Sayfa 185/1078 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Ellerinize/emeğinize sağlık Sn. T/A, hayırlı akşamlar.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Emeğine sağlık sayın T/A iyi akşamlar.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize/emeğinize sağlık Sn. T/A, hayırlı akşamlar.
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Emeğine sağlık sayın T/A iyi akşamlar.
    Teşekkür ederim...

Cümleten hayırlı akşamlar...

XU100...

Bir süredir XU100 için yorum yazmamışım. Soran da olmayınca herşeyin anlaşıldığnı düşünmek istiyorum. O nedenle mi birşey soran olmadı acaba? Öyle ise ne âlâ...

Yine de ben 1-2 satır yazayım. Aslında dün yazacaktınm ama TTNET 'in azizliğine uğradım. WiFi Bağlantım bozuldu! Neyse az önce düzeltebildiler. Ben TTNET 'in eski düzen çalıştığını bilmiyordum! 2 günde ancak hallettiler...

Endeks 'de birşeyler oluyor. Ortalıkta görünürde ciddi bir sorun olmasa da görünmeyen sorunlar var gibi. "Beklenti bitti ,düşüşe geçti" demek isterdim ama pek öyle durmuyor. Önümüzdeki günlerde oluşma ihtimali olan bir sıkıntı/problem kaynaklı bir düşüş yaşadığımızı düşünüyorum.

USDTRY endeks yükselmesine rağmen düşmeden yeni rekorlara yol almaya çalışıyor. Düşündürücü ve endişe verici bir dğer durum da budur.

Teknik olarak olaya yaklaştığımız zaman; 5.Dalga bitmiş ve düşüşe geçmiş olabiliriz. Veyahut 5. Dalga daha önce ki 110bin 'li seviyelerin görüldüğü anda bitti ve biz hâlen bunun düzeltmesinin içerisinde olabiliriz. Her 2 durum da olumsuz sonuçlanacaktır. Şu ana kadarki seyir bunu gösteriyor.

- Eğer düzeltme deva ediyorsa hedef 98.552 seviyeleri olabilir.

- Eğer düzeltme yeni başladı ise 95.732 seviyeleri muhtemeldir.

Fakat öyle bir durum var ki; 91.057 seviyesi önem arzediyor. Eğer olmasını istemediğim ama olabilecek kötü bir olayda bu hedef bizi ancak rahatlacaktır. Yukarıdaki hedefler sadece ara hedefler olarak görev yapacak ve tepkisini gerçekleştirdikten sonra yoluna yani düşüşe devam edecektir.

Grafik aşağıdadır.

Osilatör de aynı zamanda düşüşü destekliyor. Bu durumda yükselişte başı çeken ve durumu eskisi kadar parlak olmayan şirketler başı çekerek düşüş devam edebilir.

Yükselişe katılmayan ama bilançoları iyi ve beklentisi olan/oluşan hisseler düşüşe direnebilir veya düşüşleri sınırlı kalabilir. Bazı senetler ise yükselerek yollarına devam edeceklerdir diye düşünüyorum...

Ciddi anlamda seçici olmak gerekiyor...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    XU100...

Bir süredir XU100 için yorum yazmamışım. Soran da olmayınca herşeyin anlaşıldığnı düşünmek istiyorum. O nedenle mi birşey soran olmadı acaba? Öyle ise ne âlâ...

Yine de ben 1-2 satır yazayım. Aslında dün yazacaktınm ama TTNET 'in azizliğine uğradım. WiFi Bağlantım bozuldu! Neyse az önce düzeltebildiler. Ben TTNET 'in eski düzen çalıştığını bilmiyordum! 2 günde ancak hallettiler...

Endeks 'de birşeyler oluyor. Ortalıkta görünürde ciddi bir sorun olmasa da görünmeyen sorunlar var gibi. "Beklenti bitti ,düşüşe geçti" demek isterdim ama pek öyle durmuyor. Önümüzdeki günlerde oluşma ihtimali olan bir sıkıntı/problem kaynaklı bir düşüş yaşadığımızı düşünüyorum.
    ....
    çok güzel bir analiz, teşekkürler sayın T/A.

rakamlar tutar, tutmaz o sorun değil de, gerçekten çok acayip hareketler oluyor kağıtlarda.

bizim borsadaki hareketlerin bir çoğunun algıya dayalı olduğunu düşününce, acaba ne yapmaya çalışıyorlar diye sormadan edemiyoruz, ama bir sıkıntı var gibi.

en yakında bildiğimiz olay ise zarrab davası.

hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun...

8. [QUOTE=T/A;1218110]Osilatör de aynı zamanda düşüşü destekliyor. Bu durumda yükselişte başı çeken ve durumu eskisi kadar parlak olmayan şirketler başı çekerek düşüş devam edebilir.

Yükselişe katılmayan ama bilançoları iyi ve beklentisi olan/oluşan hisseler düşüşe direnebilir veya düşüşleri sınırlı kalabilir. Bazı senetler ise yükselerek yollarına devam edeceklerdir diye düşünüyorum...

% 100 katılıyorum bu görüşünüze Sayın T/A Endeks için bir cisim yaklaşıyor. 98 _95 aralığına inecek gibi gözüküyor.Fakat dediğiniz gibi sağlam hisseler bu düşüşten az hasarla çıkıp yollarına devam edeceklerdir.Bugün garanti bankasıyla endexsi dengelediler,fakat hava yolu ve yer hizmetlerini fena verdiler.

Sayfa 185/1078 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •