Sayfa 11/1078 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. açılalarınız çerçevesinde aselsan çok güzel bir örnek olmuş. Bende yok, ekonomi ve grafik de bilgi alanımda değil. Ama ben bile anladım. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by muzaffererdogan Yazıyı Oku
    açılalarınız çerçevesinde aselsan çok güzel bir örnek olmuş. Bende yok, ekonomi ve grafik de bilgi alanımda değil. Ama ben bile anladım. Teşekkürler.
    Eyvallah...

Grafikler aslında bize, nasıl baktığımıza bağlı olarak, görmek istediklerimizi gösterir. Kendimizi kandırmamız da çok kolaydır. Forumlarda ve Twitter aleminde hisse pazarlayıcılar da işte bu metodu her daim en güzel şekli ile kullanıyorlar.

Bu konuları detaylı olarak ele alacağım. Makaleler sitede sabit kalacak. Bu sayaede her daim el atında olabilecek. Teknik Analiz ile nasıl kandırıldığımızı hep birlikte anlayacağız. Her Teknik işe yaramamıyor maalesef ve teknik her an yön değiştirebiliyor. Örnekleri ile açıklayacağım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Güzel insan,Siz haddini aşanlara karşı durmak için,Bilginizle dur demek istiyorsunuz.Gönülden başarılar diliyorum.

4. Hocam bugün birinci sayfadan itibaren okudum twitterde takipteyim öncelikle geçmiş olsun sağlık ve afiyette olun

Grafikler güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html
    Ellerinize sağlık Sn. T/A
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Güzel insan,Siz haddini aşanlara karşı durmak için,Bilginizle dur demek istiyorsunuz.Gönülden başarılar diliyorum.
    Çok teşekkürler...

Birşeyler yapmaya gayret ediyorum...

Alıntı Originally Posted by erden Yazıyı Oku
    Hocam bugün birinci sayfadan itibaren okudum twitterde takipteyim öncelikle geçmiş olsun sağlık ve afiyette olun
    Sağolun...

İnşaAllah sağlığıma kavuşurum. Beni çok yavaşlatıyor ve moralimi bozuyor. Elden gelen birşey yok...

Sayfa 11/1078 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •