Special Days Image
Sayfa 764/1078 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Tedbirli Hisseler

a. Kredili Alım ve Açığa Satış Yasağı Uygulanan Hisseler

https://www.borsaistanbul.com/docs/d....pdf?sfvrsn=89

b. Brüt Takasa Tabi Hisseler

https://www.borsaistanbul.com/docs/d...pdf?sfvrsn=134
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Gram Altın

Mesaj paylaşıldıktan sonra 297 TL yi gören gram altın 10 gün aradan sonra
    309 TL yi zorluyor.Borsa yatırımcısına kar marjı düşük gelebilir ama risk de
    düşük. Üstelik yurtiçinde döviz, yurtdışında ons altın fiyatının artması gram
    altına yarıyor.

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Zor zamanların yatırım aracı Altın

Korona virüsünün yeni gündeme geldiği 23 Ocak ta onsu 555 USD olan altın;
    2 Şubat ta 590 a çıkıp bugün 565 USD ye geriledi. Evvelce 307 TL yi gören
    gram altın ise dışarıda ons altın, içeride döviz fiyatlarının gevşemesiyle
    300 TL ye çekildi.

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi akşamlar...

Siteyi bir süre elimden geldiğince düzenli olarak yüklemek istiyorum.

En azından ben yeni sitenin taslağını ve ilk çalışan hâlini ortaya koyana kadar imkânlar dahilinde...

Güncelleyemediğim zamanlar artık idare edersiniz. Şehir dışında olduğum zamanlar veya hasta olduğum zamanlar aksayabilir. Zaten yeni sitenin amacı hep bu doğrultuda olmuştur. Aksamadan 7/24 hizmet anlayışı ile...

Dikkat ederseniz imzamda ufak bir değişiklik yaptım:

- Önce "Grafikler" sekmesine basınca otomatik olarak eski grafikler sayfasını nostalji olsun diye açıp, akâbinde hemen Platform 'a yönlendiriyordu. Bu sayede güncelleme yapamadığım zamanlar en azından Platform sayesinde otomatik WM_Sistem 'i kullanabilmiş oluyorsunuz...

- Şimdi Platform için ayrı bir sekme açtım. Daha doğrusu hiç kullanılmayan Ana Sayfa yerine Platform yaptım...

- Artık Eski Grafikler sayfamız yönlendirme yapmadan sabit olarak kalacak ve grafikler üzerinden oklarla geçmek isteyenler yine eskisi gibi kullanabilecek.

- Artık duruma göre diğer tip grafikleri de güncel tutmaya çalışırım ama bu çok zaman alacağı için ben şimdilik sadece WM_Sistem için olanları güncellemeye gayret edeceğim.

- Hafta sonları fırsat bulursam tümünü güncellemeye çalışırım...

Dualarınızı esirgemeyim. Uzun zamandır var olan bu ağrılardan bir an önce sağlığıma kavuşursam yapmak istediğim çok proje var fakat hepsi yarım yamalak öylece kalıyor...!!!
    Allah sağlık ve sıhhat versin,işinizde de Allah yardımcınız olur inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    İYİ TATİLLER HERKEZE

dostum bir BANTAŞ yorum alsak
    müsait olunca sen çizmeden gitmiyor hisseler
    öpüyorum hepinizi
    Nerdesin sen KAÇAK!
    Parayı buldun Miami de yemeye gittin di mi hayırsız
    İşin düşünce geliyorsun. Ben olsam sana grafik..
    neyse demeyeyim bişey

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Biraz rahatsızım. Üzerinize afiyet üşütmüşüm biraz...
    Geçmiş olsun üstadım.

Eksik olmayın...
    Zor günler yardımcı olmak adına eski siteyi aktif ettim...
    Farkındayım değerli üstadım, size çok baskı yapıyoruz. Başından sonuna kadar haklısınız. Ama şunu hatırlatmakta fayda olacağını düşünüyorum. Son 1-2 aylık boğa sürecinde yeni açılan borsa hesap sayısının 660.000 olduğu haberini okuduğumu hatırlıyorum. Bu şu demek yeni çaylaklar gelecek. Bu forumda birçok başlık ağlama duvarına dönüşecek gibi görünüyor. Ne kadar güzel bir iş yaptığınızı, ne kadar çok insanı kurtardığınızı, bakış açısını değiştirdiğinizi ilerleyen günlerde göreceğiz. Tıpkı 2-3 sene önce listeler halinde yayınladığınız WM sistemin ne olduğunu bizlerin çözmeye çalıştığı günlerdeki gibi. Çok meşakkatli yollardan geçtik. Çok zayiatlar verdik. Ama ne güzel, birbirini hayatta bir kez dahi görmemiş insanların birbirine yardım için çabalarını gördük şu başlık altında.
    Elinize, kolunuza, bileğinize, aklınıza sağlık. Sağolun varolun. Rabbim tüm vefat etmiş yakınlarınızın mekanın cennet eylesin.
    Allah razı olsun.

Değerli bilgem Don Kişot,
    Sevgili Dandanakan abim,
    Başlığa iki kelam yazıp hal hatır soran takipçi abilerim,
    Hepinizden Allah razı olsun.

İyi akşamlar...

Siteyi bir süre elimden geldiğince düzenli olarak yüklemek istiyorum.

En azından ben yeni sitenin taslağını ve ilk çalışan hâlini ortaya koyana kadar imkânlar dahilinde...

Güncelleyemediğim zamanlar artık idare edersiniz. Şehir dışında olduğum zamanlar veya hasta olduğum zamanlar aksayabilir. Zaten yeni sitenin amacı hep bu doğrultuda olmuştur. Aksamadan 7/24 hizmet anlayışı ile...
    Grafikleri değerlendiren arkadaşların dikkat etmesini rica edeceğim.
    Aradaki geçen boşluk günlerde grafiklerde gün boşluğu ve fiyatlar arasında tutarsızlar oluyor.
    WM sistemi tek başına değerlendirip,
    yeni PLATFORM üzerinde grafik okuması yapmak gerekecek ÇOK ÖNEMLİ . Gözden kaçırmayın sakın.

Cümleten herkese ailesiyle birlikte sağlıklı, huzurlu,mutlu bir hafta sonu
    tekaütlere de bol torunlu torbalı günler dilerim.
    Son düzenleme : selimtogrul; 15-02-2020 saat: 13:08. Sebep: - de - da ayrı yazılır mı yoksa yazılmaz mı emin olamadım. Fırça yemeden ayırayım dedim
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Günaydın üstadım,

Tamam mum yandıkça çevresini aydınlatır da siz aklınıza düşeni yapmak için
    kendinizi yiyip bitiriyorsunuz. Sonra da ağrılardan, sızılardan şikayet ediyorsunuz.
    Herşeyi ekonomik kullanmamız gereken bir yaşa geldik ama hala delikanlı
    gibi davranıyorsunuz. Yaşadığınız sağlık sorunlarının müsebbibi sizsiniz.
    Önce sağlık ardından iyilik, güzellik, kolaylık diliyorum. Kendinize iyi bakın.
    Günaydın Üstadım...

Çok haklısınız. Ben kendimi ne kadar genç hissetsem de kaporta eskidi artık...!!!

Hep, "şu işi de tamamlarsam tamam, artık kendimi zorlamayacağım..." diyorum ama bir türlü o işi tam olarak tamamlayamıyorum. Hep sona yaklaşınca rahatsızlıklar başlıyor ve yaptığım işi hoşuma gitmiyor daha iyisini yapmak istiyorum...

Fakat sanırım artık sona geldim. Belki şu an itibarî ile zaten bırakmış durumdayımdır, belki de son rutuşları yapıp, siteyi çalışır halde bırakıp köşeme çekilmek üzereyimdir...!!!

Siteyi otomatik hâle getirsem, ilk fırsatta kendimi bu işlerden de emekli edeceğim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Allah sağlık ve sıhhat versin,işinizde de Allah yardımcınız olur inşallah.
    Amîn, inşaAllah...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Geçmiş olsun üstadım.

Farkındayım değerli üstadım, size çok baskı yapıyoruz. Başından sonuna kadar haklısınız. Ama şunu hatırlatmakta fayda olacağını düşünüyorum. Son 1-2 aylık boğa sürecinde yeni açılan borsa hesap sayısının 660.000 olduğu haberini okuduğumu hatırlıyorum. Bu şu demek yeni çaylaklar gelecek. Bu forumda birçok başlık ağlama duvarına dönüşecek gibi görünüyor. Ne kadar güzel bir iş yaptığınızı, ne kadar çok insanı kurtardığınızı, bakış açısını değiştirdiğinizi ilerleyen günlerde göreceğiz. Tıpkı 2-3 sene önce listeler halinde yayınladığınız WM sistemin ne olduğunu bizlerin çözmeye çalıştığı günlerdeki gibi. Çok meşakkatli yollardan geçtik. Çok zayiatlar verdik. Ama ne güzel, birbirini hayatta bir kez dahi görmemiş insanların birbirine yardım için çabalarını gördük şu başlık altında.
    Elinize, kolunuza, bileğinize, aklınıza sağlık. Sağolun varolun. Rabbim tüm vefat etmiş yakınlarınızın mekanın cennet eylesin.
    Allah razı olsun.
    Teşekkür ederim Selim...

Amaç da bu zaten. Yoksa aniden eskisinden vazgeçtiğim siteyi yeniden aktif etmezdim. Bende geçmişe dönmek çok nâdir olur...

Şu zor zamanlarda insanın güveneceği bir Sisteminin olması lâzım. En azından kendi sistemi varsa da bile teyit edeceği bir sistem arıyor olabilir. O nedenle Sistem 'i kullanmak isteyenlere yardımcı olmayı amaç edindim...

Fakat Sitede 2 Sistem var.

- WM_Sistem

- CandleStick

Diğerleri bu eski sitede mevcut değil. Diğerlerini grafik olarak istenilirse paylaşabilirim.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Grafikleri değerlendiren arkadaşların dikkat etmesini rica edeceğim.
    Aradaki geçen boşluk günlerde grafiklerde gün boşluğu ve fiyatlar arasında tutarsızlar oluyor.
    WM sistemi tek başına değerlendirip,
    yeni PLATFORM üzerinde grafik okuması yapmak gerekecek ÇOK ÖNEMLİ . Gözden kaçırmayın sakın.
    Burada ne demek istediğini ben anlayamadım Selim. Ben anlamadıysam bir çok kişi de anlamamıştır...

Daha açıklayıcı yazabilirsen, değerlendirmeye çalışırım...

Sayfa 764/1078 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •