Sayfa 608/1078 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Laf aramızda kalsın dua edinde bilge 1-2 gün buralara uğramasın. Gene bizi paylayacak
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Laf aramızda kalsın dua edinde bilge 1-2 gün buralara uğramasın.
    Gene bizi paylayacak
    Patırdanırım elbet. Bu grafikten kimse birşey anlamamasına rağmen yaşa, varol, nurol
    nidaları gırla gidiyor. Grafik endeksin son değerini gösteriyorsa ortada gözüken bir
    rakam yok. Eğer belirlenen SMA/EMA değerleri ile standart MACD değerleri arasında
    uyumu vurguluyorsa geç sinyal üretiyor. Grafiğin dilinden anlayan biri lütfen ne
    dediğini bana da söyleyiversin.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Yoldayım. en kısa sürede bilgisayar başına geçince yazayım

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4.  Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Patırdanırım elbet. Bu grafikten kimse birşey anlamamasına rağmen yaşa, varol, nurol
    nidaları gırla gidiyor. Grafik endeksin son değerini gösteriyorsa ortada gözüken bir
    rakam yok. Eğer belirlenen SMA/EMA değerleri ile standart MACD değerleri arasında
    uyumu vurguluyorsa geç sinyal üretiyor. Grafiğin dilinden anlayan biri lütfen ne
    Üstad ben grafiğin püf noktası nedir anlamadım.Sayın T/A ya sormamız lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Borsamız Gelişen İşletmeler Pazarı'nda işlem görmekte olan "MCT Danışmanlık A.Ş."nin
    ticaret unvanının "İdealist Danışmanlık A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, bülten adı
    13/11/2018 tarihinden itibaren "IDEALIST DANISMANLIK" olarak değişmiştir. Mevcut
    "MCTAS" işlem kodu ise 03/11/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "IDEAS"
    olarak değişecektir.

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Üstad ben grafiğin püf noktası nedir anlamadım.Sayın T/A ya sormamız lazım.
    Ben anlayışımın azaldığını biliyor ve her daim de bunu dile getiriyorum. Öyle görünüyor ki artık anlatma yeteneğim de kaybolmuş...

Ben Üstadım anlar ve görüş yazar derken, o hiç anlamamış!!!

Ben sizinle grafik paylaşmadım...

Öyle görünüyor ki, grafiklerin üstüne yazdığım açıklamalar okunmuyor! Oturup boşu boşuna yazmışım?!...

Tekrar yazayım:

- Çok önceleri benden Günlük, Haftalık ve Aylık Grafiklerin dışında Saatlik grafikler de talep edilmişti.

- Ayrıca seans içerisinde de son durumu görebilmek istenmişti.

O zamanın şartlarına göre yapabileceğimin en iyisini yaparak siteyi şimdiki haline kadar getirebildim.

Fakat son dönemdeki yorucu çalışmalarım sonunda artık Sistem 'i tüm dönemler için paylaşabileceğim ortamı oluşturmayı başardığı sizlere de duyurmak için link verdim.

Asıl başardığım;

Orada çalışan bir platform olması ve orada geçmiş her döneme ait verilerin grafiğinin çizilebilecek olmasıdır..

Kısaca Grafik gösterebilen bir ortam oluşturmayı başardım.

Uzayınca okunmayacağı için açıklamayı burada kesiyorum. Kafanıza takılan (eğer şu ana kadar yazdıklarım anlaşıldı ise!?) olursa konuşmaya devam edebiliriz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Borsamız Gelişen İşletmeler Pazarı'nda işlem görmekte olan "MCT Danışmanlık A.Ş."nin
    ticaret unvanının "İdealist Danışmanlık A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, bülten adı
    13/11/2018 tarihinden itibaren "IDEALIST DANISMANLIK" olarak değişmiştir. Mevcut
    "MCTAS" işlem kodu ise 03/11/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "IDEAS"
    olarak değişecektir.
    Geçen ay değişmiş galiba...

Fakat şimdi baktım benim veriler ve grafikler halen MCTAS olarak güncelliğini koruyor...

Yine de en kısa sürede değişikliği yapacağım...

Teşekkür ederim Üstadım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Geçen ay değişmiş galiba...
    ...
    Yok üstadım kod değişikliği dün olmuş. Ancak açıklama 20 gün önceden
    yapıldığı için tarihi Kasım olarak yazmışlar. Biz de onların hatasını tekrar
    etmiş olduk.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ...
    - Çok önceleri benden Günlük, Haftalık ve Aylık Grafiklerin
    dışında Saatlik grafikler de talep edilmişti.

- Ayrıca seans içerisinde de son durumu görebilmek istenmişti.
    ...
    .
    Üstadım sonradan ters duruma düşmeyeyim diye o mesajı yazmadan önce
    kullandığım Opera ve Firefox tarayıcılardan kontrol ettim. Bende saatlik grafikler
    çalışmıyor. Günlük grafiklerde ise bugünün değil, dünün kapanış fiyatları yer
    alıyor. Yani garp cephesinde yeni birşey yok. Herşey eski tas, eski hamam.
    Son düzenleme : Don Kişot; 04-12-2018 saat: 16:26.

Sayfa 608/1078 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •