Sayfa 141/359 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    kim kazandı ? gordunmu noluyormus
    benn

kafama göre döndünya

2.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    benn

kafama göre döndünya
    kumar da daima mekancı kazanır.iyi fiyattan mal aldıysan sorun yohtir.dolar bazlı bedaveeee ytd

3.  Alıntı Originally Posted by brunocarlos Yazıyı Oku
    kumar da daima mekancı kazanır.iyi fiyattan mal aldıysan sorun yohtir.dolar bazlı bedaveeee ytd
    biraz mal kaptirmıstım yerine koydum kendi açımdan iyi .hayırlı akşamlar.

kafama göre döndünya

4. 3.89'u hangi ara gördü bu? 4.31-3.89 çüşş yani..

5. boşuna kastırıyorsunuz bunun gibi kagıtlarda. ky nin kazanması için once onunla ugraşmıcak 3 5 krşun hesabını yapmıcak spek yada patron-spek lazım. eskiden çoktu ama son yıllarda cok azaldı bunlar. yerine sizden eh işte en fazla 10 kat daha ancak parası olan capsız adamlar geldi. o yuzden bugunku gibi hareketler cok sık oluyor ve cok sayıda tahtada oluyor. bende burce yok ve hiç sevmedigim bir kagıt zaten ama amacım kagıdı kotulemek degil, sıg kagıtlarda niye boyle şeyler oldugunu anlatmak. bugun mesela oglen bu kagıt sanırım %3 + daymış. o ara muhtemelen birkac ky cok degil 5-10 bin lot almıştır ve kendine gore iyi sebepleride vardır (yani teoride dogru alımdır aslında) ama spekcik hemen bu 5-10 bin lotun peşine düştügü için kagıdı çakmıştır.

son yıllarda durum böyle. zarar eden ky varsa hiç uzulmesin bence cunku bugunku alımı mesela yanlış alım degildir yani borsa bilgisi eksikliginden falan olmadı zararı. sadece dedigim olayın farkında degildir. misal denemek isteyen yarın başka bir sıg kagıda %2-3 yukardayken girsin ve aynı şey %90 yine olur hemde anında olur, o seans. yapacagımız şey bunun gibi cok sıg kagıtlara girmemektir. gercek spek dedigimiz paralı adamlar artık borsamızda az ve daha orta olcekli her kademesinde en az 5-10 bin tl olan kagıtlarla iş yapıyorlar.

başka bir ornek vereyim eskiden 4-5 sene oncesine kadar bedelsiz kagıtları konya karton vs hemen her sene ciddi bir cıkış-düşüş yapardı ve uzaktan bakınca cok cekici gelirdi. şimdi karton forumuna gidin %2-3 yukselişte tavan olmuş gibi seviniyorlar. cunku spekler o kagıtlardan cıktı gittiler o yuzden 4-5 yıldır hemen hemen hic bir şey yapamıyor bu kagıtlar yoksa eski spekler olacaktı endexin buyuk kagıtlarının bile (eregli thyao tupraş vs) 3 kat yukseldigi ortamlarda en az 10 kat giderdi o kagitlar. konya karton coktan 1000 tl uzerini gormuştu. farkındaysanız endex kagıtları cogu gun eski sıg spek kagıtlarından daha marjlı oluyor artık, bunun da sebebi dedigim olaydır. eskiden atıyorum kartonu goturen adamlar şimdi ereglide tupraşta şişe camda yada bunun bir tık altındaki soda ccola aselsan vs. gibi kagıtlardalar.

sonucta biz napıcaz çarpılmamak için sıg kagıtlara bulaşmıyacagız. sen alırsın birkac bin lot tam gider gibi olurken başka bir akılsız ky gelir 10 bin lot aldıgı anda seni de yakar. özeti bu.

6. maliyetine verdim çıktım yaklaşık 6 aydır 417 bekle bekle ha bugün çıkıcak ha yarın çıkacak bir defa 435 yaptı onda da vermedim ve 420 kaç defa yaptı yine de vermedim ama artık tahta öyle bir şey olmuş ki ne alan var ne satan ortada 10 bin lot var onunla işlem yapılıyır şaka gibi kademeler bin lotla dolu sahip çıkan birisi olsa 100 bin tl ile tavan çekecek hisse bı satten sonra tavan tavan da olsa içim yanmaz sizlere sabır diliyorum

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. SAVUNMA SANAYİİ:
     Tank zırh plakaları ve griller
     İstikamet tekerleri
     Namlu frenleri
    BURÇELİĞİN ÜRETİM KALEMLERİNDEN BİR KISMI ACABA DİYORUM BU TANK İHALESİ FİLAN OLSA BU ÜRÜNLERİ
    BURÇELİK VERİR Mİ AKLIMDA DELİ DELİ SORULAR İŞTE

8. BURCE sadece ele verir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 141/359 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •