Sayfa 634/1078 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zor işler bunlar, Allah kolaylık versin.
    Teşekkür ederim...

Umarım şu anki durum idare edecek seviyededir...?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. T/A hocam ellerine sağlık gerçekten çok iyi iş çıkartmışsın. Ben biraz geç keşfettim seni ama olsun. Allah razı olsun senden

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Umarım şu anki durum idare edecek seviyededir...?
    Evet şimdi epey hızlandı, teşekkürler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by metcel34 Yazıyı Oku
    T/A hocam ellerine sağlık gerçekten çok iyi iş çıkartmışsın. Ben biraz geç keşfettim seni ama olsun. Allah razı olsun senden

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah cümlemizden razı olsun inşaAllah...

Aramıza hoş geldiniz...

Geç olmuş ama sonunda buradasınız. Önemli olan budur...

Hayırlı Cumalar...

Ufak tefek aksaklıklar ve çözümleri ile devam ediyorum...

İnşaAllah gelecek haftaya 60 dk. 'lık grafikler hazır olacaktır...

Güne böyle başlıyourz...

6. Elinize sağlık

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Elinize sağlık

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

]

Bist30 Haftalık TL ...

İlk fotoğrafta Ichimoku Kinko kapanış bazlı bakıldığında, düşüşlerin ve yükselişlerin teyidi niteliğinde takip ettiğimiz 26 birim arkadan gelen kahverengi Chikou-Span mavi kapanışları kırmızı elipslerin içinde aşağıya doğru kestiği anda bist30 yaklaşık 1 sene iflah olmamış. Son şablonda da yine aynı hikaye yazılmış gözüküyor. Şimdi takip ettiğimiz ; geçmişte siyah elipslerle işaretlenmiş bölgelerdeki gibi Chikou-Span'ın mavi kapanışları tekrar yukarı kestiği ve bize teyit verdiği yeni bölge olacak. Bu siyah elipsle işaretli kesişimler dikkat edilirse mavi ok işaretleri ile gösterilmiş son diplerden sonra gerçekleşmiş. Yani Chikou-Span mavi kapanışları yukarı kestiğinde muhtemel son dip (ya da en derin dip ) yapılmış diye düşünebiliriz. O nedenle yanlış hatırlamıyorsam ağustos mesajımda bu dibin en sağlam dip olduğu ve bir dip oluşumu daha olsa dahi ( dip oluşumunda asıl olarak MACD'ı takip ediyorum fiyatları değil ) çoğu kağıdın bir daha ağustostaki ilk dip kadar ucuz rakamları görmeyeceğini yazmıştım. Şimdi son büyük fotoğrafa baktığımızda Chikou-Span 30 kasımla biten hafta mavi kapanışları yukarı kesti ve aslında siyah elips koyma bölgesini işaretlemiş oldu. Ayrıca bu kesişim ile mavi kapanışlar nisan'dan bu yana ilk defa kırmızı kijun-sen'i altına aldı. Kijun-Sen 114577 seviyesinde haftalık destek konumuna geçti. Şimdi eğer oluşan teyit sahte değilse ve siyah elipsi bu noktaya koyacaksan bundan sonraki oluşan kapanış bazlı dipler ağustosta oluşan 109975'in altına sarkmamalı. Bar olarak sarkabilir ancak kapanış olarak sarkmamalı. Kapanış bazlı yükselen diplerle yükseliş ivmesi devam etmeli... Eğer Chikou-Span'ın 30 kasım haftası verdiği sinyal sahteyse o zaman kırmızı ok ile işaretli son bölgede kapanışlar muhtemelen bir dip daha yapacaklar. Bu arada Chikou-Span de Temmuz-Ağustos diplerinin altına sarkacak ve buradan yukarı kesmek için tekrar ivmelenecek bölge arayacak .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...tüm dostlara sevgiler...saygılar...

1 ay önceki mesajımda kırmızı ile işaretlediğim tahminim ve sahte sinyali tespitim... Bakın Kahverengi chikou-span'ı mavi kapanışların üzerine atmamak ve temmuz-ağustos diplerinin altından geçirmek için o günden itibaren nasıl kıvrım kıvrım kıvrandırıyorlar... Asıl kıvrandırma ise bist100 grafikte çünkü oyunun son perdesini bist100 üzerinden oynuyorlar...onu ayrıca göndereceğim...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Sayfa 634/1078 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •