Sayfa 635/1078 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Bist100 Haftalık TL senaryo takibimizde ise henüz Chikou-Span mavi kapanışları kesmedi . Bist30 daki kesişimin sahte olup olmadığını sağlama olarak takip edebiliriz...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

ve bist100 kıvrandırması ...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Tüm Dostlara Sevgiler... Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Hayırlı akşamlar...

Şu anda Günlük, Haftalık ve Aylık zaman barının gösterimini tamamladım...

Daha önce aylar birbirinin içine girdiği için düzensiz oluyordu. Şimdi beni şu ana kadar en çok zorlayan kodlamayı yaparak zaman gösterimlerini otomatik olarak ayarlanabilen bir hâle getirmeyi başardım.

Ufak tefek rutuşları var. O nedenle yeni versiyonu yüklemedim. 60. dk. 'lık bitince hep birden yükleyeceğim...

Sadece son durumu sizlerle paylaşmak istedim. Boş durduğumu sanmayın sakın...

Yeni Hâli...

Eski Hâli...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Haftalar...

Çok şükür söz verdiğim gibi 60 dk.lık grafikleri de sizlerle paylaşıyorum...

Bu aynı zamanda yıllar öncesinden yapılan talepler doğrultusunda "nasıl yapabilir ve 60 dk.lık grafikleri de paylaşabilirim" düşüncesinin nihâyete erdiği noktadır. Mutluluğumu kelimelere dökmekte zorlanıyorum...

Diğer zaman aralıklarını da en kısa sürede paylaşmaya çalışacağım...

Bu arada sadece 60 dk.lık paylaşım değil, birçok sizin belki de fark edemeyeceğiniz özellik ve işlevsellik ekledim.

Özellikle en önemlilerinden birisi sayfa boyutlandırma. Siz tarayıcı ekranını değiştirdiğinizde grafik alanı da otomatik uyum sağlıyor...

Bugün bir test aşaması yapalım ve kontrol edelim. Gördüğünüz eksiklik ve aksaklıkları lütfen bildirin...

4. Teşekkürler sn.t/a...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ciko45 Yazıyı Oku
    Teşekkürler sn.t/a...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cevap için teşekkür ederim...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün pek kimseden ses çıkmıyor?

60 dk.lık verileri kullananlar yorum yaparsa çok memnun olurum...

Bu yorumlardan aldığım geri dönüşe göre diğer zaman dilimlerini de ekleyeceğim...

Az önce platformun hızını ve hatasız çalışmasını etkileyecek bir güncelleme yaptım. Bundan dolayı geçici olarak platforma ulaşamamış olabilirsiniz...

Genelde bu tip işleri daha uygun bir zamanda yaparım ama bu çok acil ve önemli bir güncelleme olduğundan doğrudan server üzerinden deneyerek yaptığımdan kısa süreli sıkıntı oluşmuş olabilir..

Şu anda sanırım her şey normal çalışıyordur...

Etkiyi siz sadece çok az da olsa hız olarak görebilirsiniz. Fakat arka planda çok fazla işlevsellik ekledim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bugün pek kimseden ses çıkmıyor?

60 dk.lık verileri kullananlar yorum yaparsa çok memnun olurum...

Bu yorumlardan aldığım geri dönüşe göre diğer zaman dilimlerini de ekleyeceğim...

Az önce platformun hızını ve hatasız çalışmasını etkileyecek bir güncelleme yaptım. Bundan dolayı geçici olarak platforma ulaşamamış olabilirsiniz...

Genelde bu tip işleri daha uygun bir zamanda yaparım ama bu çok acil ve önemli bir güncelleme olduğundan doğrudan server üzerinden deneyerek yaptığımdan kısa süreli sıkıntı oluşmuş olabilir..

Şu anda sanırım her şey normal çalışıyordur...

Etkiyi siz sadece çok az da olsa hız olarak görebilirsiniz. Fakat arka planda çok fazla işlevsellik ekledim.
    emeğinize sağlık,açığa satış kısmını da grafiklere eklememiz mümkün mü sevgi ve saygılar!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    emeğinize sağlık,açığa satış kısmını da grafiklere eklememiz mümkün mü sevgi ve saygılar!
    Hem açığa satış, hem de yabancı oranları olsa nasıl olur?

Bence iyi olur. Projelerim arasında mevcut ve alt yapısını oluşturmata başladım.

Aciliyet arzeden işleri halledince bu tip şeyleri eklemek kolay olacaktır...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 635/1078 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •