Sayfa 747/1078 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    siteye giriş sayısına mı bakıyorsunuz sevgili üstadım. o yüzden mi bu cümleyi sarfettiniz .
    Sizin, site üzerinde hala çalıştığınızı bilen takipçiler kenardan bakıyorlardır diye düşünüyorum. Tabi rakamlar sizin elinizde, değerlendirmeyi siz daha rahat yapabilecek durumdasınız. Gerçi size nasıl anlatacağımı pek bilemedim ama, umarım aşağı alıntılayacağım hikaye size durumu açıklar.

DENİZ YILDIZININ ÖYKÜSÜ

Bir adam okyanus sahilinde yürüyüş yaparken,denize telaşla bir şeyler atan birine rastlar. Biraz daha yaklaşınca bu Kişinin, sahile vurmuş deniz yıldızlarını denize attığını fark eder ve

"Niçin bu deniz yıldızlarını denize atıyorsun ?" diye sorar.

Topladıklarını hızla denize atmaya devam eden kişi, "Yaşamaları İçin" yanıtını verince, adama şaşkınlıkla:

"İyi ama burada binlerce deniz yıldızı var.Hepsini atmanıza imkan Yok. Sizin bunları denize atmanız neyi değiştirecek ki ?" der.

Yerden bir deniz yıldızı daha alıp denize atan kişi,

"Bak Onun İçin Çok Şey Değişti," karşılığını verir.

Başlığı takip edip emek harcayan siz sevgili üstadım, değerli bilgem Don Kişot, saygıdeğer Dandanakan abim en içten sevgi ve saygılarımla.
    Grafik isteyen olmayınca, daha başka ne düşünebilirim ki?!

Buradaki grafikler her hafta sonu geçerliliğini kaybediyor. O nedenle yeni talep olmazsa çalışmazlar...

Sessiz okuyucu istemediğimden bu şekilde devam ediyorum. Katılım artarsa buna gerek kalmayacaktır...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Günler...

MRDIN seçilmesi kanımca teşvik kapsamında olduğundan vergi muafiyeti açısındandır...

Şu anda toplama operasyonu yapılıyor. Yıllık bilanço açıklanmadan bir hareket olacağını sanmıyorum. Bıktırıp dökecekler...

MRDIN Canlı Grafikleri...

MRDIN Günlük Haftalık Aylık
    WM_System
    CandleStick
    WM_All
    GANN_HiLo
    GANN_Swing
    Hocam mardin haricinde uzun dönemli hisselerinizi paylaşabilir misiniz?

Yazarken bu başlıkta geçmiş günlerde şahsıma yapılan hıyar esprisi geldi aklıma güldüm sürekli bu başlığa bakanlar hatırlar.

Sormamım sebebi hemen gidip alayım şeklinde değil de. Tecrübeli yatırımcıların hisselerine bakıyorum neden yatırım yapmış bu hisseye. Açıp haberlerini okuyorum, grafiklerine bakıp yorum yapmaya çalışıyorum. Emeği olan herkese teşekkürler. İyi günler

Gerçek uzun dönem ve yatırımcı olarak düşünüyorsanız o zaman PETKM derim...

Yakında hareketlenmeye başlar ama bu hisse uzun dönem ve yatırımlıktır. Günlük bir şey beklemeyin...

Piyasada bir çok hisse değerinin x10 x20 seviyelerinde işkem görüyor. Bu hisseler her ne kadar her gün tavan tavan gitse de uzak durulması gerekir.

Bir hissenin önce geçmişine bakmak lâzım...

Şerefi geçmişinde saklıdır...
     Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Hocam mardin haricinde uzun dönemli hisselerinizi paylaşabilir misiniz?

Yazarken bu başlıkta geçmiş günlerde şahsıma yapılan hıyar esprisi geldi aklıma güldüm sürekli bu başlığa bakanlar hatırlar.

Sormamım sebebi hemen gidip alayım şeklinde değil de. Tecrübeli yatırımcıların hisselerine bakıyorum neden yatırım yapmış bu hisseye. Açıp haberlerini okuyorum, grafiklerine bakıp yorum yapmaya çalışıyorum. Emeği olan herkese teşekkürler. İyi günler
    E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Günlük bir şey beklemeyin...
    Piyasada bir çok hisse değerinin x10 x20 seviyelerinde işlem görüyor. Bu hisseler her ne kadar her gün tavan tavan gitse de uzak durulması gerekir.
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ...
    Grafik isteyen olmayınca, daha başka ne düşünebilirim ki?!
    ...
    .
    Sevgili üstadım, elimizde bir avuç tuz kalmış, gidipte onu sağda solda elimde hıyar var diyenlerin peşinde koşacak halimiz var mı? Çok şükür, üstadlarımız sayesinde arada oyun dışında kalıp bakabilmeyi de öğrendik. Varsın dışarıda para dağıtıyorlarmış gibi görünsünler, amaç oyunda ayakta kalmak, yoksa şimdiye kadar çoktan sıfırlamıştık

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    ...
    ...
    Bu forumda ve kuşlu sitede neler gördük.. Yüzünüzün hep gülmesi dileğiyle

endeks saatlik u100/usd ilginç yerlere gelmeye başladı. Teknik, haberin öncesinde kendini belli eder derdi üstadım,
    Formasyon hedefini tamamlamak üzere. Bu yüzden biraz nakite geçme odaklı olmak lazım.Tabi bu hisse bazlı değişir

Arap Birliği Genel Sekreteri Gayt: Türkiye'nin Libya müdahalesi bölgesel çatışmalara yol açabilir
    https://sptnkne.ws/BdP2

Sanayiciler resti çekti! Lokavt kararıyla binlerce çalışan işsiz kalacak >>> https://internethaber.com/sanayicile...k-2077896h.htm
    Son düzenleme : selimtogrul; 22-01-2020 saat: 13:25.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5. Kolay gelsin üstad,ben bir erbos rica edeyim.zahmet olmazsa.

Emeği geçen üstadlara çok teşekkürlerimi arz ediyorum. Ben de naçizane bir deva grafiği ve yorumu alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler kolay gelsin...
    "Kûllî nefsin zâikatü'l-mevt...."

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Kolay gelsin üstad,ben bir erbos rica edeyim.zahmet olmazsa.
    ERBOS Canlı Grafikleri...

Alıntı Originally Posted by the. pathfinder Yazıyı Oku
    Emeği geçen üstadlara çok teşekkürlerimi arz ediyorum. Ben de naçizane bir deva grafiği ve yorumu alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler kolay gelsin...
    Grafiği ekleyeyim ama yorum kısmı için müsait değilim. Şu anda dışarıdayım...

Zaten yorum işine de pek zamanım kalmıyor. Mutlaka bir yorumlayan çıkacaktır...

DEVA Canlı Grafikleri...

Sayfa 747/1078 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •