Sayfa 499/1078 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Grafik için bir siyasetçi gibi yorum yapayım

Grafik aylık olduğu için, bugünkü veya sonraki günlerdeki kapanış değil ayın son günü yapacağı kapanış önemlidir o gün geldiği zamanda altında mı üstünde mi kime göre altında gibi konuları tartışmaya açar lafı gevelerim

Şimdilik bugünü atlattık darısı diğer günlerin başına, garafiiğe gelecek olursak bence hala üstünde,

ama bu satışı yapanların kim olduğunu bilsek az çok bir fikrimiz olurdu, hiçbir veriye ulaşmazken hariçten gazel okuyarak sadece psikolojik bir rahatlık elde ederiz...

Bugünkü satışın hala karşılandığını düşünüyorum onu da yazayım, ama sadece düşünüyorum, bildiğim bir şey yok yani...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

Temel Tablolar da güncellenmiştir...

Site Grafikler Linki: http://teknik-analiz.com/grafikler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Ellerinize sağlık Sn. T/A,

Zor bir gündü cümleten geçmiş olsun.
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku

Bugün ve son 5 gün böyle olmuş...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Yandık!
    Burası emekli kampı gibi oldu .
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Grafik için bir siyasetçi gibi yorum yapayım

Grafik aylık olduğu için, bugünkü veya sonraki günlerdeki kapanış değil ayın son günü yapacağı kapanış önemlidir o gün geldiği zamanda altında mı üstünde mi kime göre altında gibi konuları tartışmaya açar lafı gevelerim

Şimdilik bugünü atlattık darısı diğer günlerin başına, garafiiğe gelecek olursak bence hala üstünde,

ama bu satışı yapanların kim olduğunu bilsek az çok bir fikrimiz olurdu, hiçbir veriye ulaşmazken hariçten gazel okuyarak sadece psikolojik bir rahatlık elde ederiz...

Bugünkü satışın hala karşılandığını düşünüyorum onu da yazayım, ama sadece düşünüyorum, bildiğim bir şey yok yani...
    Yarına anlarız nasıl olsa, az sabır...

Ellerinize sağlık Sn. T/A,

Zor bir gündü cümleten geçmiş olsun.
    Bugün ve son 5 gün böyle olmuş...
    Sizin de elinize sağlık...

İyi akşamlar...

7. Teşekkürler sayın T/A...

Hayırlı akşamlar...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın T/A...

Hayırlı akşamlar...

Hayırlı akşamlar...

Sayfa 499/1078 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •