Sayfa 359/359 İlkİlk ... 259309349357358359
Arama sonucu : 2870 madde; 2,865 - 2,870 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Son takası atabilecek olan varmı

2. Portföyünmde zararda olan tek şirket. Uzun vadeciyiz diye iyi kar gördüğümüz yerde satmadık. Her gün de düşmeye devam ediyor. Elbet bir yerde dönecek diye düşünüyorum. Ytd.

2018 yılında 8 kez 4 ün üstünde(50 bin lotu) sattırmayıp beni bezdiren "Burce" iyi rakamlara gelmiş.helal sana be! forumun en iyi yorumcuları sayın" Thunderbolt ve Burce " ye selamlar.Umarım siz kazanmışsınızdır.
    "Konuşulması gereken yerde konuşmak, susulması gereken yerde de susmak bence doğru olandır." Söylediklerim yatırım tavsiyesi değil sadece sesli düşünmedir.

4. Burcelik .bütün ufak sermayeli sirketler uctu..burcelik bedavanın bedavası kaldı.burcelik orta vadede bosh frenin yarısı gibi benzer bir hareket yapmak isteyecektir. Yt.degildir.

Alıntı Originally Posted by Muhammetege Yazıyı Oku
    Portföyünmde zararda olan tek şirket. Uzun vadeciyiz diye iyi kar gördüğümüz yerde satmadık. Her gün de düşmeye devam ediyor. Elbet bir yerde dönecek diye düşünüyorum. Ytd.
    Bunda uzun vadeci olmak iyidir çünkü bedava.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by asparuh Yazıyı Oku
    2018 yılında 8 kez 4 ün üstünde(50 bin lotu) sattırmayıp beni bezdiren "Burce" iyi rakamlara gelmiş.helal sana be! forumun en iyi yorumcuları sayın" Thunderbolt ve Burce " ye selamlar.Umarım siz kazanmışsınızdır.
    5 yil bekleseydin 8 milyonun vardi :=)

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 359/359 İlkİlk ... 259309349357358359

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •