Sayfa 1032/1078 İlkİlk ... 325329329821022103010311032103310341042 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 8,249 - 8,256 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Merhaba değerli başlık takipçisi arkadaşlar,
    Malum bugün pazar stok market kapalı, İstanbul da güzel mayıs ayını anımsatan güneşli bir gün var. Amma velakin aylardan Ocak yani siz siz olun güneşe aldanmayın.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Endeks üzerinde geçen hafta paylaştığım grafikleri güncelleyince içime bir kurt düştü...
    Grafikler sanki düşüşün bittiğini onaylamıyor...!!!
    İnşaAllah ben yanılırım ama dikkatli olmakta fayda var...
    Eğer bu düşüş ana dalgalardan birinin düşüşü ise o zaman bu düşüş devam edebilir...
    Aldığınız hisselere dikkat edin. Öyle macera için hisselere dalmayın...

Bakınız patron da aynı şeyleri düşünüyormuş. Tecrübenin önünde saygı ile eğiliyorum. Ellerinden öpüyorum üstadım.

Bende eh işte , her ne kadar Başlık İdare Amiri kadar olmasa da o yaşa takılıyordur sokağa da çıkamaz evde balkonumda 5 litrelik petleri kesip içinde yetiştirmeye çalıştığım domateslerimle oyalanıyordum. Sonra şeytan dürttü şöyle bir bakınayım dedim.
    elimde güçlü bir şey olması lazım ki diye düşünürken çekiç aldım başladım taramaya..
    Şimdi başlığı takip edenler bilirde yeniler bilmezler nedir bu çekiç diye. Hemen söylenmeyin. Durun yahu siz bilmeyebilirsiniz ama hazreti google ın bilmediği nane yok..
    bende ona sordum dedi ki :

"Çekiç formasyonu, ters çevrilmiş bir mum grafiği modelidir ve dip seviyelerde bulunur. Bir enstrumanın açılışından daha düşük seviyede işlem yapması fakat aynı gün içerisinde açılışın seviyesine veya üstüne çıkması, mum grafikleri üzerinde çekiç formasyonunu oluşturmaktadır."

Eeee diyebilirsiniz. Demeyin demeyin. Siz bizim ekibin yaşlılar klubü olduğunu unuttunuz. Az bi bakınalım ne var ne yok çarşıda pazarda.
    Merak etmeyin Dandan abi gibi öyle ortalıktan kaybolacak değilim. accık durun bakayım.
    Death cross yoktur
    golden cross yoktur (bunları sonra açıklarız nasıl olsa tespit edilememiş)

OYAKC ters çekiç formasyonu varmış üstadım herhalde pazartesi dışarı çıkmaz ekran başına geçersiniz.
    PETKM de de varmış aynısı vay canına düşünmek lazım accık ucundan kenarından çay ciuara parası çıkar mı
    ba ba ba THYAO da da varmış. İLGİNÇ olmaya başladı.
    al sana bi de banka çıktı TSKB..
    Borusan yatırım da da var emme benim gücümü aşar bana göre çok para zengin adam işi o şşt beyaz atlı zengin dio çok para dio
    Ahanda gene YAYLA çimen çıktı. Benden bu kadar arkadaşlar Daha balkonda yapılacak çok iş var.

Şimdiden söyleyeyim benim yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Sonracıma ayranım döküldü popom açıkta kaldı demeyin. Kredi kullanmayın. İç kaynaklardan sorununuzu çözün ve asla AMA ASLA bütçenizin hepsini kullanmayın. azar azar ucundan accık, tadında bırakın ki tahtacılar sizin üzerinize oynamasın. Onlarda ekmek parası peşinde.. Mutlu ve huzurlu bir hafta sonu dilerim.
    DM ye mesaj yok anlaştık di mi
    Son düzenleme : selimtogrul; 31-01-2021 saat: 14:50. Sebep: sonradan gördüm üstadın yazdığını ben de mi yaşlanıyorum yahu
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    illa laf sokacan dimi dimi

emekli bu piyasa kayfede gazozuna biriç oynama benzemez
    biz tetbirimizi aldık e düşen piyasa ile savaşıda biliriz
    para desen bi el arabası
    günde 100 tl alsam bana yeter ne de olsa kombisi bozulan arabayı tamire götüren sensin
    1 kız çoçuğu var bende zate halasının bitanesi
    ölsem gözüm açık gitmez
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Merhaba değerli başlık takipçisi arkadaşlar,
    Malum bugün pazar stok market kapalı, İstanbul da güzel mayıs ayını anımsatan güneşli bir gün var. Amma velakin aylardan Ocak yani siz siz olun güneşe aldanmayın.

Bakınız patron da aynı şeyleri düşünüyormuş. Tecrübenin önünde saygı ile eğiliyorum. Ellerinden öpüyorum üstadım.

Bende eh işte , her ne kadar Başlık İdare Amiri kadar olmasa da o yaşa takılıyordur sokağa da çıkamaz evde balkonumda 5 litrelik petleri kesip içinde yetiştirmeye çalıştığım domateslerimle oyalanıyordum. Sonra şeytan dürttü şöyle bir bakınayım dedim.
    elimde güçlü bir şey olması lazım ki diye düşünürken çekiç aldım başladım taramaya..
    Şimdi başlığı takip edenler bilirde yeniler bilmezler nedir bu çekiç diye. Hemen söylenmeyin. Durun yahu siz bilmeyebilirsiniz ama hazreti google ın bilmediği nane yok..
    bende ona sordum dedi ki :

"Çekiç formasyonu, ters çevrilmiş bir mum grafiği modelidir ve dip seviyelerde bulunur. Bir enstrumanın açılışından daha düşük seviyede işlem yapması fakat aynı gün içerisinde açılışın seviyesine veya üstüne çıkması, mum grafikleri üzerinde çekiç formasyonunu oluşturmaktadır."

Eeee diyebilirsiniz. Demeyin demeyin. Siz bizim ekibin yaşlılar klubü olduğunu unuttunuz. Az bi bakınalım ne var ne yok çarşıda pazarda.
    Merak etmeyin Dandan abi gibi öyle ortalıktan kaybolacak değilim. accık durun bakayım.
    Death cross yoktur
    golden cross yoktur (bunları sonra açıklarız nasıl olsa tespit edilememiş)

OYAKC ters çekiç formasyonu varmış üstadım herhalde pazartesi dışarı çıkmaz ekran başına geçersiniz.
    PETKM de de varmış aynısı vay canına düşünmek lazım accık ucundan kenarından çay ciuara parası çıkar mı
    ba ba ba THYAO da da varmış. İLGİNÇ olmaya başladı.
    al sana bi de banka çıktı TSKB..
    Borusan yatırım da da var emme benim gücümü aşar bana göre çok para zengin adam işi o şşt beyaz atlı zengin dio çok para dio
    Ahanda gene YAYLA çimen çıktı. Benden bu kadar arkadaşlar Daha balkonda yapılacak çok iş var.

Şimdiden söyleyeyim benim yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Sonracıma ayranım döküldü popom açıkta kaldı demeyin. Kredi kullanmayın. İç kaynaklardan sorununuzu çözün ve asla AMA ASLA bütçenizin hepsini kullanmayın. azar azar ucundan accık, tadında bırakın ki tahtacılar sizin üzerinize oynamasın. Onlarda ekmek parası peşinde.. Mutlu ve huzurlu bir hafta sonu dilerim.
    DM ye mesaj yok anlaştık di mi
    Selim sen şu ortalıkta yeni dolaşmaya başlayan Yapay Zeka Robotunu mu takip ediyorsun...?

OYAKC için Mum Analiz grafiğini paylaşayım...

Tek mumla nasıl güvenilir işlem yapıyorlar anlamış değilim...?!

Ben en az 2 mumlu formasyonları kullanırım. Bu da 2 ve daha fazla mumlarla oluşturulmuş Mum Formasyonları grafiği...

Yani diyor ki; "düşüşe devam edebilirim!"...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Selim sen şu ortalıkta yeni dolaşmaya başlayan Yapay Zeka Robotunu mu takip ediyorsun...?
    Sevgili üstadım yaşlılar klubüne üye aday olabilirim. ama her zaman yeniliklere açığım. Benim felsefem hep aynı "değişmeyen tek şey değişimdir"

Yani diyor ki; "düşüşe devam edebilirim!"...
    Ayran meselesini o yüzden söyledim üstadım. No stres no panik. azar azar kenardan kenardan. Kumarbazlar gibi tüm parayı sürmeden.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    illa laf sokacan dimi dimi

emekli bu piyasa kayfede gazozuna biriç oynama benzemez
    biz tetbirimizi aldık e düşen piyasa ile savaşıda biliriz
    para desen bi el arabası
    günde 100 tl alsam bana yeter ne de olsa kombisi bozulan arabayı tamire götüren sensin
    1 kız çoçuğu var bende zate halasının bitanesi
    ölsem gözüm açık gitmez
    Ben sana niye laf sokayım abi sen bana "hala" meselesini çözücen, ben patronun kulağına karsuyu kaçırıyorum. bak saat kaç oldu hala ortalıkta yok. yahu sen koskoca Başlık İdare Amirisin. ortalıkta yoksun. Patron okuyon dimi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Ben sana niye laf sokayım abi sen bana "hala" meselesini çözücen, ben patronun kulağına karsuyu kaçırıyorum. bak saat kaç oldu hala ortalıkta yok. yahu sen koskoca Başlık İdare Amirisin. ortalıkta yoksun. Patron okuyon dimi

abi biraz bahsettim senden anlık bizim hala
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    abi biraz bahsettim senden anlık bizim hala
    izci izci kooooş kooşş sıramı sana veriyom

8. Yaw ben burdayım selim okuyorum tabi ama yazacak bişey bulamadım.
    Bu arada hala da maşallah yani nazar değmesin.

Sayfa 1032/1078 İlkİlk ... 325329329821022103010311032103310341042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •