Sayfa 642/1078 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Bir de listeye "nasip " ekleyelim.
    Bir haftadır yükselen hissedeyim. anlık satış rakamını güncelliyorum devamlı, ekran başındayım yani. Hanım aradı, "hastane randevum var, beni bırakır mısın dedi" . Bıraktım yarım saat sonra %17 taban yedim
    yaw keşke aylık araba kiralasaydım diyesim geldi.

Çıkartırım acısını da, çok fena yedim ...
    Geçmiş olsun diyeyim...

Elbette nâsibden fazlası olmaz...

Yine de bizlere düşen tedbir almaktır...

Sanırım stopsuz çalışıyorsun... Stop hayat kurtarır...

Benim İş Bankası 'nda otomatik stop girilmiyor. O nedenle biraz sıkıntı oluyor. Stop kullanabilen mutlaka kullanmalı...

Her daim ekran başında olmak mümkün olmuyor. Benzer durumlara ben de çok defa yakalanmışımdır...

Düşerken ekran başında olmamak ciddi sıkıntı oluyor, eğer tanımlı stop yoksa...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Haftalık resim'de kanal üst bandını aştık fakat kapanış tam üst bantta oldu.Önümüzde'ki hafta için 102.900 _ 103.000 altı kapanışlar olursa mavi ortalamaya inebiliriz.Hayırlı hafta sonları.

İyi geceler...

Bir süredir takip ettiğimiz KaplumBOĞA formasyonumuz ne oldu diye merak edenler için paylaşıyorum...

98.851 düzeltmenin ilk durağı gibi duruyor...

Hocam senet geçişleri için ok yerleştiremez misiniz? Hepsini incelemek istiyorum ama tekrar tekrar kutucuğa gidip yine tek tek senet kodu yazmak zorunda kalıyorum. Acaba kolayı var da ben mi göremiyorum?

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hocam senet geçişleri için ok yerleştiremez misiniz? Hepsini incelemek istiyorum ama tekrar tekrar kutucuğa gidip yine tek tek senet kodu yazmak zorunda kalıyorum. Acaba kolayı var da ben mi göremiyorum?
    Kolayı şu an için yok maalesef...

Dediğin gibi bir okla bu işi çözmem lazım. Şimdi bir süredir dinleniyorum. Çok çalışınca sıkıntılar başladı. Tekrar çalışmaya başlayınca ilk yapacaklarımdan birisi budur.

Yine de daha öncelikli olan konular var. Onları çözmeden bu okla geçiş işini yaparsam çok kullanıcı olduğunda Sistem yavaşlayacaktır. O nedenle database çalışmaları yapmam lâzım. O iş bitince dediğiniz ancak olur.

Dediğim gibi hemen de olur, çok zor bir iş değil ama şimdilik platforma faydasından çok zararı olur. Tüm hisseyi dolaşmak demek başlı başına siteye bir yük demektir. Şu haliyle bu zarar demektir...

Daha önce talep edenler de oldu. Bu olay listemde ekli olarak duruyor. İmkan elverdiğinde hemen çözerim.

Benzer sorunlardan dolayı 30 dk, 15 dk ve 5 dk. lık grafikleri de açmıyorum! Oysa onlar da çalışır durumdadır...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Kolayı şu an için yok maalesef...

Dediğin gibi bir okla bu işi çözmem lazım. Şimdi bir süredir dinleniyorum. Çok çalışınca sıkıntılar başladı. Tekrar çalışmaya başlayınca ilk yapacaklarımdan birisi budur.

Yine de daha öncelikli olan konular var. Onları çözmeden bu okla geçiş işini yaparsam çok kullanıcı olduğunda Sistem yavaşlayacaktır. O nedenle database çalışmaları yapmam lâzım. O iş bitince dediğiniz ancak olur.

Dediğim gibi hemen de olur, çok zor bir iş değil ama şimdilik platforma faydasından çok zararı olur. Tüm hisseyi dolaşmak demek başlı başına siteye bir yük demektir. Şu haliyle bu zarar demektir...

Daha önce talep edenler de oldu. Bu olay listemde ekli olarak duruyor. İmkan elverdiğinde hemen çözerim.

Benzer sorunlardan dolayı 30 dk, 15 dk ve 5 dk. lık grafikleri de açmıyorum! Oysa onlar da çalışır durumdadır...

Haklısınız hocam, yük olayını düşünemedim. Yine de güzel, ellerinize sağlık.

Hocam mumların üstüne fare ile geldiğimizde O,H,L,C değerlerini görebilme şansımız var mı? Hiç olmazsa C görme imkanımız olsaydı iyi olurdu. Bu da yük getirirse kusuruma bakmayın, programa dillerinin hiçbiri hakkında bilgim yok

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hocam mumların üstüne fare ile geldiğimizde O,H,L,C değerlerini görebilme şansımız var mı? Hiç olmazsa C görme imkanımız olsaydı iyi olurdu. Bu da yük getirirse kusuruma bakmayın, programa dillerinin hiçbiri hakkında bilgim yok
    O da listede sırasını bekliyor ama o çok beklemez...

Onu ilk fırsatta ekleyeceğim İnşaAllah...

Sayfa 642/1078 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •