Sayfa 1020/1078 İlkİlk ... 2052092097010101018101910201021102210301070 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 8,153 - 8,160 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    ben demedim mi yalı falan araştırır bu diye
    Dedin hatta kızdı bizi tehdit etti giderim bu topikten dedi.

2.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Vertu isyat isgyo ve tabiki yayla�� zararina satmam seni yayla 3.85 den ilave yaptık ao düşürdük vaybe ekran başında takip edenlere helal olsun emir yazıp alıniyor ekran başında bekleyen bugunki eksiyi görünce kesin stop olurdu aha 140 altına gidiyoruz diye borsa sabırsizlarin sabirlilara.para kaptirdigi yerdi dimi dandanakan hocam��
    Kaptırdığı demeyelimde aktarıldığı yerdir diyelim sn. Vosbaga.

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Dün tahtalar çok sert geri geldi iskillendim sabah yarısını sattım akşama birazını geri aldım yarında alırız bu panik nedenki yeni gelenlere hoşgeldin partisi..
    Hisse net forumunda algı ya ters hareket etmeli heleki VOB forumunda okuyupta malda olan kalpden giderdi dün ne idi şimdi ne.tamamen psikoloji bu borsa..

Hayırlı akşamlar...

Muhabbetiniz bol olsun... Benim gündüz elektriklerim kesikti. Çalışma varmış. Sonrasında da iş güç fazla ilgilenemedim...

Kızın keman kursu vardı, biraz da sn. dandanakan gibi market alışverişi, az önce de anneme yarası için pansumana gidip gelince bu vakitleri buldu...

XU100 için duruma bakınca, tehlikenin geçer gibi olduğunu görüyorum ama henüz geçmiş değil...

Osilatör işaretlediğim yerden yukarı dönerse ümitlerimiz biraz daha artacak...

Aslında bugün 1.397 'ye kadar salıp, sonrasında toparlasa idi, düşüş bitti diyebilirdim. Fakat şu anda hâlâ yeni alım yapacakların temkinli olmasında fayda var. Stoplu işlem yapsınlar...

Yine de oluşan ara kanal desteğinden tepki vermiş görünüyor. Eğer kanal çalışırsa düşüş bitmiş olabilir...

Bizler gözümüzü karartıp hep %100 hisse ile dolaştığımız ve kolay kolay satmadığımız için sorun yok. Fakat yeni alan birisi için can sıkıcı bir hâle gelebilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Dandanakan hocam yine 1435 dedim tuttu oluyor muyum ben birde tradingview de nilisis hesabinda grafiklerim var bir baksanız gelişme var mı teşekkürler ben size hala deva diyorum havaalanında hava trafik kontrolörüyum bu yaz havacilikta bir cacık olmaz 21 de kar beklemeyin başka hesabınız varsa bilmem
    Olmaz olurmu sn.nilkiz okuyacaksın, araştıracaksın soracaksın, çabalayacaksın başarıyı yakalayacaksın.
    Tradingden nasıl bakacağız graflara.
    Havacılıkla ilgili dediklerine katılıyorum ayrıca petrolüde sıkı takip etmek lazım belirleyici olacak.

6. %50 hisse %50 nakite döndüm kapanış ta tekrardan. sabahtan yüksek açar biraz daha verip sert düşüşler lerde tepkiler e mal almak en mantıklısı .ytd

7.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    %50 hisse %50 nakite döndüm kapanış ta tekrardan. sabahtan yüksek açar biraz daha verip sert düşüşler lerde tepkiler e mal almak en mantıklısı .ytd

Piyasalara yön veren endex yeşil trend üzerine çıkmadan Dünya piyasalarında mehter marşı devam eder.

8. Dolar takip edenler bilir yeşil trend üzerinde gücünü korur, altında güç kaybetmeye devam eder diye defalarca yazdım.
    Kahve trend 7.22

Sayfa 1020/1078 İlkİlk ... 2052092097010101018101910201021102210301070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •