Sayfa 52/1078 İlkİlk ... 2425051525354621021525521052 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by yalcindag20 Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler hocam

SM-T113 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by zeze Yazıyı Oku
    Eline sağlık abi. Sağol..
    Sizler sağolun...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Rica etsem ulas ekleyebilirmisiniz tşk.

Alıntı Originally Posted by albay Yazıyı Oku
    Rica etsem ulas ekleyebilirmisiniz tşk.
    Akşam gün sonu ile güncelleme yaparken eklerim...

Sayfaları yenilemeyi unutmayın...

Bir süreliğine sitede güncelleme yapacağım için grafiklere erişimde sıkıntı ve/veya karışıklık olabilir.

Sayfalarınızı yenilemediğiniz sürece devam edebilirsiniz. Fazla süreceğini sanmıyorum. Gün sonuna yetiştirmeye çalışıyorum...

5. Teşekkürler Hocam...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Teşekkürler Hocam...
    Şu anda güncellemeyi tamamladım...

Bundan böyle;

- Günlük, Haftalk ve Aylık olarak seçim yapıldığı zaman; doğru zaman dilimini ve güncel grafiği açıyor.

- Oklarla, açılan pencerede hareket edildiği zaman yine hangi dönem seçili ise bu defa doğru olarak o dönemi seçmeye devam ediyor.

- Sayfalarını sık sık yenilemeyenler için ayrıca: Eğer server de daha yeni bir grafik varsa onu gösteriyor, hafızasında kalan eski grafiği değil! Böyle olmasa idi hep aynı grafiği görüp dururdunuz. Çünkü o grafik bir kere açıldığı zaman cache belleğe yerleşip orada bekliyor ve tekrar çağrıldığında hız elde etmek için hemen cache bellekteki çağrılıyor.

Bu son madde beni bayağı uğraştırdı. Hem dönemsel kontrol ve hem de en yeni grafiği ekrana getirmek bir hayli zorladı. Bir süredir hatalı olarak çalışıyordu ve sizlerden kaplıca dönüşüne kadar idare etmenizi istemiştim. Teşekkür ederim. Hiç şikayet eden olmadı.

O günden bu güne aklımda hep çözüm yolları vardı ve denemedik yöntem kalmamıştı. Kaplıca dönüşü cumadan beridir sinüzit ile başım belâda olduğundan konsantre olamıyordum. Bugün kafamda bir şimşek çaktı ve 3-5 satır ilavesi ile çok kolay bir şekilde olayı çözmek kısmet oldu. Daha sonrasında hatasız çalışması için düzenlemeler yaptım ve şu anda hatasız çalıştığına inanıyorum. Kontrol ederseniz memnun olurum...

NOT: Sistem listesinde AFYON hissesi bende pempe olarak görnüyor. Sayfayı yenilesem de değişmiyor. Google ile pembe ama Mozilla ile normal renkte. Sizde de benzer bir durum var mı?

Değişikliklerin etkili olabilmesi için;

- Lütfen Grafikler sayfasını açtıktan sonra yenilemeyi unutmayın!!!

"Nasılsa içerisine yeni girdim, yenilenmiştir!" demeyin, o şekilde yenilenmiş olmuyor. Hafızadakini getiriyor...

Bir defa yenilerseniz daha sonra sayfayı yenilemeseniz de hep güncel grafiği görmeye devam edebileceksiniz. Sırf bunun için günlerce uğraştım. Sürekli sayfa yenilemek zor ve imkansız olacak, çoğu zaman da unutulacaktı!

Ben otomatik yenilesem de olurdu ama içime sinmedi!!! Böylesi daha güzel oldu...

8. Hocam bir hissenin grafiğini açmak istediğimde açılmıyor bekletiyor ama yinede açılmıyor.

Sayfa 52/1078 İlkİlk ... 2425051525354621021525521052 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •