Sayfa 720/1078 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sn T/A metro grafik ne söylemek istersiniz bize.....? Kolay gelsin.sessizce yıllardır takip ettim.çok başarılı endex grafik değerleri yaptınız....tşk

2. sn.T/A ben de ozkgy grafik rica etsem,emekleriniz için şimdiden teşekkürler,bu arada herkesin de yeni yılı kutlu olsun...

Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Sn T/A metro grafik ne söylemek istersiniz bize.....? Kolay gelsin.sessizce yıllardır takip ettim.çok başarılı endex grafik değerleri yaptınız....tşk
    METRO Canlı Grafikleri...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    sn.T/A ben de ozkgy grafik rica etsem,emekleriniz için şimdiden teşekkürler,bu arada herkesin de yeni yılı kutlu olsun...
    OZKGY Canlı Grafikleri...

Dünkü gün sonu kapanışlarına göre WM_Sistem Sonuçları tablosu...

http://taanaliz-vir.tk/tablolar/30-12-2019_kapanis.html

Özelden gelen talep ile:

ROYAL Canlı Grafikleri...

Sn. T/A

Şahsınızda tüm Teknik Analiz ailesinin yeni yılını kutlar, 2020 yılının sağlıklı, neşeli, huzurlu ve bereketli günler getirmesini dilerim.

Karşılıksız ve inatçı çalışmalarınıza TEŞEKKÜR ediyor ; gayretlerinizi takdir ediyorum.

Not 1: MRDIN amiral gemisi olmuş OYAK grubunda. Haberi çıktı hocam.

Not 2: PEGYO & ICBCT grafiklerini güncellerseniz sevinirim..

Hürmetler..

Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Sn. T/A

Şahsınızda tüm Teknik Analiz ailesinin yeni yılını kutlar, 2020 yılının sağlıklı, neşeli, huzurlu ve bereketli günler getirmesini dilerim.

Karşılıksız ve inatçı çalışmalarınıza TEŞEKKÜR ediyor ; gayretlerinizi takdir ediyorum.

Not 1: MRDIN amiral gemisi olmuş OYAK grubunda. Haberi çıktı hocam.

Not 2: PEGYO & ICBCT grafiklerini güncellerseniz sevinirim..

Hürmetler..
    Aynı duygularla, sizin de yeni yılınızı tebrik ederim...

PEGYO Canlı Grafikleri...

Sayfa 720/1078 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •