Sayfa 670/1078 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    üstat şunun son halini müsait olunca bir yorumlayı ver sana zahmet

namızsız cepten yemeye başlamadan fikir edinelim

şimdiden kolay gelsin
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2. Buna baktığımız'da 5.70 civarlarınday'dı çok iyi bir getiri elde etmiş.Eylül ayın'da gübreler nispeten prim yapıyor.
    Mavi çigi 8.80 civarları,burayı geçerse,üstte 200 lük ortalama ve sarı çizgi var dostum karar senin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160

Buna baktığımız'da 5.70 civarlarınday'dı çok iyi bir getiri elde etmiş.Eylül ayın'da gübreler nispeten prim yapıyor.
    Mavi çigi 8.80 civarları,burayı geçerse,üstte 200 lük ortalama ve sarı çizgi var dostum karar senin.
    emeklerinize sağlık azizim

Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,917
    Sağol Selim hoca bakma'mı istediğin hisse varsa karalarız.
    Abi sormaya utanıyorum.
    Neye elimi atsam, 1 lot dahi alsam aşağı kademeye veriyor dengesizler. Nerdeyse bütün u100 portföyde ama 1-2 adet

Bu borsa'da küçük yatırımcı'nın
    Abi o zaman IBAN no versinler biz direk havale yapalım. Hiç ekran başında kasmayalım
    Bu sözü sizin gibi duayenler söylüyorsa, ben gideyim deniz kenarına, gerçi bu saatten sonra doktor denizi de yasakladı. Neymiş efendim, Kalp atışlarım hızlanırmış deniz kenarında. Yahu görmediğimiz bir şey mi? Sadece hatırlamakta zorlanıyoruz.

Sevgiler saygılar hürmetler sevgili MR&MRS

(çalı dibinde nasıl çıkıyorlar )
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5. [QUOTE=selimtogrul;3686277]Abi sormaya utanıyorum.
    Neye elimi atsam, 1 lot dahi alsam aşağı kademeye veriyor dengesizler. Nerdeyse bütün u100 portföyde ama 1-2 adet

Abi o zaman IBAN no versinler biz direk havale yapalım. Hiç ekran başında kasmayalım
    Bu sözü sizin gibi duayenler söylüyorsa, ben gideyim deniz kenarına, gerçi bu saatten sonra doktor denizi de yasakladı. Neymiş efendim, Kalp atışlarım hızlanırmış deniz kenarında. Yahu görmediğimiz bir şey mi? Sadece hatırlamakta zorlanıyoruz.

Onun için diyorum küçük yatırmcı'nın kazanması zor diye.Biraz hisse al robotlar basıyor aşağı,sattın'mı çıkarıyor yukarı.
    Borsa eski borsa değil artık,her şey küçük yatırımcının aleyhine
    Sen yine'de sağlığına dikkat et Selim.

günaydın aziz dostlar,

cumamız mübarek olsun.

sayın dandanakan'ın da belirttiği gibi, kısa periyotlu al-satlarda küçük yatırımcının kazanması şansına kalmış.

o zaman ne yapmalı? sayın t/a'nın yaptığı gibi inandığımız hisse veya hisselerde pozisyon alıp, hedefimize kadar yatarak beklemeli. eğer çok soğukkanlı ve çelik gibi bir irademiz yoksa; her gün tahtaya bakmak insanın moralini de bozabiliyor, sabrını da çatlatabiliyor, uzun vadeli planlarını bile bozdurabiliyor.

hepimize bol kazançlı ve bereketli günler diliyorum.

Robotlara yön veren de insan beyni... Terazinin kefesi error verince ya yukarı ya aşağı... Adamların zamanla ilgili bir sorunu yok... Ne zaman KY sayısı azalmış ya da onların istediği seviyeye gelmiş hoppaaa yukarı... Bize sadece ben sattım gitti demek kalıyor... "Benim maliyetim şu, spek düşünsün" naralarını inanın duymuyorlar. Onlar için siz önemli değilsiniz. Çoğunluk önemli... Bu çoğunluk genellikle de KY oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Robotlara yön veren de insan beyni... Terazinin kefesi error verince ya yukarı ya aşağı... Adamların zamanla ilgili bir sorunu yok... Ne zaman KY sayısı azalmış ya da onların istediği seviyeye gelmiş hoppaaa yukarı... Bize sadece ben sattım gitti demek kalıyor... "Benim maliyetim şu, spek düşünsün" naralarını inanın duymuyorlar. Onlar için siz önemli değilsiniz. Çoğunluk önemli... Bu çoğunluk genellikle de KY oluyor.
    Aynen öyle sayın BJK Coccinella Yünsa'ya bak anlarsın zaten kimse kimseden hesapta sormuyor.

Sayfa 670/1078 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •