Sayfa 168/359 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

2. Ha las vegas'ta kumar oynamışsın ha burceye para yatırmışsın!! Bu hisseyi bende almıştım grafiğine aldanarak!! 1 yıla yakın süründürdü şükür az bi karla kurtuldum!! Haber akışı yok beklenti yok sürekli zarar açıklar!! Senelerdir zararda olduklarından bekleyen dostlara sözüm yok!! Ancak bi hareketlenme gelince bu hisseye atlayan arkadaşlarda deli cesareti var!! Edindiğim tecrübeden dolayı paylaşmak istedim!! Bu hissenin speği tOkAtÇı'dır!! İnsanın sinir sistemini çökertir hasta eder!! Rahatsızlık verdiysem özür dilerim!! Çok net belirteyim sıradan bir yatırımcıyım!! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!!

3. iki haftada araba parası kazanmıştım ne günlerdi o günler
    bedelsiz muhabbeti vardı tavan serisine takılmıştım,
    iş bankası zirvelerden alıyordu sahi neden aldı ne yaptıaldıklarını hep merak etmişimdir.

4. Beni al mi diyor yoksa az bekle uzerime hafif birseyler alayim mi diyor? Son iki yildir istikrarli bir sekilde yukardan alip asagidan geri veriyor iliskimiz farkli boyutlara tasindi.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 8.70 lerdeyken benden carptigini geri verdi.hadi biraz da sen kazan mi diyor?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Burceye bomba düştü galiba...😨

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ustune hafif birseyler alicak. salsin biraz daha az kaldi son iki yillik trend bozulucak sandim.

8. .............

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku

Genel para girişi ; / Genel para çıkışı ;

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 168/359 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •