Sayfa 409/1078 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Sistem Takibi...

eski toprak değerli insanlar belli oluyor.

eskiden insanlar türlü yokluklardan geçtiği için bazı şeylerin değerini daha iyi anlıyor, israftan mümkün olduğunca kaçınıyor.

yeni nesil ise imaj derdinde. birçok şeyin değerini bilmediği gibi, tüketim çılgınlığında da adeta yarışıyor.

en az tükettiğimiz kadar üretsek sorun değil de, tam tersi olan şu durumda devam edersek, borçların/tüketimin esareti altında geçecek yeni hayatlar ona üzülüyorum.

hayırlı geceler sayın dostlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Estağfurullah Üstadım. Bizim hanım da artık geç anladığımı söylemeye
    başladı. Demekki yavaş yavaş elden gidiyorum...

Bütün Sistemler bir şekilde aynı noktalarda Sinyal veriyorlar. Benim Sistemde gizli
    şartlar var. Bunlardan yer yer bahsediyorum. Sinyal geliyor ama bu illa ki AL/SAT
    ankamı taşımıyor. İlerleyen barlardaki duruma göre kesinlik kazanıyor. Bir nevi ön
    uyarı yapıyor. Hiç detaya girmek istemeyen birisi doğrudan bu sinyallere bile uysa
    yine başarılı olabilir...

Sent from my E6853 using Android mobile app
    Lütfen siz bana aldırış etmeyin ve sohbetinize devam edin. Bu mesajınız için de
    bir iki satır karalamam gerekiyor.

Bilgi ve birikimizi insanlara aktarmak konusunda bir eksiğiniz yok. O konuda
    içiniz rahat olsun.

Daha önce de dediğim gibi Site hisse senetleri konusunda bilgi sahibi olmak
    isteyenlere her alanda dolu dolu bilgi sunuyor. Hangi rotada seyredeceğini
    bilmeyenlerin yoluna ışık tutuyor. Hisse senetlerinin temel/tekniğindeki
    değişiklikler yapılan güncellemelerle günü gününe tablolara yansıyor.

Müteakip işlemin ikaz-icra sırasıyla iki aşamada gerçekleşmesi de güzel. Bu
    durum bir önceki sinyalin teyidine imkan sağlıyor. Belki zaman kaybı oluyor
    ama daha güvenli yerden işlem yapma fırsatı doğuyor.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Lütfen siz bana aldırış etmeyin ve sohbetinize devam edin. Bu mesajınız için de
    bir iki satır karalamam gerekiyor.

Bilgi ve birikimizi insanlara aktarmak konusunda bir eksiğiniz yok. O konuda
    içiniz rahat olsun.

Daha önce de dediğim gibi Site hisse senetleri konusunda bilgi sahibi olmak
    isteyenlere her alanda dolu dolu bilgi sunuyor. Hangi rotada seyredeceğini
    bilmeyenlerin yoluna ışık tutuyor. Hisse senetlerinin temel/tekniğindeki
    değişiklikler yapılan güncellemelerle günü gününe tablolara yansıyor.

Müteakip işlemin ikaz-icra sırasıyla iki aşamada gerçekleşmesi de güzel. Bu
    durum bir önceki sinyalin teyidine imkan sağlıyor. Belki zaman kaybı oluyor
    ama daha güvenli yerden işlem yapma fırsatı doğuyor.
    Bir süredir sitede yenilik göremeyenler artık burada durduğumu düşünebilirler ama bilâkis ben daha fazla bilgi aktarabilmek adına çok yoğun çalışıyorum. Bir nevi kendimi eğitiyorum.

Daha fazla bilgiyi daha derli toplu ve kalıcı olarak paylaşabilmek adına siteye köklü eklemeler ve değişiklikler yapmaya çalışıyorum. Bu nedenle PHP bilgimi geliştiriyorum. Kısa süre içerisinde değişiklikleri görmeye başlayabiliriz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    eski toprak değerli insanlar belli oluyor.

eskiden insanlar türlü yokluklardan geçtiği için bazı şeylerin değerini daha iyi anlıyor, israftan mümkün olduğunca kaçınıyor.

yeni nesil ise imaj derdinde. birçok şeyin değerini bilmediği gibi, tüketim çılgınlığında da adeta yarışıyor.

en az tükettiğimiz kadar üretsek sorun değil de, tam tersi olan şu durumda devam edersek, borçların/tüketimin esareti altında geçecek yeni hayatlar ona üzülüyorum.

hayırlı geceler sayın dostlar...
    Biz imkansızlıklar içerisinde yetişip, hem çalışıp hem okuduk. Yeni birşey sahibi olabilmek için önce para biriktirmek, sonra en iyisini en uygun fiyata alma yollarından geçtik.

Şimdi insanlar ceplerinde para yokken 10 yıllık borca tak diye giriyorlar. İşte felâket burada başlıyor...

Tasarrufa ve var olanla yetinmeye alışmak lâzım. Çıkar yol budur...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Biz imkansızlıklar içerisinde yetişip, hem çalışıp hem okuduk. Yeni
    birşey sahibi olabilmek için önce para biriktirmek, sonra en iyisini en uygun fiyata
    alma yollarından geçtik.

Şimdi insanlar ceplerinde para yokken 10 yıllık borca tak diye giriyorlar. İşte felâket
    burada başlıyor...

Tasarrufa ve var olanla yetinmeye alışmak lâzım. Çıkar yol budur...

Bu millet yıllarca yokluk, kıtlık, yoksulluk çekmiş. Bir hırka, bir lokma
    bulunca haline şükretmiş.

Rahmetli dedem karın tokluğuna 14, babam 4 yıl askerlik yapmış. Dedemin
    gözleri dolar erat kazanında kaynayanın vurulan at olduğunu bilir fakat
    ölmemek için yerdik. Gün oldu hayatta kalmak için çekirge kovaladığımız da
    oldu diye anlatırdı.

Bizim nesil daha şanslıydı. Konfeksiyon elbise bulunmadığından Sümerbank'tan
    kumaş alınır, elbiselerimizi evlerdeki Singer marka dikiş makinelerinde annelerimiz
    dikerdi. Biraz parası olan mahalle terzisinin yolunu tutar, kendine takım elbise
    diktirir ancak iskarpin pahalı olduğundan aldına kara lastik giyerdi.

Sakarya Savaşı öncesinde T.B.M.M. M.Kemal Paşa'ya "Git ordunun başına geç"
    der. Fakat "Askerin çarığı yoktur. % 80 ninde elbise yoktur. İç çamaşırı da yoktur."
    Bu yokluklar içinde savaşı kazanmanın mümkünatı yoktur. Gazi Paşa "Giderim
    gitmesine de Millet Meclisi uhdesindeki yasama, yürütme, yargı yetkileri bana
    devretmelidir" der. Yetkili alır almaz da Tekalif-i Milliye şimdiki adıyla Ulusal
    Yükümlülük Kanunu nu çıkarır ve "Her kazada mevcut hane adedince, birer takım
    çamaşır ve birer çift çarık ve çorabı nihayet 10 Eylül 37 tarihine kadar tamamen
    ihzar ve Komisyonlar anbarlarına idhara mecburdur" diye ferman salar.

Bu memleketin nasıl kurtarıldığını, bu Cumhuriyetin nasıl kurulduğunu bilelim.
    Nereden nereye geldiğimizi hiç unutmayalım. Geçmişini bilmeyen milletler
    geleceklerine yön veremezler.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    İyi akşamlar üstadım
    Bendeniz de asayis berkemal mi diye devriyeye çıkmıştım.
    Anladım ki ortadan kaybolduğumda ortam huzura kavuşuyor.
    Sn dön kişot sayfanızda da sizi tekrar görmek istiyoruz....fotojenik hisseler sayfasını....
    Her gün takip ederdik.....arada fırçaları da özledik....
    Sn dandanakanda istekleri alırdı....yorumlardı....
    Ne olucak bu teknosanin hali der konuşurduk yaw....

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Estağfurullah Üstadım. Bizim hanım da artık geç anladığımı söylemeye başladı. Demekki yavaş yavaş elden gidiyorum...

Bütün Sistemler bir şekilde aynı noktalarda Sinyal veriyorlar. Benim Sistemde gizli şartlar var. Bunlardan yer yer bahsediyorum. Sinyal geliyor ama bu illa ki AL/SAT ankamı taşımıyor.[/B] İlerleyen barlardaki duruma göre kesinlik kazanıyor. Bir nevi ön uyarı yapıyor. Hiç detaya girmek istemeyen birisi doğrudan bu sinyallere bile uysa yine başarılı olabilir...

Sayın T/A WM sistemi kullanışı hakkında açıklamanız varsa hangi sayfadadır?Günlükte Yesil ok AL anlamına gelmiyormu?

saygılar

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Sayın T/A WM sistemi kullanışı hakkında açıklamanız varsa hangi sayfadadır?Günlükte Yesil ok AL anlamına gelmiyormu?

saygılar
    WM Sistem 'i genel hatları ile "Grafikler" sayfasından işaretlediğim düğmeye basarak görebilirsiniz...

İnce detayları ise yer yer ben buradan bahsediyorum. Eski yazdıklarım arasında vardır. Bakarsanız bulabilirsiniz...

Selamlar...

Sayfa 409/1078 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •