Sayfa 672/1078 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Her zaman dediğim gibi;

- 1 kişi bile faydalanıyorsa, ne mutlu bana...

Bunu düşünerek platformu ve siteyi elverdiğince güncel tutmaya çalışıyorum...

Keşke sağlığım elverse de daha fazlasını yapabilsem...
    Sayın T/A

Yazmasakta sitemizden çok faydalandığımızı belirmeliyim...

Emekleriniz için çok çok teşekkürler...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

Alıntı Originally Posted by acdc Yazıyı Oku
    tesekkurler kardesim sagol
     Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A

Yazmasakta sitemizden çok faydalandığımızı belirmeliyim...

Emekleriniz için çok çok teşekkürler...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
    Eyvallah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Cumalar...

Bol Kazançlar...

4. Size'de sayın T/A

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar...

Bol Kazançlar...
    Sizede

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar...

Bol Kazançlar...
    Eyvallah abi...

7. Merhaba Sn.T/A nasılsınız ,inşallah sağlığınız iyiye gidiyordur.
    Yapmış olduğunuz teknik tablolardan devamlı faydalanıyorum,öncelikle vermiş olduğunuz emekler için teşekkür eder ,sağlıklı mutlu günler dilerim.
    Ben size VM tüm dönemler tablosundan birşey danışacağım.Belki ben anlayamamış,yanlış düşünüyor olabilirim
    Örneğin 12,9,2019 tarihinde EMEKEL haftalıkta yeşil okla AL vermiş,ertesi gün 13,9,2019 da kırmızı (geri)okla BEKLE ye dönüşmüş vede 3 bardır ifadesi var.
    Ben bunu anlayamadım
    1-Haftalıkta yönler hergün değişebiliyormu?
    2-Eğer değişiyorsa bugün AL durumunda olan Yarın 3 bardır BEKLE durumunda olması normalmi?
    Müsait zamanınızda kontrol edip cevaplarsanız memnun olurum.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Merhaba Sn.T/A nasılsınız ,inşallah sağlığınız iyiye gidiyordur.
    Yapmış olduğunuz teknik tablolardan devamlı faydalanıyorum,öncelikle vermiş olduğunuz emekler için teşekkür eder ,sağlıklı mutlu günler dilerim.
    Ben size VM tüm dönemler tablosundan birşey danışacağım.Belki ben anlayamamış,yanlış düşünüyor olabilirim
    Örneğin 12,9,2019 tarihinde EMEKEL haftalıkta yeşil okla AL vermiş,ertesi gün 13,9,2019 da kırmızı (geri)okla BEKLE ye dönüşmüş vede 3 bardır ifadesi var.
    Ben bunu anlayamadım
    1-Haftalıkta yönler hergün değişebiliyormu?
    2-Eğer değişiyorsa bugün AL durumunda olan Yarın 3 bardır BEKLE durumunda olması normalmi?
    Müsait zamanınızda kontrol edip cevaplarsanız memnun olurum.
    Saygılar.
    Merhaba...

Çok teşekkür ederim...

Çok şükür artık yoğun olmasa da en azından çalışabiliyorum. Eğer hiç çalışma yapmazsam ancak 1 yılda kendini toparlayabilirmiş ama maalesef ben çalışmadan duramıyorum. Bu durumda da tam iyileşme olamıyor. En azından işimi görecek kadar çalışmaya başladım.

Şu aralar kodlamaya devam edemiyorum ama elimden geldiğince araştırma yapmaya çalışıyorum. Kolumu daha iyi hissettiğimde yeni kodlamalar yapma düşüncem var. En azından yavaş yavaş çalışıp yeni bir şeyler paylaşmak isterim. Kısmet artık...

Sizin sorunuza gelince;

- Grafikleri aşağıya ekledim.

- Cuma kapanışlara göre baktığımız zaman sorun olmamış ama hafta içi haftalık değerlere baktığımız zaman sorun var gibi duruyor.

Sebebini şu anda ben de anlayabilmiş değilim.

Ayrıca Platform ile AmiBroker grafik arasında da işaretlediğim yerde farklılık gözüme çarptı. Hesaplamada bir yerde bir farklılık var ama bulamadım. Çok hissede baktım ama böyle bir fark göremedim. Bunda böyle olması ilginç...

En doğrusu elbette her zaman için AmiBroker grafikleri olan siyah zeminli grafiklerdir...

Hataların kaynağını bulunca düzeltip haber veririm. İnşaAllah bulabilirim...

İlginiz ve dikkatiniz için teşekkür ederim. Sizin sayenizde belki de çok önemli bir yanlışı farketmiş oldum...

Sayfa 672/1078 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •