Sayfa 350/1078 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Bizzat Metro var, adamlar istedikleri kağıtta at koşturuyorlar, bedava peynir sadece fare kapanında olur
    Evet haklıymışsın. Geçmişi silince alıntı yapabildim. Ama yine de bir tuhaflık var.

Ben kökten bir temizlik yapayım en iyisi...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Bizzat Metro var, adamlar istedikleri kağıtta at koşturuyorlar, bedava peynir sadece fare kapanında olur
    Benim hisseye neden gelmiyorlar acaba???

Kafalarına yemekten mi korkuyorlardır...

Hosting firmasına 3 gündür o kadar mesaj yazdım ki artık başlarından savuşturamayacaklarını anladılar ve sonunda şöyle bir cevap geldi:

"Projenizi en güncel sunucunumuza taşıdık. Ancak sağlıklı kontrolleri 4 saatin sonunda yapabilirsiniz. 00:00 sonrasında detaylı kontrol sağlayabilir misiniz?"

İnşaAllah öyledir ve sorunlar çözülmüştür. Onların yüzünden ben de sizlere karşı mahcup oluyorum...

Şimdi de kökten gitti. Acaba taşıma işlemini ciddi ciddi yapıyorlar mı?

Sizde site açılıyor mu?

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Şimdi de kökten gitti. Acaba taşıma işlemini ciddi ciddi yapıyorlar mı?

Sizde site açılıyor mu?
    bizde açılıyor, elinize sağlık.

şimdi kontrol ettiğimde de veriler ve grafikler gelmiyor.

sanırım ilk başta açılan cache'de kalandı. refresh yapınca açılmadı. 404 not found hatası veriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benim hisseye neden gelmiyorlar acaba???

Kafalarına yemekten mi korkuyorlardır...
    Sizin hisse çok sığ hocam adam orta boy hisselerde iş yapıyor, ama çok dikkatli olmak lazım ben bu adam konusunda uzman değilim ama bir kurumdan yüklü alım görünürken diğer kurumlardan satabiliyor, yani siz 11 milyon alış gördüğünüzde adamın net alışı belki 1 milyondur belkide nette 3-5 milyon satmıştır, bulaşacak arkadaşlar sadece şansları çoksa kar edebilirler o ayrı konu yoksa alan satana bakan zor kazanır
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    bizde açılıyor, elinize sağlık.

şimdi kontrol ettiğimde de veriler ve grafikler gelmiyor.

sanırım ilk başta açılan cache'de kalandı. refresh yapınca açılmadı. 404 not found hatası veriyor.
    Bugün de böyle geçecek gibi...

İnşaAllah bu defa sağlam yere taşırlar da bir daha sorun olmaz...

İsteyene buradan grafik atabilirim...

Sizin hisse çok sığ hocam adam orta boy hisselerde iş yapıyor, ama çok dikkatli olmak lazım ben bu adam konusunda uzman değilim ama bir kurumdan yüklü alım görünürken diğer kurumlardan satabiliyor, yani siz 11 milyon alış gördüğünüzde adamın net alışı belki 1 milyondur belkide nette 3-5 milyon satmıştır, bulaşacak arkadaşlar sadece şansları çoksa kar edebilirler o ayrı konu yoksa alan satana bakan zor kazanır
    Benim alımlarımla da iyice sığlaştı. Piyasadan iyi mal çektim.

Şimdi alacak mal bulamıyorlar. Yükseltseler kafalarına yeme korkusu var!

Bekleyelim bakalım, öyle a da böyle yükselecek. Senin de dediğin gibi sona çimentolar kaldı. Daha sonra hep beraber inişe geçilir...

Sayfa 350/1078 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •