Sayfa 669/1078 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sağol Selim hoca bakma'mı istediğin hisse varsa karalarız.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstadım yanlış anlama sakın ha. Bu kadar uyuz bir tahta ve tahta yapıcı görmedim. Pazatesi bakayım biraz ekrana diye aldım. uyumuşum ekran başında. Saat 17:00 den sonra biraz aksiyon oldu.
    Adamı kanser eder ya. Hala elimde azıcık var torunlarıma kalır diye düşünüyorum. Sende de ne sabır varmış
    Dandanakan abi haftalık grafik için teşekkürler eline sağlık
    Tüm hisseler öyle ya da böyle bir şekilde tepki vermeye başladılar. En umulmadıkları bile yol almaya başladı...

Sıra elbet buna da gelecektir...

Yaklaşık 10 senenin birikmiş enerjisi var. Bakalım sonu nasıl bitecek...

Benim beklemekten başka şansım kalmadı. Gidenler gitti, fırsatlar kaçtı! Geriye bir tek bu kaldı.

Dere geçerken at değiştirmeyelim...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Bu borsa'da küçük yatırımcı'nın
    1. Para kazanması çok çok zor.
    2. Şans eseri kazanma ihtimali çok zayıf.
    3. Teknik bilip günlük al sat yaparak kazanması yine zayıf bir ihtimal.
    4. Uzun müddet bekleyerek kazanması yine zayıf bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu borsa'da küçük yatırımcı'nın
    4. Uzun müddet bekleyerek kazanması yine zayıf bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor.
    Çok doğru tespitler.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu borsa'da küçük yatırımcı'nın
    Küçük yatırımcı nasıl kazanacak bu durumda?

"Her şekilde zararsa ne işimiz var burada?" diye düşünüyorum artık...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Sayın T/A tecrübe ile sabittir bu yazdıklarım.Eğer bir hisse'de tahta yapıcı veya patron her kimse hisseyi toplamadan milim kımıldatmaz uzun süre yatay götürür aşağı baskılar.Bıktırana kadar ne zaman lanet edip satarsın bir bakarsın hisse yükselişe geçmiş.
    O yüzden küçük yatırımcılar tüh ben sattım hisse yükselmeye başladı diye sitem eder.Bunları egen'de,pegasus'ta çelebi'de vs vs hep yaşadım.Şu an bu durumu Erbos'ta yaşıyorum tam 10 yıl oldu.Dolar bazın'da baktığın'da hep zarardayız.
    Peki nasıl kazanacağız,endex'in yükseliş trendine girdiğini gördüğümüz'de aldığımız hisse'yi hiç ellemeden trend sonuna kadar bekleyip
    oradan gözünün yaşına bakmadan satıp türev enstürümanlar'a geçeceğiz ancak bu şekil'de bir şeyler kazanılabilir.

7. Bu sebepten endex grafiği üzerin'de ısrarla duruyorum.Tepeden dönüşte satmadık uzun vadeciyiz diye.Hiç olmazsa bu sefer yükseliş trendini yakalarsak aynı hatayı yapmayalım.

8. Euro resimde'de 16 eur geçil'di fakat bu son 3 haftada absürt bir düşüş yaşadık.
    Kanal alt bant 14.7 eur yaklaşık.Turuncu çizgi 15.7 eur yaklaşık gözüküyor.
    Bu arada laptop'un renkleri gitti çizgilerin renklerini'de göremiyorum karışık renk oldu hepsi.

Sayfa 669/1078 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •