Sayfa 14/33 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Tepkisizlik Tabloları...

CCOLA

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İnşallah DURDO'dan kazanmışsındır arkadaşım
    Sayın BJK Coccinella, alintiladiginiz Yazımda da bahsetmiştim nisan sonu mayıs başı gibi bir atak bekliyorum diye, ama sizinle konuştuğumuz günkü grafiği kaydedemedigimden (kullandığım programın grafik kaydetme özelliği olmadigindan) sonraki gunlerde de cizimler yaptim ama hareket sanki daha da bekletecekmis hissi uyandirdi ve almaktan vazgectim. 4 mayıstaki 4.27 yükselişinden sonra da hareket bu kadar mis deyip dönüp bir daha da bakmadım ve dünkü tavan hareketini görünce de sizinle yazistiklarim aklıma geldi ve cok üzüldüm. Kazanan arkadaşlar varsa onlar adına sevinirim. Inşallah siz faydalanmissinizdir.

Sacro hocanin su hacim tablosundan aslında güzel kağıtlar çıkıyor. Mesela nibas 2 günde %10'a yakin yükseldi. Eski takip ettiğim hisselerden ykgyo bugün hacim tablosunda yerini almış. Pazartesi onu takip edeceğim. Bu hacim tablosunu iyi incelemek gerekiyor. Ekmek var o tabloda. Size de emekleriniz icin teşekkür ederim. Iyi geceler dilerim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mhmtcrm Yazıyı Oku
    Sayın BJK Coccinella, alintiladiginiz Yazımda da bahsetmiştim nisan sonu mayıs başı gibi bir atak bekliyorum diye, ama sizinle konuştuğumuz günkü grafiği kaydedemedigimden (kullandığım programın grafik kaydetme özelliği olmadigindan) sonraki gunlerde de cizimler yaptim ama hareket sanki daha da bekletecekmis hissi uyandirdi ve almaktan vazgectim. 4 mayıstaki 4.27 yükselişinden sonra da hareket bu kadar mis deyip dönüp bir daha da bakmadım ve dünkü tavan hareketini görünce de sizinle yazistiklarim aklıma geldi ve cok üzüldüm. Kazanan arkadaşlar varsa onlar adına sevinirim. Inşallah siz faydalanmissinizdir.

Sacro hocanin su hacim tablosundan aslında güzel kağıtlar çıkıyor. Mesela nibas 2 günde %10'a yakin yükseldi. Eski takip ettiğim hisselerden ykgyo bugün hacim tablosunda yerini almış. Pazartesi onu takip edeceğim. Bu hacim tablosunu iyi incelemek gerekiyor. Ekmek var o tabloda. Size de emekleriniz icin teşekkür ederim. Iyi geceler dilerim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umarım herşey istediğiniz gibi gider, iyi geceler.

GERİYE DÖNÜK GÜNLÜK VE HAFTALIK SIKIŞMA TABLOSU + SON GÜN HACİM DEĞİŞİM TABLOSU

5. BJK Coccinella hocam, hacim değişim tablosunu hafta bir paylaştığınız için çok sağolun.
    Kazancınız bol olsun.

Acaba bu tabloyu 2 yada 3 günde bir paylaşmanız mümkün olur mu?
    Olmazsa da canınız sağolsun.
    Haftada 1 e de şükür.

İyi çalışmalar. Bol kazançlar

ATPET 16/05/2016

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    BJK Coccinella hocam, hacim değişim tablosunu hafta bir paylaştığınız için çok sağolun.
    Kazancınız bol olsun.

Acaba bu tabloyu 2 yada 3 günde bir paylaşmanız mümkün olur mu?
    Olmazsa da canınız sağolsun.
    Haftada 1 e de şükür.

İyi çalışmalar. Bol kazançlar
    Zaten günlük paylaşmaya gayret ediyorum. İkisi de günlük paylaşılıyor. Sıkışma tabloları (haftalık tablo) haftalık periyodun günlük sonuçlarıdır.

GERİYE DÖNÜK GÜNLÜK VE HAFTALIK SIKIŞMA TABLOSU + SON GÜN HACİM DEĞİŞİM TABLOSU

Sayfa 14/33 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •