Sayfa 1002/1078 İlkİlk ... 25029029529921000100110021003100410121052 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Maliyetim düşük .PARSN ı bu sabah sattım PARSN a ayak uyduramadı.Yatırımlık bir şirket olduğuna inanıyorum.Teknik olarakta farklı bakış açılarından da faydalanmak adına sordum.
    Teknik olarak zirvelerini yapıyor maliyet düşük ise farklı planlar yapabilirsiniz. Üç aylıkta AKD satan 1.962.000 yaklaşık %51 i yani KY satmış.Çok sağlam bir grup hissede belli. Dışarı mal çıkmıyor o yüzden yeni zirveler test ediyor olabilir. Daha ne kadar gider bilemem, onu yorumlamak bize düşmez. Ama takas durumuna da bakmanızı öneririm. Firma hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Onu izcan abi ye pas atarım.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    CEMTAŞ: 8 (sekiz) PUAN
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Teknik olarak zirvelerini yapıyor maliyet düşük ise farklı planlar yapabilirsiniz. Üç aylıkta AKD satan 1.962.000 yaklaşık %51 i yani KY satmış.Çok sağlam bir grup hissede belli. Dışarı mal çıkmıyor o yüzden yeni zirveler test ediyor olabilir. Daha ne kadar gider bilemem, onu yorumlamak bize düşmez. Ama takas durumuna da bakmanızı öneririm. Firma hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Onu izcan abi ye pas atarım.
    Teşekkürler hocam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    beyaz atlı sabah baktın mı benzinciye nası gazladı.

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    CEMTAŞ: 8 (sekiz) PUAN
    Hocam sizden biraz daha yorum rica etsem...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Teşekkürler hocam...
    Rica ederim Sn esma ben hoca değilim. ustalarımın önünde beni mahçup ediyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    bilanço dönemi ... Sanki çok satış yapıldı da.. millet evinde oturdu . Hani twiter da .. bir martı kanadını uzatıyor "millet aç..aç" diye baariyo ya. İstanbul un en mutena semti olmasada belli başlı 3 bölgede yerleşik düzenim var. Kiminle kouşsam ya işten çıkarılmış, ya da çıkarılma korkusu yaşıyor. Evlerde tesisat işi yapan elemana soruyorum. "Abi mecburi işler dışında patlayan boru, değişen musluk yani acil hizmetler dışında banyo mutfak tamiri tadilat işi yok diyor." Sokağa bakıyorum alışveriş poşetleri sadece zaruri ihtiyaçlar. Ekmek sigara alkol hayat çok güzel ekonomi çok iyi. başaracağız. Geçen seneki otomobil satışları ile bu seneki otomobil satışlarını kıyaslama. Ticari araç pazarını kıyasla. birçok sektör kapalı.
    Ya yatalım be abi.(tabi birlikte değil)
    Şimdi Medwig abi gelir başlığı basar siyaset yapmayın genşşler diye fırça atar.
    Selimim bu borsa öyle nalettir ki milyon milyon kar yazarsın hisse çakılır
    çünkü beklenti altında gelmiştir yok fiyatlamıştır vs
    zarar yazarsın hisse fezaya gider oda belli nedir efem
    zaten biz bunu bekliyorduk bunu fiyatladık artık önümüze bakma zamanı der geçiştirirler
    bizde tekniğin ve beklentilerin ışığında ilerlemeye devam edeceğiz

pandemide işyok güç yok haklısın
    lakin 1m olan yatırımcı sayısı artık 2m herkeşte 10 bin olsa
    10 binde kredi çekse bist tarihi zırvalarından bir bu kadar daha gitmesi gerek
    evet iş yok güç yok ama sanal ortamdan para kaybetme kazanmanın moda olduğu şu günlerde
    şehvet ihtiraz ve iç güdü hiç bitmeyecek gibi bir çağlayandır
    bizlerde bu çağlayanın altında ya şort giyip yıkanacağız
    yada bu çağlayanın azgın sularına yenik düşüp süreklenip gideceğiz

şortun ipini bağlamayı unutma
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Hocam sizden biraz daha yorum rica etsem...
    Esma Hanım, Hisse 10 üzerinden 8 puanlık temel analiz puanına sahip. Bu puanlama Naçizane şahsım tarafından belirlendi. Bunun açılımı var tabii. Bu kadarı şimdilik size yetiversin. Aklınıza şu soru gelebilir; Nasıl güvenelim, Ne kadar doğru bir yaklaşım...Tabiiki, ona siz karar vereceksiniz...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 1002/1078 İlkİlk ... 25029029529921000100110021003100410121052 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •