Sayfa 316/359 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Ha bide iş yatırım patron iş yatırım da elindeki mali cikiyo bide citi bank yabancı alıyordu firlayacakti ya oda elindeki mali her fırsatta vuruyo bilginiz olsun

2. 6 larda satmayı dusuniyodim bunun yüzünden bı sürü hisse kacti.istedin kadar dus 8 olmadan satan adam deil..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cihan55 Yazıyı Oku
    6 larda satmayı dusuniyodim bunun yüzünden bı sürü hisse kacti.istedin kadar dus 8 olmadan satan adam deil..

Zamanında 11 den girdik hastalık gibi aynı çıkmadık bekle bekle kolu bir yerde kestik zararı az buçuk çıkardık arlanmadim yine 6 kusurlerden girdim suç senin gibi bir serefsizde değil bende sana diyecek bişe yok sen zaten yalama olmuşsun benim düşüncem burva tepetaklak olunca bu herhalde bir kusurlu rakamları görecek

4. Alınacak baska hisse kalmadı bu sefer seve seve çıkacak burva kadar çıkmaz belki ama buda atak yapacak illa

5. Allah bildiği gibi yapsın seni hisse ne diyelim ki desekki reklamını yapıp aldirsak millete vebale gireriz alırken alacaklar buradaki eskiler de var yazdıkları da okuyup karar verin yıllarca bekleyenler var tweet e felan bakıp gunlukcuysen al zaten hep o fırsatı veriyo ondan başka bir bka yaramiyo spegi lanet olsun sana burva nerede bu nerede yazik gerçekten şirket sahibi denen adamlar yazık size

6. Bizde sabır çok serefsiz spek..
    Bekleriz sıkıntı deil..seve seve cikartacan .

7. Dün sattım diğer yavruyu aldım sabah ve yüzde yedi koydu kusura bakmayın rahatsızlık için bundan sonra postu diğerine serdik

8. Hayırlısı olsun gectiyseniz biz daha burdayiz bakalım ne olacak ytd..

Sayfa 316/359 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •