Sayfa 715/1078 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili üstadım. Biz şimdi eski siteye ulaşamıyoruz ya. Bazı eski arkadaşlara alışkanlık yapmış olabilir. Acaba diyorum bizim"WM sistem taramasını " buradan paylaşabilir misiniz. eğer sizin için bir sakıncası yoksa. .Hem piyasa bu kadar canlıyken belki yeni bişeyler keşfetme imkanı olur. Ne dersiniz ?
    (Aman bilge farketmeden mesajı okursunuz umarım. yoksa gene "başladı bu deyyuslar bir sürü şey istemeye" der)
    Buyur sana yılbaşı hediyesi olsun...

İşim bittiğinde bu sayfa da otomatik gelecek inşaAllah...

NOT: Dünkü kapanışa göre değil. Şu an benim yaptığım en son güncellemeye göre çıkan sonuçlardır...

WM_System Tarama Listesi Linki..

http://taanaliz-vir.tk/30-12-2019.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Yazdıklarınız kulağıma küpe. Sizin sayenizde çok şey öğreniyorum. Değerleri yorumlarınız için teşekkür ederim
    Faydalandığınızı duydum, çok mutlu oldum...

Sizler buralarda oldukça hep birlikte daha çok şey başarıp paylaşacağız inşaAllah...

3. Peki hisselerde ema 8/20 ye göre günlükte al verirken haftalıkta al vermemiş veya tam tersi bir durum söz konusu diyelim. Tabiki de hepsinde aynı anda al sinyalinin gelmesi gibi bir mantık dışı bir beklentim yok ancak burada günlük, haftalık, aylık al durumuna göre alış yapacağım diyelim hangisinin en kazançlı olacağını nasıl anlayabilirim. Kusura bakmayın konuya tam hakim olmadığımdan saçma sorular sorabilirim günlük haftalık aylık bakınca çok kafam karışıyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Peki hisselerde ema 8/20 ye göre günlükte al verirken haftalıkta al vermemiş veya tam tersi bir durum söz konusu diyelim. Tabiki de hepsinde aynı anda al sinyalinin gelmesi gibi bir mantık dışı bir beklentim yok ancak burada günlük, haftalık, aylık al durumuna göre alış yapacağım diyelim hangisinin en kazançlı olacağını nasıl anlayabilirim. Kusura bakmayın konuya tam hakim olmadığımdan saçma sorular sorabilirim günlük haftalık aylık bakınca çok kafam karışıyor...
    Size şöyle önerim olur.
    Önce bir hisse seçin.
    Sonra bu hisseyi için günlk grafikte EMA CROSS indikatörünü kullanın. sizin için ince ayarı yapın renkler ve periot seçimi gibi.
    Sonra bu hisseyi bu şekilde bi isim verip kaydedin.
    Sonra 1 saatlik perioda alın hisseyi bunu da kaydedin.
    En son 15 dk lık perioda alın. bunuda başka bir isimle kaydedin
    sonra kendinize bir çay koyun ya da kahve ne bileyim o da size kalmış.
    Şimdi tek tek grafikleri açıp bakın ne görüyorsunuz?
    Önce ema cross un 1 günlük-1 saatlik ve 15 günlük grafiklerde nerelerde neler yaptığına bakın
    aslında çok kolay
    Bana bir çay borcunuz oldu. Baştan söyleyeyim
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Şu anda dışarıdayım. Dönünce devam ederiz...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Örneğin fenerbahçe hissesi
    1 saatlik sat
    1 günlük sat sinyaline yaklaşıyor
    15dk sat

Veya petkim e bakalım

15 dk al
    1 günlük al
    1 saatlik al

Dediğiniz şekilde yapınca resim netleşiyor. Sizin önerinizden önce alakasız yerleri karşılaştırıyormuşum. Teknik işinde eğitim videoları izliyorum umarım yakında daha iyi olacağım. Hocam çayın lafı mı olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    ...
    ...
    Hocam çayın lafı mı olur
    Hoca camiiide, hoca camiide..
    Bizden olsa olsa çırak olur. Üstadların önünde gücendirme bizi imaus
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8. Yeni yeni başladığım için şuan forumda kim üstad kim çırak bilmiyorum ama kimden birşeyler öğreniyorsam saygım sonsuz Bu arada birşey daha soracağım. Bahsi indikatör sizce kısa süreli al sat için mi daha etkilidir yoksa her yatırım tipinde aynı performansı gösteriyor mu? Diyelim ki uzun dönem yatırımcıyım uzunda göstergeler olumlu ancak saatlik ve 15 dklık sat veriyor bu durumda davranış biçimi aylıkta sat verene kadar sabırla beklemek midir?

Sayfa 715/1078 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •