Special Days Image
Sayfa 870/1078 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Endex günlük kesikli çizgiye geldiğinde açığa satışlar devreye girip geri vites yaptırıyorlar.
    Teşekkürler sn. Dandanakan. Sizin grafikler tablo gibi kendiniz mi çiziyorsunuz destek, dirençleri yoksa tradingde oto fibo gibi oto destek direnç çizen uygulama var mı?

2. Teşekkür ederim sn.imaus trendleri kendim çiziyorum,yukarıdaki kesikli çizgiler yıllık pivot değerleridir.

3. Şişe orta vade düşüş kanalının üzerine çıkmış görünüyor.Düzeltmelerde düşen kanal yeşil çizgi veya kırmızı trende onaya gelebilir.
    ( 5.20-30 )

4. Yıllık pivot değerleri görüldüğü gibi.

5. Sn. T/A bunun grafiklerini sende bir yapıştır mütaala edelim.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Sn. T/A bunun grafiklerini sende bir yapıştır mütaala edelim.
    Henüz bilgisayarı düzenlemekle meşgulüm...

Bir çok güncelleme ve kontrol gerekiyor. Sırası ile yapıyorum. Virüs kontrol devam ediyor. Daha sonra diskleri düzenleyeceğim ve en sonunda inşaAllah AmiBroker programımı yeniden aktif hâle getireceğim...

Aynı sorunları sık sık yaşamaya başladım. Bir daha başıma gelmemesi için düzenli gidip sağlam olmasını istiyorum. Yapabilirsem bir de düzenli yedek almaya çalışacağım...

Bugün sanırım yetişmez ama yarına inşaAllah akşama kadar bir şeyler hazırlayabilecek hâle gelirim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

7. Ben unuttum bilgisayarın bozulduğunu kusura bakma üstad bitince paylaşırsın inşallah kolay gelsin.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Kolay gelsin sn. T/A siyah trend ( 6.55 ) üzeri kapatabilirse haftayı iyi olur.

Siyah trend üzeri kapanınca olan olmuş

Sayfa 870/1078 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •