Sayfa 695/1078 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. selamun aleyküm

gercekten emeklerinize saglık böyle birsey ilktir sanırım ben daha denk gelmedim hiç...cahilliğime bagıslayın. grafikler konusnda yeniyim ve okuma da sorun yaşıyorum destek direnç konusunda gönderdiğiniz grafiklerin hangisini takip etmek gerekir.

Alıntı Originally Posted by xzabar Yazıyı Oku
    selamun aleyküm

gercekten emeklerinize saglık böyle birsey ilktir sanırım ben daha denk gelmedim hiç...cahilliğime bagıslayın. grafikler konusnda yeniyim ve okuma da sorun yaşıyorum destek direnç konusunda gönderdiğiniz grafiklerin hangisini takip etmek gerekir.
    Destek ve direnç açısından;

- Her sistem kendi içinde destek ve direnç noktaları oluşturur. O nedenle her grafik türünde farklı sonuçlar çıkacaktır...

- Fakat bazı değerler çakışacaktır. İşte bu değerlere daha çok dikkat etmeniz gerekir...

- Aynı durum Haftalık ve Aylık grafikler içinde geçerlidir.

- Tüm bunların birbirine çok yakınlaştığı değerlere dikkat ederek önemli destek ve direnç noktalarını bulmuş olursunuz...

Bu değerler grafiklerin üstünde yazıyor. Dikkatli bakarsanız her grafiğin destek ve direnç noktalarını görebilirsiniz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Destek ve direnç açısından;

- Her sistem kendi içinde destek ve direnç noktaları oluşturur. O nedenle her grafik türünde farklı sonuçlar çıkacaktır...

- Fakat bazı değerler çakışacaktır. İşte bu değerlere daha çok dikkat etmeniz gerekir...

- Aynı durum Haftalık ve Aylık grafikler içinde geçerlidir.

- Tüm bunların birbirine çok yakınlaştığı değerlere dikkat ederek önemli destek ve direnç noktalarını bulmuş olursunuz...

Bu değerler grafiklerin üstünde yazıyor. Dikkatli bakarsanız her grafiğin destek ve direnç noktalarını görebilirsiniz...
    Teşekkür ederim üstadım... DGKLB ve TEKTU bakabilir misin müsait vakit.

Alıntı Originally Posted by xzabar Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstadım... DGKLB ve TEKTU bakabilir misin müsait vakit.
    İnanın Teknik Analiz yapacak durumda değilim. Ben kendi hisselerime bile günlerdir doğru dürüst bakıp hesap yapmadım...

Şu yazılım işi bitmeden grafik incelemeye vaktim yok maalesef...

Ben grafikleri paylaşayım. İşin ehli bir çok arkadaşımız bura mevcut. Onlar size yardımcı olacaklardır...

Grafikleriniz aşağıda ayrı ayrı mesaj olarak gelecektir...

NOT: Grafikler sabit değil. Yani şimdi baktınız, durumu gördünüz ama daha sonra ben verileri güncellediğimde grafik de otomatik olarak değişecektir. Grafiğin olduğu mesaja istediğiniz kadar bakabilirsiniz. O nedenle o sayfayı devamlı elinizin altında tutun. Sayfayı her yenilediğinizde karşınızda yep yeni bir grafik görüyor olacaksınız. Grafikler talep gelince o anda oluşturuluyor. Sabit değil...!!!

Umarım bu konuyu anlatabildim???

DGKLB Canlı Grafikleri...

Sayfayı her yenilediğinizde, ben verileri güncelleyebildiğim sürece canlı canlı yeni verilerle yep yeni grafik göreceksiniz...!!!

DGKLB Günlük Haftalık Aylık
    WM_System
    CandleStick
    WM_All
    GANN_HiLo
    GANN_Swing

TEKTU Canlı Grafikleri...

Sayfayı her yenilediğinizde, ben verileri güncelleyebildiğim sürece canlı canlı yeni verilerle yep yeni grafik göreceksiniz...!!!

TEKTU Günlük Haftalık Aylık
    WM_System
    CandleStick
    WM_All
    GANN_HiLo
    GANN_Swing

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İnanın Teknik Analiz yapacak durumda değilim. Ben kendi hisselerime bile günlerdir doğru dürüst bakıp hesap yapmadım...

Şu yazılım işi bitmeden grafik incelemeye vaktim yok maalesef...

Ben grafikleri paylaşayım. İşin ehli bir çok arkadaşımız bura mevcut. Onlar size yardımcı olacaklardır...

Grafikleriniz aşağıda ayrı ayrı mesaj olarak gelecektir...

NOT: Grafikler sabit değil. Yani şimdi baktınız, durumu gördünüz ama daha sonra ben verileri güncellediğimde grafik de otomatik olarak değişecektir. Grafiğin olduğu mesaja istediğiniz kadar bakabilirsiniz. O nedenle o sayfayı devamlı elinizin altında tutun. Sayfayı her yenilediğinizde karşınızda yep yeni bir grafik görüyor olacaksınız. Grafikler talep gelince o anda oluşturuluyor. Sabit değil...!!!

Umarım bu konuyu anlatabildim???
    en güzel yanı da bu üstadım... teşekkürler grafikler için Rabbim verdiğiniz emeklerin karşılıgını en güzel sekilde toplamayı nasip etsin...

8. Grafikler hiç görülmüyor

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 695/1078 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •