Sayfa 421/1078 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Iyi aksamlar Sn. T/A

Emekleriniz ve Endex yorumunuz için teşekkürler.
    Düzeltmenin sona ereceği seviye olarak tahmininiz nedir?
    Malum dışarıda da yangın var.
    Sizi yormak istemem ama kısaca bir görüş bildirirseniz çok makbule geçecek.

Saygı ve Hürmetlerimle..
    İyi akşamlar...

Düzeltme seviyesinin nerede biteceğinin bir önemi varsa o konuda da bir çalışma yapmak gerekir. Fakat Sisteme uyan birisi için buna gerek olmadığını düşünüyorum!

Aşağıda 2 tane grafik mevcut. Bu grafikleri az önce sitemizde de Graflkler Sayfasında "ÖZEL" sütununa altına sabit olarak ekledim.

Şimdi ilk grafik Linear:

- Bize diyor ki: İş bitti artık gidebilirsin.

Bu grafiği ben daha detaylı olarak bir kaç defa yayınlamıştım. Hatırlayanlar bilirler. Üstelik ilk yaınladığımda daha o zamanlar 70bin seviyesinde idik...

- Diğer grafik ise diyor ki: Daha nereye gidiyorsun; yeni başladık!

Bu grafiği de aynı anda paylaşmıştım. Üstelik zaman analizleri ve Elliot Sayımları da vardı. Şimdi kafa karıştırmamak adına sadeleştirdim...

Düzeltme içinde olduğumuzu ilk grafikten rahatça söyleyebiliyorum. Aslında düzeltme orada başlamadı, çok daha önceden başladı. Fakat bu düzeltme bizim alışık olduğumuz düzeltmelere pek benzemiyor. O nedenle kafalar karışabilir. Nerede başladı derseniz 110bin seviyesi diyeceğim...

Çok fazla düşüş olacağını sanmıyorum. Bunun için olağanüstü bir durum olması gerekir. Böyle bir durum olmadığı sürece 110bin seviyesi benim için düzeltmenin biteceği seviyedir. Eğer olağanüstü bir hal olursa bu durumda 102bin seviyesine kadar yolumuz var! İnşaAllah böyle bir durum olmaz!!! Geleceği bilmemiz mümkün değil. Varsayımlarda bulunabiliyoruz ve benim varsayımım bu şekilde...

İnşaAllah durumu açıklayabilmişimdir...

2. grafik bize çok uzun vade hedefleri de gösteriyor. O hedefleri şimdi söylersem birileri bana küfreder. İlk hedefi yazdım: 143.000 olarak. Zamana göre elbette birkaç bin puan oynayabilir. Diğerlerini zamanı gelince yazarım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. İyi akşamlar sayın T/A eline emeğine sağlık.Çok uzun vade'yi söylemedin iyi yaptın şimdi 400.000 desek gülerler bize demi.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar sayın T/A eline emeğine sağlık.Çok uzun vade'yi söylemedin iyi yaptın şimdi 400.000 desek gülerler bize demi.
    İyi akşamlar...

Zamanında 70bin 'de 120bin diye telaffuz ettiğimde birçok kişi inanmamıştı. Birileri alıp grafiği saklayacağını söylemişti ama ben ismini unuttum. Acaba hedefe gelince hatırladı mı bu arkadaş? Geri bildirim yapan olmadı..

Hedef çok güzel bir seviyede olacak inşaAllah ama o seviyeye çıkan canlar övünsün...

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi akşamlar...

Zamanında 70bin 'de 120bin diye telaffuz ettiğimde birçok kişi inanmamıştı. Birileri alıp grafiği saklayacağını söylemişti ama ben ismini unuttum. Acaba hedefe gelince hatırladı mı bu arkadaş? Geri bildirim yapan olmadı..

Hedef çok güzel bir seviyede olacak inşaAllah ama o seviyeye çıkan canlar övünsün...
    Hürmetler hocam tekrar iyi akşamlar.

Tekrar iyi akşamlar Hocam.
    Merakımızı gidermek adına çok faydalı oldu endex yorumunuz.
    Akşam akşam mesai oldu size.
    Emeğinize yüreğinize sağlık.
    Hürmetlerimle..

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

Temel Tablolar da güncellenmiştir...

Site Grafikler Linki: http://teknik-analiz.com/grafikler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

Temel Tablolar da güncellenmiştir...

Site Grafikler Linki: http://teknik-analiz.com/grafikler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...
    Teşekkür ederiz Sn. T/A

8. Ellerinize sağlık Sn. T/A, hayırlı akşamlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 421/1078 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •