Sayfa 2/1078 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Üstadım,
    Bedelsiz, hiç bir karşılık beklemeden yaptığınız paylaşımlar için size sonsuz teşekkürler ederim şahsım adına.
    Ancak bizi kurtların, ayıların ve boğaların olduğu bir piyasada ışıksız, bayraksız bırakmanıza da (elinizde olmayan sebeplerden ötürü ) üzüldüm.
    Tam da aslında sizin yaptığınız (ücretsiz, bedelsiz, karşılıksız diye özellikle belirteyim ki; herhangi bir sorunla karşılaşmayın.) bilgilendirmeye ihtiyacımız varken.
    Bu engeli aşmak için ne gerekiyorsa yapalım. Bir çözüm üretelim. Varsa fikri olan. Katılım sağlayalım.
    Sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu günler dilerim

Alıntı Originally Posted by mehmet emin Yazıyı Oku
    Üstadım,
    Bedelsiz, hiç bir karşılık beklemeden yaptığınız paylaşımlar için size sonsuz teşekkürler ederim şahsım adına.
    Ancak bizi kurtların, ayıların ve boğaların olduğu bir piyasada ışıksız, bayraksız bırakmanıza da (elinizde olmayan sebeplerden ötürü ) üzüldüm.
    Tam da aslında sizin yaptığınız (ücretsiz, bedelsiz, karşılıksız diye özellikle belirteyim ki; herhangi bir sorunla karşılaşmayın.) bilgilendirmeye ihtiyacımız varken.
    Bu engeli aşmak için ne gerekiyorsa yapalım. Bir çözüm üretelim. Varsa fikri olan. Katılım sağlayalım.
    Sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu günler dilerim
    Çok teşekkür ediyorum...

Ben de bir formül bulmak için uğraşıyorum ama henüz bir çıkar yol bulamadım. Her türlü fikre açık olarak bu işe bir çözüm bulmak için istişare şart. Elbirliği ile; işin özünü, ruhunu anlayabilen ve neler yapılabileceğini bilen dostların/arkadaşların düşüncelerine ihtiyacımız var...

Öylece, elim kolum bağlı bir şekilde, kenarda oturmak zor geliyor!!!

Bir de Trendin bu en kritik günlerinde!!!

3. üstad

BORSA GENEL/NASIL YATIRIM YAPILMALI __Ekoocean başlığı altında eğitim çalışmaları şeklinde grafikler üzerinde deneyimlemeler izah ediliyor.Kontrol etmek istersen eğer, belki bize kapı aralayabiliriz.

üstad

BORSA GENEL/NASIL YATIRIM YAPILMALI __Ekoocean başlığı altında eğitim çalışmaları şeklinde grafikler üzerinde deneyimlemeler izah ediliyor.Kontrol etmek istersen eğer, belki bize kapı aralayabiliriz.
    Başlığı inceledim, teşekkür ederim...

Yeni SPK kuralları gereği "Yatırım Tavsiyesi Değildir" demek artık kişiyi kurtaryor. Bu tip paylaşımlar bu andan itibaren sakıncalaı olarak tanımlanıyor. Eğer bir kişi şikayet edecek olsa paylaşım yapanın başı araya gidebilir...

Belki sadece Teknik Analiz Eğitim Çalışması olacak şekilde kalsa çok daha iyi olabilir. Formasyonlar ve/veya Osilatörlerin durumu belirtilebilir ve bu kitap örnekleri ile desteklenebilir ve şahsi hiçbir bilgi işin içine girmezse sorun olmayabilir. Fakat yine de buna da kâni gelmiş değilim.

Ard niyeti birisi: "Ben bu çalışmaya inandım ve şu kadar zarar ettim" diye şikayet etse, git uğraş dur!!! Sonuçta birşey çıkmasa da dava süreci bile kişiyi yıpratmaya yeterlidir...

SPK kuralları nereye çeksen oraya gidiyor. Buna bir açıklık getirileceğini umuyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Başlığı inceledim, teşekkür ederim...

Yeni SPK kuralları gereği "Yatırım Tavsiyesi Değildir" demek artık kişiyi kurtaryor. Bu tip paylaşımlar bu andan itibaren sakıncalaı olarak tanımlanıyor. Eğer bir kişi şikayet edecek olsa paylaşım yapanın başı araya gidebilir...

Belki sadece Teknik Analiz Eğitim Çalışması olacak şekilde kalsa çok daha iyi olabilir. Formasyonlar ve/veya Osilatörlerin durumu belirtilebilir ve bu kitap örnekleri ile desteklenebilir ve şahsi hiçbir bilgi işin içine girmezse sorun olmayabilir. Fakat yine de buna da kâni gelmiş değilim.

Ard niyeti birisi: "Ben bu çalışmaya inandım ve şu kadar zarar ettim" diye şikayet etse, git uğraş dur!!! Sonuçta birşey çıkmasa da dava süreci bile kişiyi yıpratmaya yeterlidir...

SPK kuralları nereye çeksen oraya gidiyor. Buna bir açıklık getirileceğini umuyorum...
    Çok haklısın üstadım. Gerçi kimse bunun için uğraşmaz diyemiyorum. O kadar çok değişik insanlar varki, illa biri çıkar...Haklısın abi

Peki üstad hisse bazında değilde sadece u100/u30/ Bist yada usd/tr, usd/au hakkında grafik üzerinde varolan durum ve ilerisini grafikle işaretlesek sizce durum nazikliğini korur mu ?
    Son düzenleme : mehmet emin; 01-03-2017 saat: 22:34. Sebep: düzeltme

Çok haklısın üstadım. Gerçi kimse bunun için uğraşmaz diyemiyorum. O kadar çok değişik insanlar varki, illa biri çıkar...Haklısın abi

Peki üstad hisse bazında değilde sadece u100/u30/ Bist yada usd/tr, usd/au hakkında grafik üzerinde varolan durum ve ilerisini grafikle işaretlesek sizce durum nazikliğini korur mu ?
    İşin can alıcı noktası da burada başlıyor.

varolan durum ve ilerisini grafikle işaretlesek
    Varolan durum tamam da ilerisi sakınca arzediyor. Hedef belirlemek yasaklanmış. Bunu bizler yapamayacağız. Yetkili kurumlar yapabiliyor. Onların da ne amaçla yaptıkları ortada!!!

Benim VIOP ile işim yok. Bu nedenle XU100 için yazmamda pek bir sakınca olmayabilir. Fakat yine de "yanlış yönlendirme var" diye istedikleri zaman sıkıntı yapabilinecek bir durum söz konusu...

Olaya sadece görünen pencereden bakıyoruz. Oysa bu kararların arka planını bilmeden ne desek boşuna. Bu nedenle şu an için kuralların dışına çıkanlar ileride sıkıntı yaşayacak... Ya da istenilenin dışında yazanlar sıkıntı yaşayacak... Bu nedenle:

- Bize düşen; Açıklık getirilene kadar, kurallara uymak ve beklemek...

Tek aklıma gelen çıkar yöntem:

- Soru cevap şeklinde Teknik Analiz öğrenmek/irdelemek. Bu hazır yorumdan daha iyidir... Hem geleceğe dair ve hem de belirli bir hisseye dair yorum yapılmamış olur.

- Bu işi benden çok çok daha iyi bilenler/yapanlar yapıyordur diye düşünüyorum. O nedenle bana ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

İhtiyaç varsa ben buralardayım... Eksik, fazla; farklı bakış açıları ile Teknik Analizi sorgulayabiliriz... Teknik Analiz ile nasıl uyutulduğumuzu da belki farkedebiliriz!!!

7. Sayın T / A Düşüncelerinizde çok haklısınız.Ancak otobüste seyahat ettiğinizi varsayalım.binilecek,Mola ,inilecek gibi ve grafikte balonlar vasıtasıyle kırmızı,mavi,pembe.gibi renkler üzerinde binilecek ,aradurak,inilecek gibi ifadeler oluşturulabilir kanımca tşk.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Tek aklıma gelen çıkar yöntem:

- Soru cevap şeklinde Teknik Analiz öğrenmek/irdelemek. Bu hazır yorumdan daha iyidir... Hem geleceğe dair ve hem de belirli bir hisseye dair yorum yapılmamış olur.

- Bu işi benden çok çok daha iyi bilenler/yapanlar yapıyordur diye düşünüyorum. O nedenle bana ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

İhtiyaç varsa ben buralardayım... Eksik, fazla; farklı bakış açıları ile Teknik Analizi sorgulayabiliriz... Teknik Analiz ile nasıl uyutulduğumuzu da belki farkedebiliriz!!!
    Size ihtiyaç olduğundan şüpheniz olmasın hocam Umarım çıkar bir yol bulunur. Merakla bekliyor olacağım sohbetlerinizi...

Sayfa 2/1078 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •