden önce de şunu demiş

''filmde son perde part 1'' perşembe günü göndermiş.

hisse nette hesabı yok, telefonuma göndermiş
    Son düzenleme : kitapci34; 20-07-2019 saat: 19:32.

8. Peki ne olacak pazartesi ve devam eden günlerde maalesef yukarıdan aldım
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    yukarıdakini söylemeden önce de şunu demiş

''filmde son perde part 1'' perşembe günü göndermiş.

hisse nette hesabı yok, telefonuma göndermiş
    Redmi Note 5A Prime cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 293/359 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •