Sayfa 689/1078 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sayın T/A emekleriniz için çok çok teşekkürler...

2. Post Teşekkür ederim.

Yenilikler her zaman faydalı oluyor, olacaktır.Karşılıksız emekleriniz için elinize sağlık, bedenize kuvvet,her şey gönlünüzce olsun.

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A emekleriniz için çok çok teşekkürler...
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Yenilikler her zaman faydalı oluyor, olacaktır.Karşılıksız emekleriniz için elinize sağlık, bedenize kuvvet,her şey gönlünüzce olsun.
    Teşekkür ederim...

Çalışmalar devam ediyor.

Bu arada yeni grafik paylaşmama gerek kalmıyor. Yukarıdaki grafik her zaman güncel...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi akşamlar...

Bir yere gittiğm yok, buralardayım ve yoğun çalışıyorum...

Hosting firması ile ilgili bir sorun yaşayınca sitede aksama oldu...!!!

Sorunu hallettim ama sorun devam ederken kimseden ses çıkmadığı için, ilgilenen olmadığını düşünüp güncellemeleri bıraktım...

Bu arada benzer sorunlar yaşamamak için o günden bu güne sıkı bir çalışma ile yeni bir yazılım geliştirdim.

Aslında bunu daha önce başarabilseydim Platform 'a hiç gerek kalmayacaktı.

Yeterli talep olursa benzer çalışmaları paylaşabilirim. Aksi halde enerjimi başka kanallara sevk edeceğim...

Aşağıdaki grafik canlıdır. Sayfa yenilendikçe güncellenmesi gerekir...

Bildiğim kadarı ile daha önce böyle bir şey yapılmadı...

Burada test amaçlı olarak XU100 grafiğini paylaşıyorum.

Bakalım çalışacak mı?

Not: Biraz gecikmeli gelecektir. Lütfen bekleyiniz...

Sn.T/A öncelikle sağlıklı vede sevdiklerinizle beraber mutlu günler dilerim.
    Topiğin takip edilmediğini sakın zannetmeyin.Başkalarını bilmem ama ben hem takip ediyorum hemde faydalanıyorum.
    Sessiz takipçinizim.Siz madem sitem edyorsunuz,bende size sitem edeyim.Bende teknik veriler en son 29 kasım görünüyor.Bizi ihmal etmeyin,yazmasakta her zaman ALLAH RAZI OLSUN diyoruz.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Sn.T/A öncelikle sağlıklı vede sevdiklerinizle beraber mutlu günler dilerim.
    Topiğin takip edilmediğini sakın zannetmeyin.Başkalarını bilmem ama ben hem takip ediyorum hemde faydalanıyorum.
    Sessiz takipçinizim.Siz madem sitem edyorsunuz,bende size sitem edeyim.Bende teknik veriler en son 29 kasım görünüyor.Bizi ihmal etmeyin,yazmasakta her zaman ALLAH RAZI OLSUN diyoruz.
    Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim...

Sessiz takip maalesef motivasyon sağlamıyor...

"Ben nasıl daha faydalı olurum?" diye uğraşırken, bir soru soruyorum ilgilenen yok!

Site hosting firması kaynaklı çökmüş bir Allah 'ın kulu, özelden dahi olsa haber vermiyor!

Tesadüfen ben kendim bir kaç gün sonra girince fark ettim!

İnanın ortaya çıkartmaya çalıştığım ürünler öyle sıradan işler değil. Özellikle de şu anda yapmaya çalıştığım olay çok geniş kapsamlı. Olaylar yer yer beni aşıyor. Bunalıyorum ve "yapamıyorum" diye çok defa bırakma kararı alıyorum. Sonra yeniden bir gayret devam ediyorum ve Allah 'ın izni ile ilerlemeye devam ediyorum.

İşte bu esnada sizlerin motivasyonu gerekiyor. Onu da göremeyince iyice çöküyorum.

Burada paylaşmanın bana bir faydası var mı? Yok, hem de hiç! Sadece dostluk arkadaşlık ortamında samimi paylaşımlar olsun istiyorum. Hisse pazarlasam daha kıymetli olurdu muhakkak!!!

Gıyabımda etiğiniz dualar için minnettarım. Allah duaların içeriğini misli ile sizlere de nasib etsin...

Fakat yine de insan yalnız olmadığını bilmek istiyor...

Yeni çalışmam bitene kadar siteyi güncellemeyeceğim. Eğer talep edilen hisseler olursa buradan paylaşabilirim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Yalnız değilsin sayın T/A buraya verdiğin emeği çok kişi biliyor,hatta geçen mühendis ankara ile konuştuk bunları,senin yaptığın iş büyük bizim bilgi donanımımız yetmiyor buna bu yüzden sesimiz çıkmıyor.Ancak devamlı buradayız siteye bakıyordum veriler güncel değildi,ben sizin artık güncellemediğini'zi zannettim.O yüzden bir şey diyemedim.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Yalnız değilsin sayın T/A buraya verdiğin emeği çok kişi biliyor,hatta geçen mühendis ankara ile konuştuk bunları,senin yaptığın iş büyük bizim bilgi donanımımız yetmiyor buna bu yüzden sesimiz çıkmıyor.Ancak devamlı buradayız siteye bakıyordum veriler güncel değildi,ben sizin artık güncellemediğini'zi zannettim.O yüzden bir şey diyemedim.
    +1

klavyenize, ellerinize sağlık sayın dandanakan, tamamen katılıyorum.

sessizlik motivasyon sağlamıyor ama, yapılan sistemi sadece bir kişi kullansa ve içten samimi bir dua etse, o bile kârdır.

sayın t/a'nın da bu inançta olduğunu düşünüyorum. ama, en azından sohbet olarak sayfayı boş bırakmasak, yalnız olmadığını hissettirsek iyi olacak sanırım.

8. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Sayfa 689/1078 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •