Sayfa 569/1078 İlkİlk ... 694695195595675685695705715796196691069 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Lokman Hekimim,

"Şu hayatta 3 şeyi aklında tut :
    Ağzınla kuş tutsan da
    Balık olup kavağa çıksan da
    En güzel iyiliği yapsan da
    Kimseye yaranamazsın."

Olsun sen yine de ilacını hazırla.
    Ama kutuya prospektüsü koymayı sakın unutma !
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    bende;
    fıstık,fındık,antep fıstığı,badem,ceviz vb istiyorum....
    mümkünse kabuksuzundan ....
    Azizim,

Söz konusu hizmet 40 yıl önce azizelere veriliyordu.
    Kapsama alanı dışında kaldığınızdan ve hizmet artık sonlandırıldığından
    talebiniz işleme konulamamıştır.

İyi haftalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Lokman Hekimim,

"Şu hayatta 3 şeyi aklında tut :
    Ağzınla kuş tutsan da
    Balık olup kavağa çıksan da
    En güzel iyiliği yapsan da
    Kimseye yaranamazsın."

Olsun sen yine de ilacını hazırla.
    Ama kutuya prospektüsü koymayı sakın unutma !
    benim görüşüme göre, genel olarak düşünüldüğünde;
    bizim insanımız, iyiliklerin iyilik olduğunun geç farkına varıyor....
    tabi istisnalarda çok tur....

ama prospektüs kesinlikle olmalı....

Bazı konularda haklılık payı var.

Kullanma kılavuzu konusunda ne türden bir kılavuz talep ediliyor bu ayrı mesele?

Grafiği okumak için gerekli olanların önemli bir kısmını zaten verdim. Bir çok kişi halen bu tuşa basıp

içeriği görmemiş olabilir?!

Buradaki bilgiler yeterli mi? Elbette değil. Bu sayfalardan defalarca elimden geldiğince yazmaya çalıştım. Yeni gelenler haliyle bu bilgileri bilemiyor. Bunların derli toplu olmasında fayda var. Fakat ben siteyi geliştirmeye yöneldiğim için bu konular biraz göz ardı edilmiş gibi oldu. Site tam olarak tamamlanabilse bu tip sorunlar haliyle kalmayacaktır...

Malumunuz tek başıma siteyi inşa etmeye çalışıyorum. Programlama için dil öğrenip siteyi kodluyorum. Benim yaşımda birisi için bu çok zor bir olay. Yardımcım yok. Haliyle ben de "uçanı kovalıyorum". Acil gördüklerimi yapmaya çalışıyorum.

İşin borsa analizi ayrı, sitenin kodlaması ayrı... Bunları bir araya getirmek ayrı ayrı işler.

Varsa sizin önerileriniz yapabildiğim kadar yapayım. Fakat bu şartlarda bundan fazlası olmuyor. Siz görmeseniz de ben geri planda her gün altyapı için çalışıyorum. Daha hızlı ve düzenli işlem yapabilmeyi sağlamaya çalışıyorum. Son bot engelle olayı bu amaca yönelik bir çalışmadır.

Sitenin alt yapısı basit olduğundan üzerine pek fazla ekleme yapamıyorum Eklediklerim ise hoş bir görüntü vermiyor.

Ya bana birileri yardımcı olacak, ya da ben yapabildiğim kadarı ile idare edeceğiz. Elimden gelen bu kadar.

Zamanla site tamamlandıkça her şey değişecek. Bu yöndeki çalışmalara ilk fırsatta başlayacağım. Umarım başladığım zaman en azından fikirlerinizi beyan etmekten çekinmezsiniz. fikir beyan etmezseniz be ne yaparsam olabildiğince o olacaktır...
    Son düzenleme : T/A; 24-09-2018 saat: 12:24.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Üstadım hayırlı günler...

Artık kafamda bir soru/sorun varsa uyku tutmuyor. Dahası gözlerim kapanmak istiyor ama zihnim devamlı o sorunu düşünüyor. O nedenle de uykunun bir kıymeti kalmıyor...

Akılda tutamayınca bu işler daha da bir zorlaşıyor. Ben de sakin sakin çalışmak istiyorum ama karınca misali ilerleyince zaman böyle hoyratça kullanılıyor...

Siteye güzel bir görünüm ve işlevsellikle yeni yeni özellikler eklemek istiyorum. Bunu sitenin şu anki hali ile yapmak hacı murat arabaya porsche motoru takmaya benzer!!!

Kısmet artık olur olmaz bilemem...
    Hocam bootstrap diye bir framework var. Bilmiyorum duydunuz mu, modern ve guzel gorunumlu site yapmayi baya kolaylastiriyor, bir cok bilesen hazir tanimli zaten. Belki bir goz atmak istersiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Can sıkılır, moral bozulursa okunacak
    Ömer Hayyam dörtlüğü :

Dünya üç-beş bilgisizin elinde;
    Onlarca her bilgi kendilerinde.
    Üzülme, eşek eşeği beğenir:
    Hayır var sana kötü demelerinde.

Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Hocam bootstrap diye bir framework var. Bilmiyorum duydunuz mu, modern ve guzel gorunumlu site yapmayi baya kolaylastiriyor, bir cok bilesen hazir tanimli zaten. Belki bir goz atmak istersiniz.
    Şu anda artık aktif olarak bootstrap kullanıyorum. Fakat siteyi tamamen o şekle sokmak zaman alacaktır...

Son 1 haftadır üzerinde çalıştığım BOT engenlleme işleminde yönlendirdiğim sayfam:

http://teknik-analiz.com/hata/contact_form.html

Tamamen modern ve kullanışlı yöntemlerle yapıldı. Benim için zor oldu ama çok şükür olabiliyormuş onu gördüm...

Bir test yapın isterseniz. Kullanın ve eksikleri varsa bildirin. Günün birinde herhangi bir nedenle istemeden de olsa bu sayfaya düştüğünüzde bana buradan ulaşabilirsiniz...

Bulabildiğim, görebildiğim tüm eksikler giderildi. Responsive ve anlık çalışır. Mesajlarınız bana e-posta ile gelir...

Dediğim gibi bu sayfa sitede mevcut ama sadece ya böyle doğrudan erişim ile ya da yasaklı iseniz ulaşabilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Can sıkılır, moral bozulursa okunacak
    Ömer Hayyam dörtlüğü :

Dünya üç-beş bilgisizin elinde;
    Onlarca her bilgi kendilerinde.
    Üzülme, eşek eşeği beğenir:
    Hayır var sana kötü demelerinde.
    Her işte bir hayır vardır Üstadım...

Bize düşen çalışmak...

Yardımcı olan olur, eleştiren eleştirir. Kimisi haklıdır, kimisi yersizdir...

Sayımız zaten çok az. Çoğalsın diye uğraşırken kimseyi küstürmek olmaz...

Allah sağlık ve imkan verirse bu sorun gibi görünen aksaklıklar kolay halledilir...

Sayfa 569/1078 İlkİlk ... 694695195595675685695705715796196691069 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •