Sayfa 770/1078 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Hayırlı ve sağlıklı gün diliyorum.

Hayırlı akşamlar...

Siteyi güncelleme işlemi devam ediyor...

Tablolar hazır, grafikler ise sırasıyla teker teker yükleniyor...

Bugün pek piyasa ile ilgilenemedim. Çarşı işlerim vardı.

Ben yokken piyasayı tutan olmamış...!

Allah bu günümüzü aratmasın inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar...

Siteyi güncelleme işlemi devam ediyor...

Tablolar hazır, grafikler ise sırasıyla teker teker yükleniyor...

Bugün pek piyasa ile ilgilenemedim. Çarşı işlerim vardı.

Ben yokken piyasayı tutan olmamış...!

Allah bu günümüzü aratmasın inşaAllah...
    Sağolun bugün grafiklerde ne var bakmak lazım.Birde Matrix veya derinlik kademe gorebiliyormusunuz bir konuda yardımınızı isteyecektim .İyi akşamlar

Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Sağolun bugün grafiklerde ne var bakmak lazım.Birde Matrix veya derinlik kademe gorebiliyormusunuz bir konuda yardımınızı isteyecektim .İyi akşamlar
    Maalesef ben yatırımcı olduğum için günlük işime yaramadığı için derinlik kullanmıyorum...

Derinlik daha fazla kafa karıştırıyor bende...

Hayırlı Cumalar...

Herkes için sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Neyse biz buralardayız,119-119.500 altında haftalık kapanış olursa,114.00 ihtimal dahilinde olabilir.

Haftalık grafik bu şekilde,114 lere geldik,yukarı hareketlerde 119 üzerini izleyeceğiz,aşağıda ilk etapta 113 boşluğu var.Dahada salarsa kanal alt bandı ve siyah ortalama 110 bin civarı.

7. Afrin öncesi oolusan ralli ile aynı senaryo gibi gözüküyor sayın dandanakan.. isterseniz bir de o şekilde bakın..o zaman da bir algı vardı düşmez diye hatırlarsınız..ikisini size zahmet kıyaslar mısınız
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Haftalık grafik bu şekilde,114 lere geldik,yukarı hareketlerde 119 üzerini izleyeceğiz,aşağıda ilk etapta 113 boşluğu var.Dahada salarsa kanal alt bandı ve siyah ortalama 110 bin civarı.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Afrin harekatı okla işaretli yer,evet düşüş derin oldu.Aynı senaryo gerçekleşir'mi ? Grafiğe baktığımızda iki ortalamanın 2018 deki gibi yukarıda olmadığını gözüküyor. RSİ 2017 de 84 değerindeyken 110.000 civarı olan endex ,2018 de endex 121.500 değerine ulaşmasına rağmen RSİ 70 lik bir değer üretmiş ve uyumsuzluk meydana gelmiş.Şuan için aynı göstergelerde böyle bir durum yok.Dolayısı ile yukarı hareket devam etmeli.Ama burası TÜRKİYE ne zaman ne olur belli olmaz.

Sayfa 770/1078 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •