Sayfa 202/1078 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Valla gördüm 1 lot aldım nolacak diye. sonra bir baktım saat 12:55 ten sonraki bütün işlemler orada. Bende ekrana bakarken uyuklamışım .
    Aslına bakarsan tam emekli işi. Alıcan çekirdeği, akşamı yaparsın ekran başında. ben baştan işe uyanamadım. Yoksa alıcaktım kabak çekirdeğini seyredecektim film gibi

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Hisse Alıp satılmayan tek kurum vardı UBS . o senin sandım.
    Ben İş Bankası ile çalışıyorum. Takasda hisseler İş Yatırım 'da görünüyor.

Aracı kurumlara pek güvenemiyorum. Zamanında tatsız 1-2 olay yaşadım. Burada hiçbir sıkıntı olmuyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Valla gördüm 1 lot aldım nolacak diye. sonra bir baktım saat 12:55 ten sonraki bütün işlemler orada. Bende ekrana bakarken uyuklamışım .
    Aslına bakarsan tam emekli işi. Alıcan çekirdeği, akşamı yaparsın ekran başında. ben baştan işe uyanamadım. Yoksa alıcaktım kabak çekirdeğini seyredecektim film gibi
    Seyredecek film kalmadı şimdilik. Film koptu sahne sabit kaldı!!!

Ben de benzer şekilde seyrediyorum. Belimden dolayı uzanıyorum divana, yarı uyuyor yarı uyanık. Nasılsa hareket yok...

Yakında bir hareket gelecek inşaAllah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Abi işte komisyon yüksek değil mi? binde 4 kesiyorlar sanırım. Gerçi sen fazla trade etmediğin için önemli değil. Ama volum yüksek olunca can acıtır

5. Sn. T/A grafikler için ellerinize, emeğinize sağlık.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Bende iş bankası ile işlem yapıyordum.Çok daha iyi şartlarla Başka bir bankaya transfer ettim hesabı. Hacim yapınca biraz yüzüm güldü . Komisyona çalışıyormuşum gibi hissettim kendimi. İstersen özele atayım oradan görüşürsün. QNB

Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Sn. T/A grafikler için ellerinize, emeğinize sağlık.
    Teşekkürler... İyi akşamlar...

Abi işte komisyon yüksek değil mi? binde 4 kesiyorlar sanırım. Gerçi sen fazla trade etmediğin için önemli değil. Ama volum yüksek olunca can acıtır
    Bende iş bankası ile işlem yapıyordum.Çok daha iyi şartlarla Başka bir bankaya transfer ettim hesabı. Hacim yapınca biraz yüzüm güldü . Komisyona çalışıyormuşum gibi hissettim kendimi. İstersen özele atayım oradan görüşürsün. QNB
    Benim komisyon oranım onbinde 6 (6/10000 == %0.06) 'dır. Daha önce 2/1000 yüksekti ama parayı çekerim deyince bu oranı verdiler. Daha düşük de verirler ama hacim yapmak lâzım. Bende sürekli hacim olmuyor.

Hergün yeni yeni aracı kurumlar arıyor. En son Gedik 2.5/10000 verdi. Bugün de AHL 'den aradılar ve 5/10000 verdiler. Şimdilik ilgilenmiyorum. İş Bankası fena değil. Bankada işim olunca hemen önden hallediyorlar; havale, EFT masrafı yok. Hesap işletim ücreti yok...

Sayfa 202/1078 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •