Sayfa 347/1078 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar sayın T/A...

Yeni sitemiz hayırlı uğurlu ve bereketli olsun...

Bende grafikler acılmıyor..

Acaba benden mi yoksa siteden mi....

Bilemedim...

Hayırlı akşamlar...
    İyi akşamlar. Teşekkür ederim...

Sorun Hosting firmasında. Kaç saattir uğraşıyorum ama sorunu kabullenip çözemediler. Olmadı başka bir çare bulmam lazım...

Şimdilik sağ tıklayp "yeni semede aç" yaparsanız grafikleri görebilirsiniz...

İnşaAllah yarına tüm problemler ve yüklemeler tamamlanmış olur...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Kanunlarımız yolsuzluk yapanlara çanak tutuyor. Dürüst insanın hakkını korumakta yetersiz kalıyor...

Vatandaşın yaptığı bir yere kadar eşkiyalık ama ya bu işi belediyeler yapıyorsa buna ne demeli!!!

Haberim olmadan malımı almışlar, parsellemişler, beni ortak olarak bir araziye koymuşlar. Sonra da buna şerh koymuş bina yapamıyorum. Neymiş ileride bunu istimlâk edecekmiş ama zamanı belli değilmiş.

Kimisi yeşil alan, kimisi spor alanı hiç hevesim kalmadı...

Sent from my E6853 using Android mobile app
    Hocam yeminle ülkenin her yerinde aynı pislikler var, bakın millet siyasi parti bir birini yerken, belediye meclisinde bu sözde kanlı bıcaklı partili üyeler milletin malına çörekleniyor, millete sanıyor ki bu iyi o kötü, yok hepsi kötü, hatta hep derim biri çıksın ben herkese eşit davranacağım kimseye haksız rant sağlamayacağım desin sadece 1 oy alır o da kendi oyu, sizin bu mağduriyetinizde emin olun sizin çevrenizdeki arazisi olanların payı vardır, onlar rüşveti verdiği için bütün olumsuzluklar sizin araziye kaydırılmıştır, bizim burada öyle oluyor...

Allah sabır versin, inşallah hakkınız yanlarına kalmaz.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hocam yeminle ülkenin her yerinde aynı pislikler var, bakın millet siyasi parti bir birini yerken, belediye meclisinde bu sözde kanlı bıcaklı partili üyeler milletin malına çörekleniyor, millete sanıyor ki bu iyi o kötü, yok hepsi kötü, hatta hep derim biri çıksın ben herkese eşit davranacağım kimseye haksız rant sağlamayacağım desin sadece 1 oy alır o da kendi oyu, sizin bu mağduriyetinizde emin olun sizin çevrenizdeki arazisi olanların payı vardır, onlar rüşveti verdiği için bütün olumsuzluklar sizin araziye kaydırılmıştır, bizim burada öyle oluyor...

Allah sabır versin, inşallah hakkınız yanlarına kalmaz.
    Aynen öyle oluyor. Belediyelerde işler farklı yürüyor. Varsın bu dünyada yesinler. Ben rüşvet verip adamını bulmadığım içim böyle oluyor.

Bunu kolay kolay hiçbir siyasi parti de çözemez. Belediyecilik yiyicilikle eş anlamlı bir halde.

Adamlar %40 olan parselasyon oranına ilaveten %20 bağış adı altında zorla ekstra bir orana daha el koyuyorlar. Bunu vermeyenin arazisine parselasyon izni vermiyorlar. Remen haraç. Bunu da verdik ama bizi ortak parsele koyunca yıllardır bekliyoruz.

Hayırlısı olsun diyoruz ama bu işlerin düzeleceği yok...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Herkese hayırlı bir hafta sonu diliyorum...

Site ile ilgili sorun hâlen devam ediyor. Hosting firması nihâyet sorunun kendilerinde olduğunu kabul ettiler. Bunun için 2 gündür yazışıyorum. Bunu ispatlayana kadar "alnımın damarı çatladı" desem yeridir.

- Hep "sorun yazılımsal, bizde değil!" deyip başlarından atıyorlardı. Israrla üzerlerine gidince ve onları köşeye sıkıştırınca artık mecburen sorunu kabullendiler ve bir üst makama durumu bildirdiler. Aradan epey bir süre geçti hâlen cevap gelmedi. İnşaAllah ilgilenip çözerler, yoksa yine baştan atmaya kalkarlar.

Aslında ben kendilerinin sistemindeki bir hatayı bulmuş oldum. Bana teşekkür etmeleri hata ödüllendirmeleri gerekir. Bu hata sadece bende değil birçok kullanıcılarında vardır ve aynı sorunu yaşayıp da çözüm bulamayanlar ister istemez hosting firmasını değiştireceklerdir. Ben de bir ara düşündüm ama 5 yıllık satın aldığım için zararım çok olacaktı!

Eğer onlar çözemezlerse ben bir şekilde akşama kadar siteyi çalışır hale getireceğim. Şimdi özellikle onlar sorunu bulabilsin diye site üzerinde işlem yapmıyorum! Ben değişiklik yaparsam onlar ilgilenmekten vazgeçerler...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı bir hafta sonu diliyorum...

Site ile ilgili sorun hâlen devam ediyor. Hosting firması nihâyet sorunun kendilerinde olduğunu kabul ettiler. Bunun için 2 gündür yazışıyorum. Bunu ispatlayana kadar "alnımın damarı çatladı" desem yeridir.

- Hep "sorun yazılımsal, bizde değil!" deyip başlarından atıyorlardı. Israrla üzerlerine gidince ve onları köşeye sıkıştırınca artık mecburen sorunu kabullendiler ve bir üst makama durumu bildirdiler. Aradan epey bir süre geçti hâlen cevap gelmedi. İnşaAllah ilgilenip çözerler, yoksa yine baştan atmaya kalkarlar.

Aslında ben kendilerinin sistemindeki bir hatayı bulmuş oldum. Bana teşekkür etmeleri hata ödüllendirmeleri gerekir. Bu hata sadece bende değil birçok kullanıcılarında vardır ve aynı sorunu yaşayıp da çözüm bulamayanlar ister istemez hosting firmasını değiştireceklerdir. Ben de bir ara düşündüm ama 5 yıllık satın aldığım için zararım çok olacaktı!

Eğer onlar çözemezlerse ben bir şekilde akşama kadar siteyi çalışır hale getireceğim. Şimdi özellikle onlar sorunu bulabilsin diye site üzerinde işlem yapmıyorum! Ben değişiklik yaparsam onlar ilgilenmekten vazgeçerler...
    Ben bu yazıyı yazdığım sırada sorunu çözmüşler ama bana bildirmediler. Kontrol edeyim derken baktım çözülmüş...

Lütfen sayfalarınızın hepsini CTRL ile yenileyerek deneyin ve gördüğünüz sorun varsa bana bildiriniz...

Şu anda grafikleri ve siteyi yeniden güncelleme yapmaya başlıyorum. Haftalık ve aylık grafikleri güncelleyeceğim. Parite verlerini yenileyeceğim...

Gününüz güzel geçsin...

6. Sn. T/A, Allah sizin içinizdeki şu azim ve kararlılığın 10 da birini Türk insanına verse dünya önümüzde diz çöker, yeminle elleri öpülesi adamsınız, bende hakkımı alma konusunda sizin kadar olmasada kararlı ve inatçıyımdır, bende az önce imzamda yazan sahtekar sitenin yaptığı sahtekarlığın az çok son bulduğunu düşünüyorum söylediklerine göre 2 ay sonra suçlarını az çok kabul etmişler, ardaki farkı barınağa bağışlasınlar bana dekont atsınlar muhatap bile olmak istemiyorum dedim, bakalım dekont gelecek mi sonuçta bu sahtekarlara güven olmaz

Tabiki bu sahtekarlıklarını kabul etmelerinde attığım 650-700 civarındaki mesaj etkili oldu, yoksa kendileri imana gelip kabul etmediler
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. T/A, Allah sizin içinizdeki şu azim ve kararlılığın 10 da birini Türk insanına verse dünya önümüzde diz çöker, yeminle elleri öpülesi adamsınız, bende hakkımı alma konusunda sizin kadar olmasada kararlı ve inatçıyımdır, bende az önce imzamda yazan sahtekar sitenin yaptığı sahtekarlığın az çok son bulduğunu düşünüyorum söylediklerine göre 2 ay sonra suçlarını az çok kabul etmişler, ardaki farkı barınağa bağışlasınlar bana dekont atsınlar muhatap bile olmak istemiyorum dedim, bakalım dekont gelecek mi sonuçta bu sahtekarlara güven olmaz

Tabiki bu sahtekarlıklarını kabul etmelerinde attığım 650-700 civarındaki mesaj etkili oldu, yoksa kendileri imana gelip kabul etmediler
    Çok teşekkür ederim. Hakkımızı aramazsak kimse "al, bu senin hakkın" demiyor. Üstelik elimizdekilere de göz dikiyorlar...

Neyseki muhatap özel sektör, devlet olsa bu kadar hakkımı arayamazdım. Belediyeye gittiğimde bana "nasıl olsa biz burayı istimlâk edeceğiz, yerin durumunu öğrenip ne yapacaksın" diye bilgi bile vermemişlerdi!!! Şimdi Allah 'a dua ediyorum devletle işim olmasın diye. Hep de bu nedenle sorunsuz yaşamaya çalıştım. Fakat bu arazi işlerinden dolayı bir şekilde bulaşıyorum. Şimdi yine Temettü olayında devlet işin içine girecek. Bakalım neler olacak?

Ben haklı olduğumu ispatlamak için 2 gün uğraştım; artık diyecek birşey bulamayınca ciddi ciddi incelediler. Eğer ben değil de daha az olaya vâkıf biris olsa yutturmuşlardı. Oysa neymiş: "Sorun onlardaymış!". Bunu kanıtlamak için 2 gündür farklı metodlar uygulayarak çözebileceğim sorunu özellikle çözmedim ki bu sorunun farkına varıp çözsünler. Adam resmen benimle dalga geçer gibi bu şekilde kullanmayın diyor. Diyorum "bu dünya standart benim yazdığım birşey değil". olsun efendim diyor, başka yerde olmasını doğru olduğunu göstermezmiş. Öyle olmaması lâzımmış. Peki neden o zaman şimdi sorun çözüldü...

Aynı sorun çok defa karşıma çıkmıştı. En azından artık bu sorunla karşılaşırsam elimde delilim var. Olayı ben farklı yoldan çözmek zorunda kalmam, kendilerine çözdürürüm...
    Son düzenleme : T/A; 11-02-2018 saat: 18:08.

Günlük, Haftalık, Aylık Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

Sayfa 347/1078 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •