Sayfa 334/359 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    iyi kazançlar fakat bir yer yaparsa o zaman çook geç olur ben burva yi sattım hayatımın hatasını yaptım.milyonda bir olacak iş hayırlısı.
    Tavsiyem bir hisseye takılmayın,ucuzları haber pompalayanları takip edin,o senin belirttiğin hisseye ben çok takıldım zamanında,1.5-60 alışım olmuştu 2 üstünden postaladım gitti,tamam içim burkuldu,ama borsada fırsatlar bitmezki,örneğin endex patır kütür sert inerse sert düşenler tercihimdir,zaten o düşüş anında baba hisseler bile taban çeker,ben peşe düşmem,sadece diplerde dolaşanlarlan ilgilenirim...ytd.

2. tek bu hissede değilim bunu aldım attım unuttum tşklr .yanı borsada biraz tecrübemiz var.

3. bir ayrılabilse şu lanet burva dan bu iş olacak gibi ama nerde hayirlisi bakalim.

4.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    bir ayrılabilse şu lanet burva dan bu iş olacak gibi ama nerde hayirlisi bakalim.
    mayıstan bu yana onca testere hareketine rağmen çabuk tıkanıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by ilkers Yazıyı Oku
    mayıstan bu yana onca testere hareketine rağmen çabuk tıkanıyor.
    burva dan ayrışmadıydı sürece böyle devam spek güçsüz galiba yada işine bu şekilde geliyo ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    burva dan ayrışmadıydı sürece böyle devam spek güçsüz galiba yada işine bu şekilde geliyo ytd.
    Eşitlenmesini beklemiyoruz 9-10 arası bize yeter,zaten endex olmuş 110.500,endex rakamına göre yeri 10...bugün ise 8.50 inadı var,bir türlü 70 üstüne atamıyor,9 üstünde bir türlü kalamıyor...neyse böyle iyi oluyor trade adına...ytd.

7. buraları destek yapabilse 2020 çıkışına bakarak 9.6-9.8 hareketini kısa vade de olası görüyorum,zorlayıcı bir direnci yok bu kısımda . 2011-12 döneminin dalgalanmalarından etkileniyor, dip çalışması yapıyor diye umuyorum. nisandan bu yana çok muntazam çıkması beni umutlandırıyor. yatrım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by ilkers Yazıyı Oku
    buraları destek yapabilse 2020 çıkışına bakarak 9.6-9.8 hareketini kısa vade de olası görüyorum,zorlayıcı bir direnci yok bu kısımda . 2011-12 döneminin dalgalanmalarından etkileniyor, dip çalışması yapıyor diye umuyorum. nisandan bu yana çok muntazam çıkması beni umutlandırıyor. yatrım tavsiyesi değildir.
    0 zamanlar diğeri 1.50-2,bu 2-3 arasında oyalanıyordu,BURVA gaza bastı 2 üstünden 5 üstüne attı,geri tekrar 2 yaptı,peşi malum 20 üstü,bu ise sadece onun peşine düştü hikayesi olmadığı için,bununda hikayesi olsaydı çoktan onu sollamıştı,kardemirlerde buna benziyor,mesela D diğerlerini 3/1 fiatındaydı,şimdi eşit oranlarda giiyorlar,D'de zamanında BURUVA gibi uçmuştu 5 üstüne atmıştı,peşi malum 1 tl göstermişti,zaten o cıvarlarda hepsi eşitlenmişti,şu an 2.50-70 arasında bir yerdeler,az ekmeğini yemedik sağ olsunlar.

Sayfa 334/359 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •