Sayfa 698/1078 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum?

- Sayfayı yenilediğimiz zaman benim görsel olarak koyduğum standart grafiklerde hep farklı ve genelde hepsi birbirinin aynı olan grafikler çıkıyor...

Bunun aslında sizin için çalışmanızla ilgisi yok.

Grafiğe tıkladığınız zaman zaten doğrusu açılacaktır. Fakat burada toplu istek olduğundan ilk geleni yazıyor...

Şimdi bu sorun üzerinde çalışıyorum. Sorunu çözmek kolay ama hızdan kaybetmek istemiyorum...!

Aynı anda birden fazla işle ilgilenince dikkat iyice dağılıyor.!!!

Sabahtan beridir bahsettim bu konu üzerinde araştırma ve çalışma yaparken kafamda bir çok soru ve sorun olduğun konsantremi kaybediyorum...

Bu nedenle de size geç dönüş yapabiliyorum...

Çok şükür az önce bu sorunu da kökten hallettim. Bu benim için çok çok önemli bir olayın aydınlığa kavuşması işidir.

Yazılımla ilgilenenler biliyordur...

Multi user request at same time to same script...

olarak geçen farklı kullanıcıların aynı anda aynı şeyi yapmak istemelerinden mütevellit ortaya çıkan karışık durum...

Çok şükür ki karmaşık olan bu olayı da çözdüm...

Artık sizin soru ve sorunlara eğilebilirim...

İlk iş de uygulama üzerinden erişimi sağlamak olacaktır...

Bitirince haber ederim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Grafikleri göremeyen arkadaşlardan rica ediyorum;

- Tekrardan bir giriş yapın...

- Giriş yaptığınız zamanı, tam olarak dakikasına kadar bana bildrin ki ben de bu kaydı bulabileyim...

Ben Hisse.net uygulaması üzerinden giriyorum sorun yok çalışıyor...

Sadece açılış grafiği gelemiyor. Fakat ✅ "check işaretine" tıklayarak grafikleri görebilirler...

Fakat grafikleri yeni sayfada açmak istiyordur. Bu hisse.net 'in bir özelliği. Eğer yeni sayfa açma "pop up" kapalıysa da çalışmayabilir...

Siz bir giriş yapın ben göreyim. Farklı bir bilgi mi geliyor önce onu anlayalım...

Teşekkürler...

Ben şu anda küçük bir düzenleme yaptım...

Düzelse bile lütfen bildirin ben de sorun var mı? diye düşünmekten kurtulayım...!!!

Teşekkürler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,953
    DGKLB Canlı Grafikleri...
    TEKTU Canlı Grafikleri...
    ve

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Eline emeğine sağlık sayın T/A ben'de eğer müsaitsen bir erbos grafiği rica edeyim sen'den.
    hem hisse.net te web ten hemde cep ten görünüyor . ama kaynak görünmüyor. Vatandaşın kafası karıştı nerden bakıyoruz diyebilir
    Herkes senin hızına yetişemiyor üstat
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    DGKLB Canlı Grafikleri...
    TEKTU Canlı Grafikleri...
    ve

hem hisse.net te web ten hemde cep ten görünüyor . ama kaynak görünmüyor. Vatandaşın kafası karıştı nerden bakıyoruz diyebilir
    Herkes senin hızına yetişemiyor üstat
    Bilgi için teşekkür ederim Selim...

Bu benim için çok yeni bir teknoloji. Mutlaka bilenler olabilir ama ben nasıl yapabilirim diye uzun zamandır kafamda planlarken aşama aşama hayata geçirdim...

Arada farklı yollara sapsam da kafamda hep bu düşünce vardı. Çok şükür muvaffak oldum...

Grafikler benim bilgisayarımdan geliyor. Siz tıklayıp talep ettiğiniz anda ben o anki en son güncel verilerle size grafiği hazırlayıp sunuyorum. Aynı hisse için sık sık grafik paylaşma derdi bitmiş oluyor.

Her grafiğin bir süresi var. O süre dolunca görünmeyecektir. Benden yeniden talep etmeniz gerekiyor. Bunu da sırf katılımı canlı tutmak için yaptım. Yoksa herkes çalı ardından izliyor...!!!

Harekette bereket vardır...

Daha iyisinin olabileceğini düşünemiyorum şimdilik...!!!

Aklıma daha iyi fikirler gelirse veya sizden talep gelirse o yönde de çalışmaları kaydırabilirim...

Bu arada Platform işi askıdaydı. Onu da artık ilk fırsatta aktif edeceğim...

Platform olayı şu anki bu yeni model paylaşımdan farklı teknoloji. Bu farklı teknoloji...

Sonuç olarak işimizi hangisi görüyorsa onu kullanabiliriz...

Ustad tesekkurler ellerini saglik, cok anlamasamda sasa grafigi cok guzele benziyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,953
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Siz tıklayıp talep ettiğiniz anda ben o anki en son güncel verilerle size grafiği hazırlayıp sunuyorum. Aynı hisse için sık sık grafik paylaşma derdi bitmiş oluyor
    Özür dilerim.
    Saat 12:00 yi geçtiği için ben toparlayamadım konuyu.
    Yani platform ve wm sistemin olduğu tüm mimariyi iptal mi ediyorsun abi. ?

Bu arada başlık dirence geldi dilerim buraya destek olur
    Bu başlığı şu anda 7 kişi okumaktadır. (2 üye ve 5 ziyaretçi)
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Özür dilerim.
    Saat 12:00 yi geçtiği için ben toparlayamadım konuyu.
    Yani platform ve wm sistemin olduğu tüm mimariyi iptal mi ediyorsun abi. ?

Bu arada başlık dirence geldi dilerim buraya destek olur
    Bu başlığı şu anda 7 kişi okumaktadır. (2 üye ve 5 ziyaretçi)
    Sen hepten karıştırdın olayı...

Şöyle biraz geçmişten gelerek yazdıklarımı okursan ne demek istediğimi anlarsın...

Eski siteyi yani http://teknik-analiz.com sitesini artık güncellemiyorum...

Buna gerek de kalmadı zaten...

Oradaki ne daha fazlasını buradan paylaşmış durumdayım. Tek bir farkla:

- Talep edilmeden görülemeyecek...!!!

Bu, katılımı sağlamak için özellikle böyle yapıldı...

Grafikler canlı ve güncel ama her grafiğin bir de geçerlilik süresi var. Süre bittiğinde görünmez. O durumda yeniden talep edilmesi gerekiyor.

Çünkü bir arkadaş için o gün o grafik lâzım ama 2 gün sonra satıp çıktığı için gerek yok. Fakat ben onu hep boşu boşuna güncelleyip sisteme yük bindiriyordum...!!!

Sayfa 698/1078 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •