Sayfa 54/1078 İlkİlk ... 4445253545556641041545541054 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Teknik Site Budur İşte

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler Güncellenmiştir...

Hocam tebrikler,

Site çok çok iyi olmuş. Bundan sonra yatırımlarımda referans olarak kullanacağım kadar iyi.
    Beni özellikle yataya bağlamış, alt ve üst sınır çizgileri birbirine yaklaşmış, kanalı daralmış, kanal bandın üstüne doğru yapışmış olanlar çok heyecanlandırıyor. O şekilde bir hisse buldum BRKSN.. Önümüzdeki hafta bir deneme yapacağım gibi. Tekrardan hocam çok tebrik ediyorum site için. Teşekkürler.

Not: Kesinlikle YTD'dir.. Kelin merhemi olsa başına sürer. Borsadan anlamayan bir kişiyim.
    Kolaylıklar.

Alıntı Originally Posted by leventdl Yazıyı Oku
    Hocam tebrikler,

Site çok çok iyi olmuş. Bundan sonra yatırımlarımda referans olarak kullanacağım kadar iyi.
    Beni özellikle yataya bağlamış, alt ve üst sınır çizgileri birbirine yaklaşmış, kanalı daralmış, kanal bandın üstüne doğru yapışmış olanlar çok heyecanlandırıyor. O şekilde bir hisse buldum BRKSN.. Önümüzdeki hafta bir deneme yapacağım gibi. Tekrardan hocam çok tebrik ediyorum site için. Teşekkürler.

Not: Kesinlikle YTD'dir.. Kelin merhemi olsa başına sürer. Borsadan anlamayan bir kişiyim.
    Kolaylıklar.
    Bugün böyle güzel sözler duymak süpriz oldu. Bir süredir sessiz devam eden sayfada birden bire böyle bir yazı tüm yorgunluğumu aldı götürdü. Sizler farkına varmasanız da ufak bir özellik ekleyebilmek için günlerce kafa yormak zorunda kalıyorum. Szilerden geri dönüş olunca; verdiğim emeklerim hiç gözüme gelmiyor.

Şu ara yeni bir özellik eklemeye uğraşıyorum ama henüz çözemedim. Aslında olmasa da olabilen bir ekleme olacak ama göresel olarak ve kullanım kulaylığı açısından iyi olur diye düşündüm. Başaralı olabilirsem eklerim ama şimdilik aynı yerde dolanıp duruyorum. İşin içinden çıkamadım. Kitaplarda yazan bilgiler uygulama anında çalışmıyor. Daha derin bilgiler gerekiyor ama kitaplar her nedense bunlardan bahsetmiyor...

Site 'den doya doya faydalanmanızı dilerim. Görmek ve bulmak isstediklerinizi belirtirseniz de ayrıca memnun olurum; o yönde çalışmalar yapmaya gayret ederim...

BRKSN için diyebileceğim şey:

- Hisse bulma tarzınız güzel ve doğru bir yaklaşım. Fakat Osilatörü de gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Bir de geçmişte aynı şartta osilatör ve hisse nasıl davranmış incelemeniz menfatinize olacaktır.

- Kısaca baktığım zaman, bir potansiyel mevcut ama ciddi yükseliş için şartlar henüz olgunlaşmamaış durumda. İne çıka bu şartlar yerine geldikten sonra güçlü hareketler başlayabilir.

Tekrar teşekkürler..

Selamlar...

Haftalık ve Aylık Grafikler Güncellenmiştir...

Sitede güncelleştirmeler yapacağım için her değişiklikte hatalı bir durum olması durumunda hatalı çalışabilir.

Sayfanızı yenilemezseniz eski haliyle devam edebilirsiniz. Güncelleme başarılı olunca bildiririm, sizler de sayfayı yenileyip değişikliği görebilirsiniz...

Güncelleme işlemi başarısız oldu.

Normal şekilde, istediğiniz gibi devam edebilirsiniz....

Selamlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Dün, bugün sesiniz çıkmamış.
    Dilerim sağlık ve afiyettesinizdir.
    Uğradım ve her zaman ki gibi yine size iş çıkardım.
    Kolaylıklar dilerim.
    -------
    Borsamız Ana Pazar'da işlem görmekte olan "İhlas Madencilik A.Ş."nin ticaret unvanının "İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, mevcut "IHMAD" işlem kodu 02/05/2017 (BUGÜN) tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "IHLGM" olarak değiştirilecektir.
    -------
    Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. FONET. E işlem koduyla 04/05/2017 tarihinden itibaren (BUGÜN), Ana Pazarda işlem görmeye başlayacaktır
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Dün, bugün sesiniz çıkmamış.
    Dilerim sağlık ve afiyettesinizdir.
    Uğradım ve her zaman ki gibi yine size iş çıkardım.
    Kolaylıklar dilerim.
    -------
    Borsamız Ana Pazar'da işlem görmekte olan "İhlas Madencilik A.Ş."nin ticaret unvanının "İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, mevcut "IHMAD" işlem kodu 02/05/2017 (BUGÜN) tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "IHLGM" olarak değiştirilecektir.
    -------
    Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. FONET. E işlem koduyla 04/05/2017 tarihinden itibaren (BUGÜN), Ana Pazarda işlem görmeye başlayacaktır
    Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz...

Sizin çıkardınğınız işler eziyet değil, mükâfât oluyor. Çok memnun oluyor...

Biraz biraz toparlamaya çalışıyorum. Çok şükür. Sinüzit de hafifledi ama etkileri deam ediyor. Bel ile artık böyle yaşayacağm gibi, idare ediyorum...

Birkaç gündür işe yarayacağını düşündüğüm zoomlama özelliğini eklemek için uğraşıyordum. Sizin de bahsettiğiniz gibi özellike CandleStick grafikleri karmaşık gibi duruyor. Grafikten bazen anlaşılamıyor. Daha yakınlaşmak iyi olur diye düşündüm ama maalesef özelliği ekleyemedim. Bir yolunu bulana kadar araştırmaya devam edeceğim...

Şimdilik bu şekilde devam...

Hisseler için değişiklikleri akşama yaparım. Şu anda grafikler güncelleniyor az sonra biterler. ..

Selamlar..

Sayfa 54/1078 İlkİlk ... 4445253545556641041545541054 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •