Sayfa 675/1078 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Yaklaşık olarak Şubat ayının 2 sinden beri ekranımda takip ediyorum MRDIN i. Kendini yineleyen ardışık işlemler yapıyor. Tahtanın artisti daha doğrusu traderi Gedik, yan hesabı yani depo olarak kullandığı hesabı Finans, son yükseliş için çok hazırlık yaptı, böyle bir sığ tahtada olmayacak bir iş yaptı ve yaklaşık 100.000 lik bir malı depoladı. Yükselişi için saatlik grafiği iyi yerden başladı ancak 18.09.19 da sabah tahtayı gaplı açtı. Bu da sonunu hazırladı. Tepede 3.35den itibaren TEB den iki atağındada mal yedi o da yaklaşık 170.000 civarında idi. bu kadar yüklü malı taşıyabilmek için tekrar alım yapmaya başlayınca eli şişti. Başka birinden yardım alması ya da tahtayı aşağı çekip biraz daha mal toplamaya derine dalmak için 18.09.19 da yataya sardırdı tahtayı. Tahminim. yani bu konuda emin şeyler söylemek zor. Ama hissenin yeni sahipleri inatçı olduğunu belli etti. İlk destekte yeniden atak yapmak için güç toplayabilmek için fiyatın salınmasına izin verdi. Yani malı taşıyacak belli etti kendini. XTAST ile doğru orantılı taşıyor. Bazen küçük sapmalar yapıyor buda yeni katılımcılar yüzünden oluyor sanırım. Ama uzun vadeye dayanabilecek sinir ve sabrınız varsa. istanbul da daire satınalmaktan daha mantıklı. Yolunuz uzun üstadım. Ama sizi tebrik etmek isterim.Bu sabır taş olsa çatlatır adamı.
    Teşekkür ederim Selim...

Aslında temettüsü olmasa çekilecek hisse değil de temettü ile başka hisselere yatırım yapabildiğim için MRDIN 'de el değmeden bekleyebiliyorum...

İnşaAllah hedefi de hep birlikte görürüz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

MRDIN;

İlgi ile takip ediyorum, hocamdan dolayı... Fakat Teknik Analizini yapamadığım ya da çok zor olduğunu anladığım senetlerden.

Allah Sayın T/A'ya bol sabır ve kazançlar versin.

Saygılarımla hocam

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    MRDIN;

İlgi ile takip ediyorum, hocamdan dolayı... Fakat Teknik Analizini yapamadığım ya da çok zor olduğunu anladığım senetlerden.

Allah Sayın T/A'ya bol sabır ve kazançlar versin.

Saygılarımla hocam
    Eyvallah, teşekkür ederim...

Hayırlı bir hafta olmasını diliyorum...

Sağlıklı günler, bol kazançlar...

Sağlıklı bereketli neşeli bir hafta tün forumdaşlara..
    hürmetler..

6. Hayırlı hafta'lar...Endex mavi ortalama üzerin'de kaldığı müddetçe sıkıntı olmaz.Kanal üst bant 106.800 civarları.

Hayırlı Cumalar...

Bol Kazançlar...

İstanbul ve çevresinde yaşayanlara büyük geçmiş olsun. Allah beterinden esirgesin...

Görünen o ki; İstanbul depreme hazırlıksız...!

Özellikle de GSM Firmaları...!!!

8. Hayırlı cuma'lar sayın T/A ben'den mardin bu kadar,turuncu üstü kapanışlar gelirse gerisine bakarız.

Sayfa 675/1078 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •