Sayfa 13/1078 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sistemde renkler:

- Parlak Yeşil --> Yukarı Onay

- Yeşil --> Yukarı devam

- Turuncu --> Aşağı Onay

- Kırmızı --> Aşağı devam

Parlak Yeşil ve Turuncu her görüldüğü barda, yeniden onay gelmiştir. Turuncu için;

- “Yeşillerden sonra ortaya çıkarsa aşağıya ilk onay, kırmızılardan sonra ortaya çıkarsa da, devam eden aşağı için yeni bir onay daha geldi“ anlamı taşımaktadır.

Yeşiller de yukarı yönde aynı şekildedir...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Hocam harika olmuş.

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın Hocam harika olmuş.

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
    Teşekkür ederim...

Zamanla daha güzel olacak inşaAllah...

Web tabanlı yazılım biraz uğraştıracak ama ilerleme kaydetmeye başlıyorum. Çok fazla birşey olacağından değil de beklentileri karşılasa yeterli olacaktır...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

sir Guest
    sayın T/A grafikten anlamıyorsamda genel olarak yol gösterici oluyor, topiğinizi takip ediyorum...rahatsızlığınıza Allah şifa versin. iyi niyetli çalışmalarınızla küçük yatırımcıya yol göstermeye gayret ediyorsunuz. Allah razı olsun.yolunuz açık olsun. sağolun, varolun.inanın çok yardımcı ve faydalı oluyorsunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sistemde renkler:

- Parlak Yeşil --> Yukarı Onay

- Yeşil --> Yukarı devam

- Turuncu --> Aşağı Onay

- Kırmızı --> Aşağı devam

Parlak Yeşil ve Turuncu her görüldüğü barda, yeniden onay gelmiştir. Turuncu için;

- “Yeşillerden sonra ortaya çıkarsa aşağıya ilk onay, kırmızılardan sonra ortaya çıkarsa da, devam eden aşağı için yeni bir onay daha geldi“ anlamı taşımaktadır.

Yeşiller de yukarı yönde aynı şekildedir...

Sn T/A Merhaba,

Emeğinize sağlık, teşekkürler.
    Bu detaylı grafiklerinizi haftalık/aylık olarak biz uzun vadeli yatırımcılara da hitap edecek şekilde çeşitlendirirseniz çok memnun oluruz. Olmazsa da canınız sağ olsun. Allah şifa versin tüm dertlerinize.

Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by sir Yazıyı Oku
    sayın T/A grafikten anlamıyorsamda genel olarak yol gösterici oluyor, topiğinizi takip ediyorum...rahatsızlığınıza Allah şifa versin. iyi niyetli çalışmalarınızla küçük yatırımcıya yol göstermeye gayret ediyorsunuz. Allah razı olsun.yolunuz açık olsun. sağolun, varolun.inanın çok yardımcı ve faydalı oluyorsunuz.
    Teşekkür ederim...

Sağlığım uzun süreli çalışmalara maalesef müsâde etmiyor. Bir yandan da sizlerle daha çok bilgi paylaşabilmek için kendimi geliştirmek durumundayım. Böyle olunca da durgun geçen zamanlar oluyor. Oysa bu zamanlarda yenilenme döneminde oluyorum. Tıpkı şu anda olduğu gibi...

SPK gereğince artık detaylı yorum yapamayınca, mecburen grafikleri doğrudan paylaşmak gerekliliği hâsıl oldu. Fakat bu defa da bu işin nasıl yapılacağı sorunu ortaya çıktı! Tek tek grafikleri kaydedip daha sonra 269 hissenin grafiğini topluca sizlerle paylaşmam mümkün değildi. Bu nedenle TeknikAnaiz.site sistesini sizler için kurmak zorunda kaldım. WEB Programcılığı bilmediğim için öğrene öğrene bu zamana kadar geldik. Bir süredir de siteyi geliştirebilmek için JavaScript öğrenmeye başladım. Şu anda günlerim borsadan ve grafiklerden daha ziyâde JavaScript ile geçiyor.

Benim için bu yaştan sonra biraz zor olsa da öğrenmeğe kararlıyım. Eğer istediğim düzeyde öğrenebilirsem ortaya çk güzel şeyler çıkacak...

Sizlerin de faydalandığını duymak beni gayretlendiriyor. Zamanla daha fazla faydalanacağınızı umuyorum...
    Son düzenleme : T/A; 20-03-2017 saat: 17:38.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Sağlığım uzun süreli çalışmalara maalesef müâde etmiyor. Bir yandan da sizlerle daha çok bilgi paylaşabilmek için kendimi geliştirmek durumundayım. Böyle olunca da durgun geçen zamanlar oluyor. Oysa bu zamanlarda yenilenme döneminde oluyorum. Tıpkı şu anda olduğu gibi...

SPK gereğince artık detaylı yorum yapamayınca, mecburen grafikleri doğrudan paylaşmak gerekliliği hâsıl oldu. Fakat bu defa da bu işin nasıl yapılacağı sorunu ortaya çıktı! Tek tek grafikleri kaydedip daha sonra 269 hissenin grafiğini topluca sizlerle paylaşmam mümkün değildi. Bu nedenle TeknikAnaiz.site sistesini sizler için kurmak zorunda kaldım. WEB Programcılığı bilmediğim için öğrene öğrene bu zamana kadar geldik. Bir süredir de siteyi geliştirebilmek için JavaScript öğrenmeye başladım. Şu anda günlerim borsadan ve grafiklerden daha ziyâde JavaScript ile geçiyor.

Benim için bu yaştan sonra biraz zor olsa da öğrenmeğe kararlıyım. Eğer istediğim düzeyde öğrenebilirsem ortaya çk güzel şeyler çıkacak...

Sizlerin de faydalandığını duymak beni gayretlendiriyor. Zamanla daha fazla faydalanacağınızı umuyorum...
    Emekleriniz boşa gitmiyor hocam sağolun

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Emekleriniz boşa gitmiyor hocam sağolun
    Öyleyse devam... 👍 😃

Bir süre sonra site daha kullanışlı olacaktır. İstediğiniz bir özellik olursa çalışırken bu yönde ona eğilebilirim...

Senin gönderdiğin sisteme baktım ama henüz programını yazamadım. Parça parça ilerliyorum. Biraz ondan biraz bundan....

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Öyleyse devam... 👍 😃

Bir süre sonra site daha kullanışlı olacaktır. İstediğiniz bir özellik olursa çalışırken bu yönde ona eğilebilirim...

Senin gönderdiğin sisteme baktım ama henüz programını yazamadım. Parça parça ilerliyorum. Biraz ondan biraz bundan....

Tamam hocam acelesi yok, siz ne zaman ve nasıl uygun görürseniz Allah kolaylık versin...

Sayfa 13/1078 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •