Sayfa 135/1078 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    başta T/A hoca olmak üzere tüm forumdaşlarımın bayramını kutlarım. sevdiklerinizle, sağlıkla hayırlı bayramlar görmeniz dileklerimle.
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    iyi bayramlar
    Çok teşekkürler...

Hayırlı Bayramlar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Kurban Bayramınızı kutlar,

size ve ailenize saglık huzur ve mutluluk,

dünyaya barış ve kardeşlik getirmesini dilerim...

Günlük, Haftalık ve Aylık Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

4. güncelleme için çok teşekkürler hocam. xu50 ve xu30 sat sinyali verirken xu100 tut sinyalini korumuş. hayır olsun
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

güncelleme için çok teşekkürler hocam. xu50 ve xu30 sat sinyali verirken xu100 tut sinyalini korumuş. hayır olsun
    Hayır olur inşaAllah...

Bir süre böyle yan yan hareketler normaldir. Yeterki sert düşüşler görmeyelim...

7. sistemin güzelliği froto'da gözüküyor. 49'dan 47'ye düzeltme yaparken sat vermemiş hiç. bugün kafasını kaldırınca sistem görüntünün bozulmadığı konusunda haklı çıkmış. harika! tekrar eline sağlık hocam.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

sistemin güzelliği froto'da gözüküyor. 49'dan 47'ye düzeltme yaparken sat vermemiş hiç. bugün kafasını kaldırınca sistem görüntünün bozulmadığı konusunda haklı çıkmış. harika! tekrar eline sağlık hocam.
    Her zaman dediğim gibi; Sistem güçlü hisselerde daha güzel çalışır. Lütfen Dandk hisseler de Sistem 'i uygulamayın. Sistem 'i yanıltan çok hareket olabilir...

Bunu siz de tesbit etmişsiniz...

Güle güle kullanın...

Sayfa 135/1078 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •