Sayfa 3/1078 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sayın T / A SPK açıklamasında grafik paylaşımında sıkıntı yoktur.Destek ve direnç belirtilebilir,yalnız hedef verilemez. AL /SAT ve sormak bile yasak. Sizin listenizdeki sadece al, sat yerine başka kelime kullanabilirsiniz diye düşünmekteyim.Tşk.ler

2. Msela gel / git olayı olabilirmi

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Sayın T / A SPK açıklamasında grafik paylaşımında sıkıntı yoktur.Destek ve direnç belirtilebilir,yalnız hedef verilemez. AL /SAT ve sormak bile yasak. Sizin listenizdeki sadece al, sat yerine başka kelime kullanabilirsiniz diye düşünmekteyim.Tşk.ler
     Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Msela gel / git olayı olabilirmi
    SPK 'nın cevabını ben de gördüm. Her ne hikmetse açık açık yazmak yerine lafı dolandırıp durmuşlar ve bu yeni yazdıkları bile kendi içinde çözülmesi gereken sırlar barındırıyor!

Yine de yorumsuz grafik yollanabileceği sonucu ortaya çıkıyor. Yorumsuz ama grafiğin üzerince işlem yapıldığı için otomatik olarak yorum da yapılmış olmayacak mı? Bu noktaya biraz takıldım???!!!

Tablolar şu an için en sakıncalı paylaşım olacaktır. Bu nedenle grafikler üzerinden bir çözüm bulmaya çalşıyorum. Çok profesyonel olmasa da; bir site üzerinden saatlik mümkünse saatlik; olmadı gün sonu ile en azından şimdilik XU30 hisseleri için sadece sistemin uygulanmış olduğu grafiklerin paylaşımının yollarını araştırıyorum.

Birkaç birşey buldum. Bakalım birşeyler ortaya çıkarabilecek miyim? Sağlığım elverdikçe ara ara çalışmalara devam ediyorum. Taslak bile olsa biter bitmez paylaşacağım...

Herkese yeniden selamlar...

Bir süredir yaptığım çalışma nihayet meyvelerini vermeye başladı. Yukarıda da uzun uzun yazıştığımız gibi artık

- Grafiklere yorum yazmak ve tavsiyelere bulunur mahiyette yazılar yazmak, raporlar sunmak mümkün değil!!!

Bu nedenle ben de madem tablo hazırlayıp paylaşamıyorum; ben de doğrudan sizlerle hergün topluca grafikleri paylaşırım...

Şu şekilde olacak:

- Ben hergün gün sonunda eski tablolalarımızdaki tüm hisselerin grafiklerini kendi sitemde ilgili bölüme atacağım. Sizler de buradan bakmak istediğiniz hissenin grafiğine, bana sormadan doğrudan ulaşabileceksiniz.

- Hergün yenisi ekleneceği için bir önceki silinmiş olacaktır. Fakat grafik olduğu için sorun olacağını sanmıyorum. Ne zaman isterseniz ben güncelledikçe güncel grafiğe sahip olabileceksiniz.

Bugün deneme amaçlı XU100, USDTRY ve THYAO grafikleri ve talep edilen ilk 5 hisseyi paylaşacağım.

Şimdilik bu 3 'ü için geçici grafikler aşağıdadır. Yazıların üzerine tıklamanız yeterlidir.

NOT1: İlerleyen zamanlarda bu liste uzun olacağı için hergün hergün paylaşmam mümkün olmadığından buna da bir çözüm bulmak gerekecek. Siteye bir sayfa ekleyebilirim.

NOT2: Bu işlemleri daha hızlı ve sağlıklı yapabilmek için bana JavaScript konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşabilirlerse çok memnun olurum...

Grafikleri Görmek için Linkler: (Üzerlerine tıklayınız...)

XU100

USDTRY

THYAO

Deneme amaçlı olduğu için grafikler eski olabilir. Yenilerini seans kapanışından sonra atarım...

6. Post

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    talep edilen ilk 5 hisseyi paylaşacağım.
    Merhaba,

İlk sırayı alayım. Orge grafiğini görebilir miyiz?

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    NOT1: İlerleyen zamanlarda bu liste uzun olacağı için hergün hergün paylaşmam mümkün olmadığından buna da bir çözüm bulmak gerekecek. Siteye bir sayfa ekleyebilirim.
    Kalıcı çözüm bulunana kadar sınırlı istek alınabilir.

Emekleriniz için teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Merhaba,

İlk sırayı alayım. Orge grafiğini görebilir miyiz?

Kalıcı çözüm bulunana kadar sınırlı istek alınabilir.

Emekleriniz için teşekkürler.
    İlk 5 talep alınınca seans sonu hepsini topluca ekleyeceğim...

Grafiklerin yoruma ihtiyacı yok ama bunuda detaylı olarak tekrar daha sonra anlatacağım...

Yeşil ---> Boğa

Kırmızı -- Ayı

gibi düşünün...

8. merhaba bende erbos ve konfurt grafiği alabilirmiyim..

Sayfa 3/1078 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •