Sayfa 130/359 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Hisseyi yeni aldım. Ne dedikodusu var acaba.

2.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Her zaman olmaz o iş demek isterdim ama oluyor. Helal olsun, bas tokadı, acıma ****lere
    bugunde 3.95 gecememis endeks 105 lerde iken 4.20 lerde idi dusunun durumunu..spek al sat yapıyor sizde bneim gibi onu takip edin..tek yaptıgı bu endeks 150 000 olsa bu yine 4 tl ustune cıkamaz ..dun yazdım bakın dmsas a bugun %12 yukseldi %25 karla sattım bunun spegi dandik herif 7-8 kademe git gel baska birsey bilmez 45 gundur tek yaptıgı bu 45 gunde endeks 101 den 118.500 e geldi dusunun .

3. Her kagit hareketi buldumu sov yapar dmsas iyi bilirim oda zamaninda biktirmistr eskiye dogru git formunda aglamarı gor her kagit bunu yapar zamani geldmide kacrdim diye aglatir herseyin her kagidn bi zamani vardir.. Arkadaş dedikoduyu sormuş burce satılcak dedikodusu var bide iflas etti dedikodulari var her ikisindede kagit gder iflas eden kagitta oparayon olur malı cıkmak için hayirlisi artık herkese bol kazançlar..

4.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    bugunde 3.95 gecememis endeks 105 lerde iken 4.20 lerde idi dusunun durumunu..spek al sat yapıyor sizde bneim gibi onu takip edin..tek yaptıgı bu endeks 150 000 olsa bu yine 4 tl ustune cıkamaz ..dun yazdım bakın dmsas a bugun %12 yukseldi %25 karla sattım bunun spegi dandik herif 7-8 kademe git gel baska birsey bilmez 45 gundur tek yaptıgı bu 45 gunde endeks 101 den 118.500 e geldi dusunun .
    Daha önce de çok iyi sat al fırsatları verdi ama gider, kaçar diye değerlendiremedik hiçbirini. Biraz seviye yükseltti sanki. 3.90 altına vermeyebilir artık. Bu kadar uzun süre bekletince de gidecek gibi bir his oluşuyor insanda ve sat al yapmak daha da zorlaşıyor. 4 üstünde satacam demiştim ama şu an satabilir miyim bilmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Daha önce de çok iyi sat al fırsatları verdi ama gider, kaçar diye değerlendiremedik hiçbirini. Biraz seviye yükseltti sanki. 3.90 altına vermeyebilir artık. Bu kadar uzun süre bekletince de gidecek gibi bir his oluşuyor insanda ve sat al yapmak daha da zorlaşıyor. 4 üstünde satacam demiştim ama şu an satabilir miyim bilmiyorum.
    kucuk bir ihtimal da olsa olabilir 45 gundur 3.83-3.93 gelip gidiyor belki bi 45 gunde 3.92-4 arası gelir gider. nasıl bir hisse ki borsa 1 ayda 16000 puan deger kazanmıs boyle olumlu bir ortmada borsaki yukselisi degerlendirip yukselmezde yerinde sayar ama borsaa tekrar 105 000 lere duserse 3.30 lara dogru dusme fırsatını kacırmaz . 45 gun yerinde sayınca o kadar cok direnc olusturduki her kademeyi direnc yaptı . guclu direncler tabi 3.94 gecerse 4.04 -4.14 ve 4 20 ..4.20 ustune cıkmaliki yukselis trendi baslasın..ben bunu 7-8 aydır izliyorum ..2 ay once biri geldi 3.80 den aldı 4.22 yaptı 3-4 gun 2-3 milyon lotluk hacimlerle zor sattı cogunu zararına verdi ..artık yukselmemesinin nedeni sirketlemi alakalı yoksa mevcut spek varsa eger onun becerkiksizlgi parası olmayısına mı baglı bilemem bu hissenin iyi bir yukselis yapması icin ya patronun alıma gecmesi lazım ya da galip ozturk gibi paralı birinin alması lazım ..5.50-6 liralarda olması gereken hisse 4 bile olamıyor

6. bu hissede anlayacagınız bos yere hacim yapmak var yukarı yukselis yok aslında yatırımcıya hicbirsey kazandırmayan kaybettiren bu ve bunun gibi hisselerin borsodan atılması lazım borsayı boyle hisseler bozuyor .3-4 gundur 250-300 000 lot hacim yapıyor ama bakıyorsun yerinde sayıyor .hissede hickimse kalmamıs bekliyor hala. demir celik hisseleri icinde tek yukselmeyen hisse bu..ben yine 3.83 bekler ordan alır 3.92 satarım bunu .baskada birsey bilmez zaten

7. bekledim de gelme di .hala burdayım bekliyorum spek çift rakamları sabırlıyım.ytd.

kafama göre döndünya

8.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    bekledim de gelme di .hala burdayım bekliyorum spek çift rakamları sabırlıyım.ytd.

kafama göre döndünya
    Bu günkü harekete bakılacak olursa yükseliş devam edecek gibi görünüyor hatta tarihi zirveyi zorluyabilir ve uzundir bekleyenlerin kâr etmeleri için zirvenin çok üstüne çıkabilir. Buralardan alınır mı bilemiyorum sermaye artırımı gelirse buralar hayal olabilir almakta kararsız kaldım.Yatırım Tavsiyesi Değildir.Karar Herkesin Kendine Aittir.

Sayfa 130/359 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •