Sayfa 694/1078 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Hayırlı hafta sonlar'ı.

2. Herkese sağlıklı mutlu yeni bir hafta dilerim.

Herkese iyi günler diliyorum...

Çok şükür çalışmanın ilk denemesini bugün yapabilecek hâle geldim. Daha önce de dediğim gibi Hisse.net Referrer parametresi göndermediği için gelen isteklerin buradan gediğini anlayamadığım için evdeki kendi bilgisayarım üzerinden açmış olduğum server 'e yönlendirme yapamıyordum

O nedenle yeni bir Windows sunucu satın aldım. Yönlendirmeleri kontrol edeceğim Linux bir sunucuya daha ihtiyacım vardı. Bunları kurmak için de 1 hafta uğraştım...

Sonunda çok şey öğrendim ama çok da yoruldum. Hem manevi hem de maddi...

İşin maddiyatını bir şekilde çözeriz nasılsa... Masraflar artarsa bir çaresini bakarız...

Manevi yönden ise içim rahat. Yeni bir hizmeti sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyorum...

Aşağıda ilk denemesini yapacağım XU100 grafiğidir....

- Grafik sürekli güncel kalacaktır. Taa ki ben verileri güncellediğim sürece...

- Burada paylaştığım Linkler başka forumlarda paylaşılamaz! Fakat Referrer olmadığından ve buradaki grafikleri genel görüş için yaptığımdan başka Referrer bilgisi olmayan yerlerde de kullanılabilecektir. Bu riski göze almaktan başka çare bulamadım...!!!

- Grafiklerin bir de geçerlilik süresi var. Mesela aşağıdaki XU100 grafikleri bu hafta sonuna kadar aktif olacaktır. Ondan sonra grafikleri göremeyeceksiniz! Server 'a yük binmemesi ve aynı zamanda emniyet için böyle yaptım...!

Grafikleri yeni site yapana kadar sadece buradan paylaşacağım. Bu sayede sayfaya katılımı sağlamış olabilirim belki de. En azından herkes doğrudan grafiklere ulaşamayacak. En azından buradan bir talep de bulunması gerekecek...

Bir defa talepte bulunması yetmeyecek. Çünkü grafiklerin kullanım süreleri bittiğinde yenisini istemeniz gerekecektir. Ortalama 3 günlük grafikler hazırlayacağım. Zamanla duruma göre bu süre değişebilir...

Hadi test edelim...

Talepleri aşağıya yazabilirsiniz...

İlk fırsatta talep edilen grafikleri de hazırlayıp paylaşacağım inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

XU100 Günlük Haftalık Aylık
    WM_System
    CandleStick
    WM_All
    GANN_HiLo
    GANN_Swing

Yukarıda ön izleme olsun diye standart grafiğimizi ekledim.

Asıl mesele burada değil...

Hazırladığım tablodan size uygun grafiği seçerseniz yeni sayfada o grafik açılacaktır...!!!

Bu sayede her çeşit grafiği her dönem ile birlikte paylaşmış oldum...

Bildiğim kadarı ile böyle bir paylaşım ilk defa yapılıyor. Gören bilen varsa haber etsin bende faydalanayım. Belki eksiğim varsa faydası olur...

Grafikler sabit değil. Dediğim gibi ben verileri güncelledikçe grafikler de siz hiç bir şey yapmadan güncellenmiş olacak.

İşin en güzel tarafı bu zaten. Sabit olmayan canlı ve dinamik-aktif grafik paylaşımı...

Kolay gelsin...

Yorumlarınızı dört gözle bekliyorum. Sadece kuru kuru bir teşekkür yerine gerçek duygu ve düşüncelerinizi 1-2 cümle ile belirtirseniz daha makbule geçer. Öyle teşekkür beklediğim yok. Sadece yaptıklarımın boşa gitmediğini görmek istiyorum...

Ilk talep benden sasa

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Ilk talep benden sasa

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Talepte sorun yok da, 1-2 kelime ile düşüncelerinizi de paylaşsaydınız çok memnun olurdum...

SASA Canlı Grafikleri... (Hafta sonuna kadar geçerlidir...)

SASA Günlük Haftalık Aylık
    WM_System
    CandleStick
    WM_All
    GANN_HiLo
    GANN_Swing

Sayfa 694/1078 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •