Sayfa 4/1078 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Şu ana kadar gelen talepler 3 oldu ve diğerleri ile birlikte paylaşıyorum...

İlave eden olursa 5 'e tamamlayacağım.

Paylaşımı sağlam temellere oturtmadan çok sayıda paylaşım benim açımdan çok zor. Her bir hisse için grafiği siteye aktarmak zaman alıyor. Bir de bunun altyapısında değişiklikler icap edince liste uzun olduğunda ben deneme yapamayacağım.

Müjdeli bir haber olarak:

- Proje tam olarak bitince tüm hisseleri görebileceksiniz...

- Üstelik gün içerisinde ben ne zaman güncelleme yaparsam siz farkında olmasanız da grafiğin en güncel halini görmüş olacaksınız...

- Bu hissenin son değerini kendiniz takip edin ve benim grafiklerle karşılaştırın.

- Zamanla grafik üzerinde güncelleme saatini de ekleyeceğim...

Grafikleri Görmek için Linkler: (Üzerlerine tıklayınız...)

XU100

USDTRY

THYAO

ORGE

ERBOS

KNFRT

2. Sayın T / A ben sona kaldım uygun olduğunuz zaman Fmizp tşk.ler

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Sayın T / A ben sona kaldım uygun olduğunuz zaman Fmizp tşk.ler
    Son 1 hisse kaldı...

XU100

USDTRY

THYAO

ORGE

ERBOS

KNFRT

FMIZP

Uygun bulduğunuz zaman FENER Sayın T/A

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Uygun bulduğunuz zaman FENER Sayın T/A
    Hisseler bugünlük tamamlanmış oldu...

JavaScript komutlarında ilerleme kaydedersem tüm hisseler için otomatik bir Script yazabilirim Şu an için her hisseyi Script 'e tek tek elle ekliyorum ve çalışınca otomatik olarak siteye yükleniyor.

Daha sonra her veri güncellediğim zaman tek tuşla tüm grafikleri otomatik olarak siteme yüklüyorum. Bu daha başlangıç aşaması. Çok fazla ilerleyebileceğimi sanmıyorum ama ortaya iş görür bir şeyler çıkacağını ümit ediyorum...

Yardım edebileceklerin yardımını her zaman bekliyorum... Her şeyi benim yapmamı beklerseniz, işler böyle yavaş ilerler ama yine de ilerler...

XU100

USDTRY

THYAO

ORGE

ERBOS

KNFRT

FMIZP

FENER

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hisseler bugünlük tamamlanmış oldu...

JavaScript komutlarında ilerleme kaydedersem tüm hisseler için otomatik bir Script yazabilirim Şu an için her hisseyi Script 'e tek tek elle ekliyorum ve çalışınca otomatik olarak siteye yükleniyor.

Daha sonra her veri güncellediğim zaman tek tuşla tüm grafikleri otomatik olarak siteme yüklüyorum. Bu daha başlangıç aşaması. Çok fazla ilerleyebileceğimi sanmıyorum ama ortaya iş görür bir şeyler çıkacağını ümit ediyorum...

Yardım edebileceklerin yardımını her zaman bekliyorum... Her şeyi benim yapmamı beklerseniz, işler böyle yavaş ilerler ama yine de ilerler...

XU100

USDTRY

THYAO

ORGE

ERBOS

KNFRT

FMIZP

FENER
    Teşekkür ederim

Sn. T/A
    SPK prosedürlerine, sağlık problemlerinize vs. her tür engele rağmen inatla yatırımcılara yardımcı olma çabanızı takdir ediyorum, sağolun...
    Bu arada twitlerinizi de takip etmekteyim.
    Hürmetlerimle..

Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Sn. T/A
    SPK prosedürlerine, sağlık problemlerinize vs. her tür engele rağmen inatla yatırımcılara yardımcı olma çabanızı takdir ediyorum, sağolun...
    Bu arada twitlerinizi de takip etmekteyim.
    Hürmetlerimle..
    İnat değil de azimle diyelim...

SPK kurallarına karşı gelmeden dostlarıma nasıl yardımcı olabilirim onun çabası içerisindeyim. Bunca çabaya ne gerek var derseniz?:

- Belki dua eden dostlarımdan birisinin duası hürmetine sağlığıma kavuşmaya başladım; kimbilir...

Bugünden itibaren tüm hisselrin grafiklerini siteye ekleyebileceğim. Birazdan hepsi yüklenmiş olur ve ara ara deneme amaçlı silip tekrar yüklüyorum. Fakat bir konuda karar vermek lâzım?!...

Sitedeki grafiklere nasıl ulaşacaksınız? Yaklaşık şu ana kadar 255 hisse listeye eklenmiş durumda. Her paylaşımda bunların isimlerini vererek sizleri yönlendiremem. Neredeyse imkansız gibi birşey. Buna bir formül bulmak lazım..

- Örneğin ben bir link veririm, siz lindeki hisse adını değiştirerek tüm hisselere ulaşabilirsiniz...

XU100 örneğindeki gibi...

Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada adres çubuğunda XU100 yerine, kendi hissenizin kodunu yazmanız yeterli olacaktır. Bir deneyin ve sonucu görelim. Deneyen paylaşırsa sevinirim...

- Sitede sizi bir sayfaya yönlndiririm ve tüm hisselerin isimlerini oraya yazarım; üzerine tıklar görürsünüz...

- Bir adrese yönlendirip orada hisse kodunu sorup; alınan bilgiye göre grafiği gösterebilirim..

- gibi, gibi...

Tavsiyelere açığım. Bir ses çıkmazsa kendi bildiğim gibi devam ederim. Sonra itiraz edilmesin. Bazı şeyleri düzenlemek günler, haftalar alıyor. Öyle hemencecik değişmiyorlar...

Sayfa 4/1078 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •